0

@FcPortoFan1999
To pewnie Real już go obserwuje

0

@Faro bez piosenki nie byłoby jego pomysłu :)

7

Legia na 200milionow pogodziła się z Betlic 1 liga

1

Gdyby dali mi gwarancję, że Legia będzie prezentować taki poziom przez cały sezon, to rozważyłbym przeprowadzkę do Stolicy i kupienie karnetu sezonowego.

14

I taka Legię miło jest oglądać.
Podoba mi się ta drużyna

7

Jak dla mnie to każdy mecz Legii powinien rozpoczynać się nie od rozpoczęcia gry ze środka boiska tylko od czerwonej kartki dla nich

1

@gumaz
Bez przesady są pewne granice

1

@lukaszbrk
To bardziej było nawiązanie do sponsorowania/ naprawiania nieporadności Śląska Wrocław z miejskich środków ( właśnie ZOO) , ale nie wymagam od Ciebie za wiele

2

@gumaz
Oby tylko nie z budżetu przeznaczonego na Zoo :)

5

@Faro
Przecież on mówił, że jest fanem Arsenalu i zaczął im kibicować od momentu gdy polubił Ozila

5

@jacobFCB
Przykryje ruiny chociaż

1

@gumaz
Ale ja z nim Zawsze walczę jedną ręką.
Charytatywnie, to mogę mu ewentualnie 2 razy oklep spuścić jak go ktoś postawi na nogi

2

@gumaz
Te zmiany, to Chyba co 20sekund jeśli mają być solówki z @Kessie

0

Ruszyła maszyna Slota

16

Oni już gotowi na spektakl z Getafe.
Brakuje tylko Ciebie @Popitek12


0

@gumaz
Ale nie mrugajcie

3

Na 50mln podam rękę kibicowi Legii Warszawa

0

@bartekvisca
Też liczyłem, że Betis im więcej strzeli.
Mówi się trudno

1

@kaamil1910
Pietuszewski

1

@gumaz
Ty Zaraz możesz mieć

5

Znowu, ale udział na MŚ niezagrożony


1

@Encore @Eklerek

Nudna maszyna według Enkora.
Może nie taki kozak jak Bruno Fernandes, ale chyba nie taki zły
( ͡° ͜ʖ ͡°)


16

Się kur*a popisał xD


8

@BezglutenowyPedri
Czekamy jeszcze na teamsie na @Kessie 'go i @Bocheno1 .
Jak do 15min się nie pojawią, to startujemy

1

@majkiii
Monster Mango Loco

1

@Szczygiel06
Jeśli jest system zmianowy czy to 2 zmianowy czy 3 zmianowy, to i tak zdecydowanie pierwsza zmiana czyli ta o której wspominasz jest najlepsza


Druga kwestia, że ja nigdy nie musiałem odsypiać po 8h pracy mając na rano.

No chyba, że musiałbym wstawać o 3:00, ale na 6:00 do roboty?
Luźno.


Wgl Już zapomniałem jak to jest robić na zmianowce :D

5

@Majkel34
Najman jest mądrzejszy

5

@Dari0G
Tu czasami mam wrażenie, że niektórzy woleliby żeby zawodnik ich drużyny zagrał słaby mecz / mecz poszedł na jego konto tylko po to by napisać "ha, a nie mówiłem?"

Abstrakcja

1

@AlexDark00 wierzymy Ci

1

@July_6_BcN
Druga Sysia widzę się robisz xD

Tak jak mówię - co do kasy może liczyć na o wiele większe pieniądze niż te, które zaproponuje mu Barcelona po obnizce

"A ja mam dziwne przeczucie, że zaraz do niego dotrze, że nikt mu nie da więcej i będzie chillował rok z Wojtkiem na ławce"

Napisałaś to właśnie tak jakby NIGDZIE nie mógł liczyć na lepsze warunki finansowe i dlatego właśnie miał zostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?