Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MOLESTA
Pier**lenie.
Mieliście 2min od awansu i polecieliscie w szaleńczym ataku zamiast szanować piłkę.
Młodość, finezja, polot - mieliście wszystko w tym sezonie, ale w najważniejszym momencie te czynniki właśnie zabrały wam final LM bo zabrakło wyrachowania.
1
@Filipem
Gavi za wysoko również wyceniany
0
@Kozinho.
Nie zapominaj o jednym.
Macie dobre relacje dlatego aby Atletico mogło was wiecznie rolować na hajs i promocyjne transfery.
Takie to są właśnie dobre Relacje z tym klubem Atletico xF
0
@Filipem "to byłby pan piłkarz"
No napisałeś tak jakby nim nie był już teraz :D
1
@Filipem To już jest Pan piłkarz i główny kandydat do ZP jeśli nie zauważyłeś
0
@Esteban_ miałeś rację xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15727545#comment-15727567
5
Najbardziej w tym wszystkim dzisiaj szkoda mieszkańców Paryża i ich lokali użytkowych
6
Ludzie pisza, że futbol przegra jeśli PSG wygra.
Ten Inter ze sraczka w gaciach za podwójna garda przez 30min to jest ten wasz futbol?
17
Kylian Mbappe has left the chat.
2
@mekston
Bearman nawet w meczu piłki nożnej nie złapałby się do pierwszej 11 xD
2
Patrzę na tego Lautaro Martineza i to już lepszy performance zaprezentował dzisiaj Lewy na torze F1 w Barcelonie
5
Bardzo dobrze.
Teraz te kasztany mediolańskie nie będą mogły się tylko bronić i palić Jana jak @Kessie w robocie
1
@FcPortoFan1999
PKS'em
3
Oyedele - Vitinha - Gual
Ale by to w Legii chodziło
3
Inter jeszcze tylko 85 musi wytrzymać do dogrywki i karnych
2
10 sekunda i już akcja meczu
1
@L3OM3SSI
Książę w nowym Jorku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Lionel_Messi10 A po meczu dogrywka na kiblu
2
Dobra Lecimy z finałem.
Kto za Interem ten z Policji
11
Robercik wie z kim trzymać sztame
0
@FcPortoFan1999 idź poszukaj
0
@Culer9002 ale czy skłamała xD
5
@Esteban_ czyli przyjmują manite na pysk?
2
@gumaz w palanta jak się cała ekipa z osiedla zebrała
0
@VegetaPolska
Jak zwykle.
Wina Niemca
9
@Kessie patrz jak się flexować na Instagramie.
2
@Kessie
Fajne są takie typowania.
0
@Sinirsey tak, je*nij obecnym o ścianę i zgłoś awarie urządzenia
1
@HypeR
Czyli nie będzie wręczenia pucharu i medali dla zawodników PSG przy ich ewentualnym zwycięstwie