1

@Kessie też zgłoszę go profilaktycznie

0

Dzisiaj sercem za Finlandia, ale rozum mówi remis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dalton z muchawą na kapitana polskiej reprezentacji

2

@ToWinaSedziego a może to zwyczajnie z nim jest problem.

7

Lis wciąż nie wie xD


4

@Comentateiro dokładnie, o jeden raz za dużo się z tobą zgodził :D

5

@Kessie wyrzucił Cię z twojego wlasnego domu?
Bardzo brzydkie zachowanie

1

Treść rozmowy telefonicznej
"Robert, przepraszam - musiałem [odkłada telefon]"


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Seledynowy
Salaha w dwumeczu LM równiez.
Robi wrażenie

2

Lewy i tak pokojowo to rozwiązał.
Puchacz by za taką akcję wyje*ał liścia Probierzowi

1

Najlepiej to zlikwidować polska reprezentacje w piłce nożnej

0

@partymaker
W punkt

4

@Roobo byłaby dobra, gdyby nie fakt, że on razem z Lewym to uzgodnili na długo przed meczem z Mołdawia.

Taki "malutki" szczegół, który tak wiele zmienia

32

Lewy przyćmił Ronaldo w trakcie tego meczu xD

0

Probierz głąb sam się układał na brak Lewego, a później opaski zabiera.

Świetne oswiadczenie Roberta, a probierz myślałem, że większego barana juz z siebie nie zrobi ( zaskoczył )

0

@Encore
Czyli chorągiewa.
Pięknie

3

Żewłakow 4 lata potrzebował na to, żeby przed chwilą stwierdzić, że Ronaldo to już się głównie skupia jedynie na finalizowaniu akcji

0

Tylko przypomnę


4

@Consigliere czyli zaraz brama

5

@KRISU77
Huijsen to brzmi bardziej po Polsku

0

@Danny Gaucho
Albo, że Probierz uległ presji otoczenia bo wątpię, że Lewy by opowiadal takie rzeczy od tak

1

Przecież Probierz się skompromitował i pokazał tylko i wyłącznie to, że brak mu jaj i ulega presji otoczenia.

Skoro On to z Lewym ustalił wspólnie i to na sporo czasu przed meczem z Mołdawia.
Więc teraz nagle mu się odwidziało i stwierdził, że zmienia kapitana?xD

2

@Popitek12 opinia

0

@Criss18Barca probierz to się sam ośmiesza ta decyzja skoro niby już wcześniej ustalił to wspólnie z Lewym i nie robił problemu.

To tylko pokazuje jak podatny jest na głosy z zewnątrz i ugina się pod presją.

1

@Criss18Barca
Tak patrzę na Ziela w kadrze i to jest idealny przykład zawodnika któremu nie dałbym opaski xD

0

5

To kur*a wybrał Samca Alfa xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?