1

@Kessie
Najlepsze jak oni są pewni, że przejdą Atletico z którym wymęczyli ostatnio 2-1 gdzie rywal wyszedł drugim składem, a z pucharu króla odpadli właśnie z nimi xD

Dymy

0

@Messibestplayerintheworld
Ja np tak jak nie widzę Pedriego opuszczającego klub szukając nowych wyzwań tak Yamala potrafię sobie z łatwością wyobrazić

1

@Luciano99
Same leszcze.
Byle do mistrzostw świata

1

0

widzicie w Yamalu zawodnika, który będzie grał przez najbliższe 10lat w Barcelonie?

Czy jednak uważacie, że pogra tu jeszcze ze 4 lata to będzie łącznie 7lat na najwyższym szczeblu w Barcy - wygra co ma wygrać i poszuka wyzwań w innej lidze?

0

@mekston @Luciano99
No jak odejdzie to co ma wygrać.

1

@mekston
Wygra 3 x La ligę, 4x Ligę Francuska i 3x Premier league

4

@KRISU77
To czas przerwać ta serie

2

@agaFCB
Na szczęście Ty jesteś facetem więc nie jesteś taka jak one

10

@gumaz
U nas @Kessie biega za ludźmi z wiadrami i chce im ukraść wode

8

O boże, o kur*a


2

@tomek8756
Tomek przeciez o gustach sie nie dyskutuje.
Nie przeszkadza mi to, ze podkochujesz sie w Jowicie

1

@Luciano99
To ja już wolę Taylor Swift.
Ładnie się podsumowałeś

1

@FcPortoFan1999

@wpwelement zejdź ze sceny.

12

@Jakchcesz
Jeśli przeciwieństwa się przyciągają, to daje wam jakieś 100% szans na zakleszczenie się przy waszym pierwszym stosunku

1

@kaamil1910
Prawda, ale zapomnieli dodać, że z tych nerwów gdy schodził z boiska puścił bąka

17

@Luciano99
Wystarczy zablokować cieśninę Sosnowiecka i podnieść ceny alkoholu.

Jesteś w czarnej dupie i wyjątkowo tym razem nie chodzi mi tutaj o @Kessie 'go

6

@Popitek12
Mięso z wczoraj u hindusa podgrzane na patelsonie wleci.
Graty

3

@blakkudium
Chyba tak


0

@Herato
Z Bayernem to i ja bym zdobywał trofea

1

@gumaz
kurla to ile on jest na wygnaniu.
Poprawione

6

@Sulimo @gumaz ładnie się tam bawicie chłopaki

1

@Rewolucja123

@Kessie też tak zawsze mówi po walce, że nie wygrana była jego celem

1

@Zieliniak
Jakby tak faktycznie przewidywał, to by wiedział, że Bednarek zrobi babola w przyjęciu piłki

2

@Lanosss
Ja również nie oglądałem, ale chyba nadrobię zaleglosci.
Warto @Kessie ?

1

@RobsonPL z dzieciakami to się nie gadało na timspiku bo była zasada mikro 16+.

Pozdro

2

A później się dziwią, że przegrywamy 4-0


0

@Gibbon_FCB
Czyli na bezrybiu i rak ryba

0

@Gibbon_FCB
Czyli jednego ?

0

@Gibbon_FCB
Ok, a ile ich już zamienił na bramkę w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?