Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Popitek12
Jaki Kraj taka Bonnie Blue
0
@FcPortoFan1999
Ciężko żeby zagrał gorzej Oski
0
@FcPortoFan1999
Zobaczyli co wyprawiał w Barażach do MŚ i zwątpili xD
0
@Chimera
To już pytanie do @jowita
10
@AmigoBlancos
Podoba mi się jego Real.
Przydałoby się jakies przedłużenie kontraktu
1
@Encore
Łatwa kasa za cały kontrakt dla niego.
Tak się żyje
2
@PatrykBarca
Ciekawe jakby wam z nimi poszlo przy waszej grze wysoko i ich linii ataku xD
7
A co on ku"wa RoboCop ten Nuno Mendes?
Piły z autu podaje jak jakiś Xavi w prime xD
2
@ViscaelBarca2007
Arsenalowi
i cieszyć się co sezon z wygranej w LM.
To się nacieszą... XD
0
@michaleu
Na szczęście Chelsea to są jeszcze większe wacki ostatnio xD
1
@michaleu
Dobrze, że 5 ekip w PL wchodzi do LM.
Byle dograć sezon i lecimy z Xabim od presezonu
0
@Prorokk
Musicie ruszyc na zakupy
Za Ferrana - Gakpo. Jedyne 50mln i jest wasz
Do tego Salah w promocji 40mln
I na tyły renomowany Van Dijk - 70mln
0
@SeWo77 TY.... Czekaj xD
"Zobacz co tam u Was u rudiego, męczennika i dyktatora"
Czy ty mi wlasnie zarzuciles bycie kibicem Realu Madryt? :D
Kino
0
@SeWo77
Wez zluzuj gume chlopie bo masz mentalnosc dzieciaka.
Ja nie mam problemu z napisaniem jak Liverpool posysa, kompromituja sie mecz za meczem.
Nie bede pisal kazdej opini zeby sie przypodobac takim jak Ty.
Atletico wygralo z wami 2 mecze.
Ten co byl ostatnio przegrali 1-2 i to gdzie Simeone z premedytacja przed meczami LM wystawil troche rezerw.
Dlatego bez przesady, ze sa tutaj notorycznie nazywani ogórami, cieniasami itd.
Brak im regularnosci z lidze, ale tak jak pisalem wyzej - format dwumeczu i robia problem nawet takiemu PSG czy Bayernowi i jestem tego pewny.
Edit.
Pierwsze z brzegu komentarze z dzis i wczoraj.
Rozumiem, ze tutaj tez na sile po was jechalem?
Troche zdrowego rozsadku zachowaj, a nie jak neandertalczyk tylko umiesz napisac "oooo won do siebie"
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16741369#comment-16741369
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16746391#comment-16746401
1
@Bykunn
Słabe nie słabe, ale 2 mecze na dziure dostaliście od ekipy cienkiej jak sik pająka.
Mam wrażenie, że jakby wygrali z wami 3 raz to wciąż by tutaj na stronie było pisane, że są ogórami.
Wiadomo w lidze jak zwykle dają ciała i tracą punkty, ale to jest ekipa sprawiająca problem każdej drużynie na świecie w takim formacie dwumeczu. Szalenie niewygodna i wyrachowana
2
Dzień z życia 19letniego piłkarza.
Analiza czerwonej kartki Le Normanda
1
@michal26
1 gol szkoda tylko, że stracony xD
2
@Comentateiro
Już bez przesady jaki to zły skład.
Garcia top5 bramkarzy świata
Sami Pedri Yamal Raphinha to kandydaci do Złotej piłki patrząc na ich możliwości i umiejętności co regularnie prezentują na boisku
Wiec juz też nie róbcie na siłę z tej ekipy drużyny z przypadku w 1/4 LM
1
Ja to bylem przygotowany na oklep od PSG, ale tak patrzac na drabinke LM i ewentualne polfinaly, to gdybyscie Awansowali to faktycznie w 1/2 znalazlyby sie 4 najmocniejsze ekipy na swiecie W TYM SEZONIE.
To by bylo cos, ale jak zwykle ktos sie tam musi z czapy znalezc i wychodzi na to, ze moze to byc wlasnie waszym kosztem.
2
@Bobo25
Tylko popatrz jak to leży bobiczek
https://zapodaj.net/images/3bf577360cbb2.png
8
Witam koledzy.
Musimy trzymać się razem po wczorajszych porażkach.
Może po zakończeniu sezonu nasze ekipy zamienia się trenerami i coś przeskoczy w tej LM.
Warto spróbować
1
@Ilka
Rzeźnicy z was
5
Zawsze mnie skręca jak w tym ich studiu stanie dwóch paziów przy tym ekranie i wielkie lekcje o futbolu wykładają xD
0
@michal199500hehe
Wy za to mental samcow alfa w lidze mistrzow od lat - wiadomo
0
@KamQiX lece na dwa ekrany
0
@Fantastyczny Chłopiec
Cwaniactwo, ale nie bylo zadnej symulki.
Wina Cubarsiego
5
Rozumiem zlosc, ale przeciez Sedzia tutaj normalnie mogl pokazac czerwo.
Nikt was nie oszukal wiec nie wiem czemu niektorzy tutaj obwiniaja sedziego
1
Cubarsi juz wam raz tak mecz zawalil?
czy ja sobie cos uroilem?
1
To jest wlasnie dawanie do interpretacji sedziom.
Koke ma zolta wali low kinga w Yamala, ale nie dostal zoltej tylko dlatego bo sedzia ma kupe w matjkach, ze wypaczy mecz i taka prawda :D
Gdyby to miala byc jego pierwsza kartka to by pewnie pokazal - i to jest powalone
2
@Kessie
czyli teraz to juz totalnie bez szans. Dzieki