2

Nastepny prezydent - Karol Nawrocki
Kurs 1.70

Łapcie póki taki wysoki.

0

@gumaz Jeśli Lech zamiast iść po 2-0 skupi się na obronie, to życzę im aby stracili gola pod koniec meczu

1

@Bernard777 Prędzej Mc Alister - Gravenberch i Wirtz bo Holender to jest kluczowy zawodnik tego sezonu, ale zobaczymy jak Slot ich pomieści

0

Euforia na Zonda Crypto Zajezdnia.
Raków prowadzi z Widzewem.

1

@Luciano99 poczekajmy z tym oficjalnie chociaż do końca 1 połowy

0

@Wojciech123 mógłby bo mam na kuponie LiVE, że pierwszego gola strzeli Legia

2

@L4ngusta a za rok w Championship :D

0

Lech i Raków póki co zawodzą, ale na szczęście na Legię zawsze można liczyć i przegrywają od 37minuty ze Stalą Mielec

3

@Kessie
W sensie, że Aguero bez koszulki wbiegnie na boisko w Zonda Crypto Zajezdnia?

0

@Astad sam sobie winny jak w ostatnim meczu z 7 metrów na pusta bramkę nie trafia

0

No to Mbappe chyba klepnal złotego buta

4

@Sulimo Warszawiaka Madryciaka*

0

Salah sam sobie winien jak nie zgranie tego Złotego Buta.
Zaciął się niesamowicie.

1 bramka w ostatnich 8 meczach

3

@Comentateiro Po twoim wpisie to sądzę, że jedyne co Ci ufundował to Somersby Mandarynkowe 0% i nie Tusk tylko @Kessie

1

Leclerc co dał do pieca

16

Tak patrzę jak pchają ten samochód Russella w kilka osób, to odnoszę wrażenie, że i tak by lepsze okrążenie skleili niż Bearman

3

@mekston @Eklerek tam jeszcze pewnie i tak będą ze 2 czerowone flagi w wyścigu

1

@kubix05
Cappuccino Assassino

6

Człowiek ogląda te GP Monaco i sobie uświadamia, że to jest jakiś inny świat xD

0

@FcPortoFan1999
Pewnie czeka do 19:30 żeby pogratulować Mistrzowi Ekstraklasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zgutek
PSG jak wygra, to chyba ciężko o większy pstryczek w Nos Dla Kyliana Mbappe.

PSG upragniona LM po jego odejściu w dodatku Dembele ze ZP xD

No i swoją drogą Paryżanie serio mogą się podobać jeśli chodzi o grę

0

@konrad1661 jak zasłuży to niech sobie ją wygra.

2

@DeXt3rVeB
No najbardziej mi do nich pasuje, że się wywalą oczywiście, ale skoro Napoli dowiozło, Tottenham wygrał, Kane z trofeum, to może i tym razem Lech nie da ciała

3

@Kessie
Nie narzekaj.


2

Pięknie, aż sam nie wierzę w to jak pięknie się układa okienko transferowe, które na dobra sprawę jeszcze się nie zaczęło xD


2

@Hosh Szczesny też się nie popisał z tym atakiem z partyzanta.

8

Dymy na treningu


1

@Czajka90
Nonono klasa, teraz to zaimponowałeś taką informacją z pierwszej ręki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?