Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie też zgłoszę go profilaktycznie
0
Dzisiaj sercem za Finlandia, ale rozum mówi remis
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dalton z muchawą na kapitana polskiej reprezentacji
2
@ToWinaSedziego a może to zwyczajnie z nim jest problem.
7
Lis wciąż nie wie xD
4
@Comentateiro dokładnie, o jeden raz za dużo się z tobą zgodził :D
5
@Kessie wyrzucił Cię z twojego wlasnego domu?
Bardzo brzydkie zachowanie
1
Treść rozmowy telefonicznej
"Robert, przepraszam - musiałem [odkłada telefon]"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Seledynowy
Salaha w dwumeczu LM równiez.
Robi wrażenie
2
Lewy i tak pokojowo to rozwiązał.
Puchacz by za taką akcję wyje*ał liścia Probierzowi
1
Najlepiej to zlikwidować polska reprezentacje w piłce nożnej
0
@partymaker
W punkt
4
@Roobo byłaby dobra, gdyby nie fakt, że on razem z Lewym to uzgodnili na długo przed meczem z Mołdawia.
Taki "malutki" szczegół, który tak wiele zmienia
32
Lewy przyćmił Ronaldo w trakcie tego meczu xD
0
Probierz głąb sam się układał na brak Lewego, a później opaski zabiera.
Świetne oswiadczenie Roberta, a probierz myślałem, że większego barana juz z siebie nie zrobi ( zaskoczył )
0
@Encore
Czyli chorągiewa.
Pięknie
3
Żewłakow 4 lata potrzebował na to, żeby przed chwilą stwierdzić, że Ronaldo to już się głównie skupia jedynie na finalizowaniu akcji
0
Tylko przypomnę
4
@Consigliere czyli zaraz brama
5
@KRISU77
Huijsen to brzmi bardziej po Polsku
0
@Danny Gaucho
Albo, że Probierz uległ presji otoczenia bo wątpię, że Lewy by opowiadal takie rzeczy od tak
1
Przecież Probierz się skompromitował i pokazał tylko i wyłącznie to, że brak mu jaj i ulega presji otoczenia.
Skoro On to z Lewym ustalił wspólnie i to na sporo czasu przed meczem z Mołdawia.
Więc teraz nagle mu się odwidziało i stwierdził, że zmienia kapitana?xD
2
@Popitek12 opinia
0
@Criss18Barca probierz to się sam ośmiesza ta decyzja skoro niby już wcześniej ustalił to wspólnie z Lewym i nie robił problemu.
To tylko pokazuje jak podatny jest na głosy z zewnątrz i ugina się pod presją.
1
@Criss18Barca
Tak patrzę na Ziela w kadrze i to jest idealny przykład zawodnika któremu nie dałbym opaski xD
0
Bruno pewnie dzisiaj tak:
https://zapodaj.net/images/31ebbfbd6d2e8.jpg
5
To kur*a wybrał Samca Alfa xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika