3

Bojówki PiS'u oraz KO na La ramblii


18

@kuz ale poszłoooo xD

1

@Luciano99 jak 9:32 jak już 9:33

7

@Kessie @Czajka90 no i Panowie kanonierzy sezon na straty.
Musicie się skupić na 26/27 :D


0

12

Gdybym miał w 2 słowach oddać najlepiej jak żałosny jest to mecz:

Real Madryt

0

Żółta za symulke i za fraki do góry

1

@Encore
Vitinha ma wy***ne na ten turniej on już swoje wygrał w tym sezonie

0

Ale to zrobił
Ale to zrobił

2

Teraz wszyscy baczność do hymnu Niemiec

3

@Gibbon_FCB
Nie.
Prędzej Neuer i Mueller z tej ekipy z ostatnich lat mi się kojarzą z ta repka

4

Cristiano Zadowolony bo dzisiaj ma za rywala na bramce chłopa słabszego niż Ci na których się mierzy w Arabii

0

@Popitek12 i to nie jedyna ich zaleta

2

@KamQiX
Prędzej tam znajdziesz czerwony przycisk

7

@Deathwing112
Też mi cos. Po KFC to czasem i dłużej siedzę w klopie

1

@Culer9002

@Kessie i cyk do gabloty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Było rodeo na jednym i się zepsuło


15

@Kessie chłop się pytał czy ktoś na tirach jeździł w stanach, to Cię oznaczyłem bo ty byłeś przecież tirówką to znasz ten fach od kuchni, ale jednak wolałem usunąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Encore z tym powodzenia to nie przesadzaj

1

@reloaded zależy komu

2

@Popitek12
Przecież Ronaldo odszedł już z Manchesteru

0

CR7 jeszcze tylko 2 wygrane od zapewnienia sobie top3 złotej piłki

3

9

@RoberDzik Najgorsze, że nie było nam dane polubić Trzaskowskiego przez te jego kilka godzin prezydentury xD

0

@Encore
W sensie, że prezentuje kosmiczny poziom?

3

Piłka na następny sezon w Premier League.
Mam mieszane uczucia


1

@FcPortoFan1999 sęk w tym, że już nawet karnych nie ma dobrych

6

Modric vs De Bruyne w serie A?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?