Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999
To pewnie Real już go obserwuje
0
@Faro bez piosenki nie byłoby jego pomysłu :)
7
Legia na 200milionow pogodziła się z Betlic 1 liga
1
Gdyby dali mi gwarancję, że Legia będzie prezentować taki poziom przez cały sezon, to rozważyłbym przeprowadzkę do Stolicy i kupienie karnetu sezonowego.
14
I taka Legię miło jest oglądać.
Podoba mi się ta drużyna
7
Jak dla mnie to każdy mecz Legii powinien rozpoczynać się nie od rozpoczęcia gry ze środka boiska tylko od czerwonej kartki dla nich
1
@gumaz
Bez przesady są pewne granice
1
@lukaszbrk
To bardziej było nawiązanie do sponsorowania/ naprawiania nieporadności Śląska Wrocław z miejskich środków ( właśnie ZOO) , ale nie wymagam od Ciebie za wiele
2
@gumaz
Oby tylko nie z budżetu przeznaczonego na Zoo :)
5
@Faro
Przecież on mówił, że jest fanem Arsenalu i zaczął im kibicować od momentu gdy polubił Ozila
5
@jacobFCB
Przykryje ruiny chociaż
1
@gumaz
Ale ja z nim Zawsze walczę jedną ręką.
Charytatywnie, to mogę mu ewentualnie 2 razy oklep spuścić jak go ktoś postawi na nogi
2
@gumaz
Te zmiany, to Chyba co 20sekund jeśli mają być solówki z @Kessie
0
Ruszyła maszyna Slota
16
Oni już gotowi na spektakl z Getafe.
Brakuje tylko Ciebie @Popitek12
0
@gumaz
Ale nie mrugajcie
3
Na 50mln podam rękę kibicowi Legii Warszawa
0
@bartekvisca
Też liczyłem, że Betis im więcej strzeli.
Mówi się trudno
1
@kaamil1910
Pietuszewski
1
@gumaz
Ty Zaraz możesz mieć
5
Znowu, ale udział na MŚ niezagrożony
1
@Encore @Eklerek
Nudna maszyna według Enkora.
Może nie taki kozak jak Bruno Fernandes, ale chyba nie taki zły
( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
Się kur*a popisał xD
8
@BezglutenowyPedri
Czekamy jeszcze na teamsie na @Kessie 'go i @Bocheno1 .
Jak do 15min się nie pojawią, to startujemy
1
@majkiii
Monster Mango Loco
1
@Szczygiel06
Jeśli jest system zmianowy czy to 2 zmianowy czy 3 zmianowy, to i tak zdecydowanie pierwsza zmiana czyli ta o której wspominasz jest najlepsza
Druga kwestia, że ja nigdy nie musiałem odsypiać po 8h pracy mając na rano.
No chyba, że musiałbym wstawać o 3:00, ale na 6:00 do roboty?
Luźno.
Wgl Już zapomniałem jak to jest robić na zmianowce :D
5
@Majkel34
Najman jest mądrzejszy
5
@Dari0G
Tu czasami mam wrażenie, że niektórzy woleliby żeby zawodnik ich drużyny zagrał słaby mecz / mecz poszedł na jego konto tylko po to by napisać "ha, a nie mówiłem?"
Abstrakcja
1
@AlexDark00 wierzymy Ci
1
@July_6_BcN
Druga Sysia widzę się robisz xD
Tak jak mówię - co do kasy może liczyć na o wiele większe pieniądze niż te, które zaproponuje mu Barcelona po obnizce
"A ja mam dziwne przeczucie, że zaraz do niego dotrze, że nikt mu nie da więcej i będzie chillował rok z Wojtkiem na ławce"
Napisałaś to właśnie tak jakby NIGDZIE nie mógł liczyć na lepsze warunki finansowe i dlatego właśnie miał zostać