0

@blakkudium pewnie zawodnicy już skaczą ze szczęścia na widmo pracy pod skrzydłami ten Haga

2

Wartość transfermarkt

Desire Doue - 60mln
Gavi - 70mln

Trochę śmieszne.

1

@CurryTheGoat30 lipni Ci beniaminkowie.

Ruch, Wisła i Polonia Warszawa fajnie jakby awansowali

0

Złota piłka

1. Dembele
2. Yamal
3. Pedri
4. Raphinha
5. Salah
6. Mbappe

8

Mógł Robercik pomachać niemiecka flaga żeby pożegnać przy okazji Ter Stegena

0

Hardy lajzy dali xD
Nie mogę xD

safety car dał im szansę na coś więcej niż 3 miejsce dla Maxa, a jego team zabrał mu top3 a może i top 4 xD

1

Dymy
Dymy Panowie

5

Bearman cienias nie dość, że sam jest cienki, to nawet przepuścić normalnie nie potrafi na niebieskiej fladze xD

0

Ale bym sobie takiego Felipe Masse zobaczył w bolidzie ferrari

0

@Alan_fcbfan myślę, że układ gwiazd

0

Mogli jeszcze chwilę powalczyc i poczekać aż Russell będzie w drsie.
Wielkie ferrari xD

0

Brawo Max, a dla Piastriego jest to idealna sytuacja

4

@mekston gdy jednocześnie trzeba oglądać i komentować tenisa i F1
https://zapodaj.net/images/07985916b69ae.jpg

0

@mekston
Ja już zapinam pasy

0

@Rewolucja123
Nie da się go słuchać xD
Wytrzymałem 20sek i wyłączyłem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

xD
Oj Ter Stegen.

Chyba Rywalizacje z Inakim kto szybciej lotkę z klubu zrobi xD


0

@kubix05 dzisiaj u mnie takie zestawienie tylko, że z mielonymi

8

@Popitek12
A to ty zazwyczaj wiesz co się dzieje?

2

@Kessie
To już sobie kup zapas alko na następny sezon

5

@Derean
Tylko Arsenal mógł wygrać 3 na 4 mecze z PSG żeby i tak z nimi odpaść z rozgrywek xd

Brawo Panowie @Kessie @Czajka90

2

@MOLESTA
Mbappe mega sezon zagrał na tle tych kasztanów madryckich.
Chyba jedyny do którego nie ma się o co przyczepić za ten sezon.

I nie spalił się psychicznie przy słabym początku i tej nagonce zwłaszcza po karnych, które przestrzelił z Bilbao i bodajże w LM ( ? )

3

@MOLESTA
Pier**lenie.
Mieliście 2min od awansu i polecieliscie w szaleńczym ataku zamiast szanować piłkę.

Młodość, finezja, polot - mieliście wszystko w tym sezonie, ale w najważniejszym momencie te czynniki właśnie zabrały wam final LM bo zabrakło wyrachowania.

1

@Filipem
Gavi za wysoko również wyceniany

0

@Kozinho.
Nie zapominaj o jednym.
Macie dobre relacje dlatego aby Atletico mogło was wiecznie rolować na hajs i promocyjne transfery.

Takie to są właśnie dobre Relacje z tym klubem Atletico xF

0

@Filipem "to byłby pan piłkarz"

No napisałeś tak jakby nim nie był już teraz :D

1

@Filipem To już jest Pan piłkarz i główny kandydat do ZP jeśli nie zauważyłeś

5

Najbardziej w tym wszystkim dzisiaj szkoda mieszkańców Paryża i ich lokali użytkowych

6

Ludzie pisza, że futbol przegra jeśli PSG wygra.
Ten Inter ze sraczka w gaciach za podwójna garda przez 30min to jest ten wasz futbol?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?