Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium pewnie zawodnicy już skaczą ze szczęścia na widmo pracy pod skrzydłami ten Haga
2
Wartość transfermarkt
Desire Doue - 60mln
Gavi - 70mln
Trochę śmieszne.
1
@CurryTheGoat30 lipni Ci beniaminkowie.
Ruch, Wisła i Polonia Warszawa fajnie jakby awansowali
0
Złota piłka
1. Dembele
2. Yamal
3. Pedri
4. Raphinha
5. Salah
6. Mbappe
8
Mógł Robercik pomachać niemiecka flaga żeby pożegnać przy okazji Ter Stegena
0
Hardy lajzy dali xD
Nie mogę xD
safety car dał im szansę na coś więcej niż 3 miejsce dla Maxa, a jego team zabrał mu top3 a może i top 4 xD
1
Dymy
Dymy Panowie
5
Bearman cienias nie dość, że sam jest cienki, to nawet przepuścić normalnie nie potrafi na niebieskiej fladze xD
0
Ale bym sobie takiego Felipe Masse zobaczył w bolidzie ferrari
0
@Alan_fcbfan myślę, że układ gwiazd
0
Mogli jeszcze chwilę powalczyc i poczekać aż Russell będzie w drsie.
Wielkie ferrari xD
0
Brawo Max, a dla Piastriego jest to idealna sytuacja
4
@mekston gdy jednocześnie trzeba oglądać i komentować tenisa i F1
https://zapodaj.net/images/07985916b69ae.jpg
0
@mekston
Ja już zapinam pasy
0
@Rewolucja123
Nie da się go słuchać xD
Wytrzymałem 20sek i wyłączyłem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
xD
Oj Ter Stegen.
Chyba Rywalizacje z Inakim kto szybciej lotkę z klubu zrobi xD
0
@kubix05 dzisiaj u mnie takie zestawienie tylko, że z mielonymi
8
@Popitek12
A to ty zazwyczaj wiesz co się dzieje?
2
@Kessie
To już sobie kup zapas alko na następny sezon
5
@Derean
Tylko Arsenal mógł wygrać 3 na 4 mecze z PSG żeby i tak z nimi odpaść z rozgrywek xd
Brawo Panowie @Kessie @Czajka90
2
@MOLESTA
Mbappe mega sezon zagrał na tle tych kasztanów madryckich.
Chyba jedyny do którego nie ma się o co przyczepić za ten sezon.
I nie spalił się psychicznie przy słabym początku i tej nagonce zwłaszcza po karnych, które przestrzelił z Bilbao i bodajże w LM ( ? )
3
@MOLESTA
Pier**lenie.
Mieliście 2min od awansu i polecieliscie w szaleńczym ataku zamiast szanować piłkę.
Młodość, finezja, polot - mieliście wszystko w tym sezonie, ale w najważniejszym momencie te czynniki właśnie zabrały wam final LM bo zabrakło wyrachowania.
1
@Filipem
Gavi za wysoko również wyceniany
0
@Kozinho.
Nie zapominaj o jednym.
Macie dobre relacje dlatego aby Atletico mogło was wiecznie rolować na hajs i promocyjne transfery.
Takie to są właśnie dobre Relacje z tym klubem Atletico xF
0
@Filipem "to byłby pan piłkarz"
No napisałeś tak jakby nim nie był już teraz :D
1
@Filipem To już jest Pan piłkarz i główny kandydat do ZP jeśli nie zauważyłeś
0
@Esteban_ miałeś rację xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15727545#comment-15727567
5
Najbardziej w tym wszystkim dzisiaj szkoda mieszkańców Paryża i ich lokali użytkowych
6
Ludzie pisza, że futbol przegra jeśli PSG wygra.
Ten Inter ze sraczka w gaciach za podwójna garda przez 30min to jest ten wasz futbol?