4

@Deathwing112
Wolałbym na papierze toaletowym go umieścić

1

@mientusek1407
Góry, Jezioro.
Nad morze za granicę

0

@FcPortoFan1999
Porto to by się mogło nauczyć grać dobrze w piłkę

2

Lewy już swoje zrobił dla kadry, a i tak go większość nie docenia na tyle ile zasługuje ( część to wgl jedzie po nim totalnie )

Przyklasne mu nawet wtedy gdy powie w wywiadzie, że kładzie lache na bandę tych cieniasów razem z Kuleszą na czele.

Dziwię się, że wgl tyle wytrzymał w tym ku**idołku

1

@Kgorecki2500
Mine fap

2

@Kubsoleon To Ty Chyba Boruca na Euro 2008 nie widziałeś

4

@olejtm
Czyli taki Real Madryt sezon 24/25

9

To akurat dobre :D


5

2

@Kessie @Czajka90 najlepsza akcja Odegaarda w tym sezonie


1

@Damiain w tym finale to Dembele również dał popis swoją drogą prokurujac karnego dla Argentyny :D

2

@jacobFCB
Ochrona użytkowników żeby Ci z nienacka komentarz @MesQueUnClub96 'a nie wyskoczył

2

@Damiain no jednak bez podjazdu sytuacja i chyba nigdy nic tego nie przebije bo to była piłka na mistrzostwo świata w ostatnich sekundach

1

A po lewej Mbappe, który by tylko dobił na pustą xD


1

@zodiak_10
Wierzymy Ci

0

No dobra, a po co on sprowadzał tam te prostytutki?
Co oni tam robili?

1

@Kaktusek no tak

12

@Kaktusek
Już dawno się zapisał.
Teraz tylko dodaje kolejne rozdziały

0

@VegetaPolska
Mielno polska Ibiza

7

Ale ekipa.


2

@Jakchcesz no niestety wyczyścił go jak Nuno Mendes Salaha w dwumeczu LM

8

Umiecie takie triki na pasach?


3

@Transu96 To już Radwańska miała lepszy serwis :D

4

Serwis Barcainfo wybrał
France Football może sobie darować jakieś plebiscyty.


0

@lajcior Za ten avek, to możemy Ci jedynie pomoc uzyskać rentę inwalidzką

2

United bohaterem xD


0

@Herato To chyba mu się pozycję na boisku pomyliły

4

@takisobiektos co za łeb xD Walka o LM, a ten osłabia zespół w 1 połowie przy wyniku 0-0 i to w taki sposób

5

@bartekvisca
Tylko, że nią nie zostanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?