0

Upamecano zaczyna swoje show

1

@Katalończyk 99
Przepraszam, już styki popaliłem.
To był 1 mecz z Bayerem

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem
Twoja wiedza na piłce opiera się na tym meczu.
Gratuluję i kończę dyskusje

0

@wyrek @Sulimo i to tylko potwierdza właśnie to co napisałem.

Podejście mentalne do danego rywala

0

@Filipem
Rashford może nosić Diazowi buty na trening chłopie.
Nie kompromituj się

7

To już jest w głowach piłkarzy rywali Barcy i Realu w LM.
Innego wytłumaczenia nie ma.

Wyszli by na was, to by was pewnie zmietli sama pewnością siebie i tego co pokazywaliscie w ostatnich latach w LM.

Wyszli na Real i sraka w gaciach bo to jest ten Real i to są jego rozgrywki.

2

@Filipem
Hahahaha ale bezbek

5

Vinicius piękny strzał.
Równie piękny co ty

5

Sędzia pet jaki zadowolony, że przerwał wznowienie gdzie wypuścili laimera na sam na sam

0

@pt9
Niedzielni kibice

1

@Seledynowy
Dlatego Boli jak sędzia przekręcił Sporting tym Karnym dla Arsenalu w 1 meczu

0

@masa11
Nie to co wy hehe

3

POV:
@Kessie w 10sekundzie walki pod Orlenem


7

@Coutinho007
Teraz marzenie, a jak pajacowal w ostatnich sezonach to nie pamietasz jakie babole robil xD

3

Mbappe mial byc nastepca Cristiano i Messiego, a nie jest nawet top2 zawodnikiem w swoim kraju xD

Jakie zycie jest przewrotne

9

@Kessie już w sklepie stadionowym


2

@Eklerek
Złapany na wędkę xD
Sane też Ci nie przeszkadzał

4

Kompany gotuje


1

@FCB24
Kontuzja - zerwanie ścięgna Achillesa

11

☎️ Breaking news ☎️
Czyli walka o mistrza w następnym sezonie
@Kessie @Eklerek @escarabajo


3

@Eklerek
No, a sezon wcześniej wydali prawie najmniej w lidze i wygrali premier league.

Dlatego wkurza mnie te wypominanie tego hajsu wszędzie zwłaszcza, że Liverpool w tej Anglii w ostatniej dekadzie nie wydawał jakoś dużo patrząc na takie Chelsea, United czy City.

Zresztą Arsenal też przepala hajs.

W ostatniej dekadzie Liverpool jest w wydatkach za
1. Chelsea
2. City
3. United
4. Arsenal

No to dużo mówi o tych zespołach nie licząc City bo oni regularnie chociaż dodawali trofea do gabloty

6

No i fajnie.
Dobrze jest
@Kessie @Eklerek @Lanosss @mekston


13

Ten też widzę jak zwykle swoje.
On po karierze w drodze do sklepu będzie łapał urazy


2

@Karol145
Frimpong też ze 4 kontuzje/ urazy już złapał w jednym sezonie xD

1

@pt9
A co ma na mnicha z podlaskiej plebanii byc sciety jak Zidane

0

@ranger3120
Korzystny wynik to byłoby 3-0.

Przy 2-0 to było dopiero odrobienie strat i reszta meczu grana na stadionie rywala.

3

@Cyzix
Jak środa, to @Kessie Ci moze oblodzić

2

@mekston mecz kwietnia to mieli z Bournemouth

1

@Eklerek
Nasz chociaż wygrał premier league - zresztą, jakie chociaż? To jest ogromne osiągnięcie zwłaszcza dopiero po przyjściu do klubu PO kimś takim jak Klopp.
To co się dzieje od tego czasu po prostu przemilcze

I chociażby dlatego nie ma co nawet porównywać go z Ten Hagiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?