Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nastepny prezydent - Karol Nawrocki
Kurs 1.70
Łapcie póki taki wysoki.
0
@gumaz Jeśli Lech zamiast iść po 2-0 skupi się na obronie, to życzę im aby stracili gola pod koniec meczu
1
@Bernard777 Prędzej Mc Alister - Gravenberch i Wirtz bo Holender to jest kluczowy zawodnik tego sezonu, ale zobaczymy jak Slot ich pomieści
0
Euforia na Zonda Crypto Zajezdnia.
Raków prowadzi z Widzewem.
1
@Luciano99 poczekajmy z tym oficjalnie chociaż do końca 1 połowy
0
@Wojciech123 mógłby bo mam na kuponie LiVE, że pierwszego gola strzeli Legia
2
@L4ngusta a za rok w Championship :D
0
Lech i Raków póki co zawodzą, ale na szczęście na Legię zawsze można liczyć i przegrywają od 37minuty ze Stalą Mielec
3
@Kessie
W sensie, że Aguero bez koszulki wbiegnie na boisko w Zonda Crypto Zajezdnia?
0
@Astad sam sobie winny jak w ostatnim meczu z 7 metrów na pusta bramkę nie trafia
0
No to Mbappe chyba klepnal złotego buta
4
@Sulimo Warszawiaka Madryciaka*
0
Salah sam sobie winien jak nie zgranie tego Złotego Buta.
Zaciął się niesamowicie.
1 bramka w ostatnich 8 meczach
3
@Comentateiro Po twoim wpisie to sądzę, że jedyne co Ci ufundował to Somersby Mandarynkowe 0% i nie Tusk tylko @Kessie
1
Leclerc co dał do pieca
16
Tak patrzę jak pchają ten samochód Russella w kilka osób, to odnoszę wrażenie, że i tak by lepsze okrążenie skleili niż Bearman
3
@mekston @Eklerek tam jeszcze pewnie i tak będą ze 2 czerowone flagi w wyścigu
1
@kubix05
Cappuccino Assassino
6
Człowiek ogląda te GP Monaco i sobie uświadamia, że to jest jakiś inny świat xD
0
@FcPortoFan1999
Pewnie czeka do 19:30 żeby pogratulować Mistrzowi Ekstraklasy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zgutek
PSG jak wygra, to chyba ciężko o większy pstryczek w Nos Dla Kyliana Mbappe.
PSG upragniona LM po jego odejściu w dodatku Dembele ze ZP xD
No i swoją drogą Paryżanie serio mogą się podobać jeśli chodzi o grę
0
@konrad1661 jak zasłuży to niech sobie ją wygra.
2
@DeXt3rVeB
No najbardziej mi do nich pasuje, że się wywalą oczywiście, ale skoro Napoli dowiozło, Tottenham wygrał, Kane z trofeum, to może i tym razem Lech nie da ciała
3
@Kessie
Nie narzekaj.
2
Pięknie, aż sam nie wierzę w to jak pięknie się układa okienko transferowe, które na dobra sprawę jeszcze się nie zaczęło xD
2
@Hosh Szczesny też się nie popisał z tym atakiem z partyzanta.
8
Dymy na treningu
1
@Czajka90
Nonono klasa, teraz to zaimponowałeś taką informacją z pierwszej ręki.