1

Dla Argentyny,teraz dopiero zaczyna się poważny turniej.Arabia,Meksyk,Polska,Australia...szanujmy się...teraz zaczynają się prawdziwe wyzwania,jeśli je przejdą to Leo Messi będzie niepodważalnym Goatem piłki nożnej.

1

1:0,gol Arkadiusz Milik.Selekcjonerze Czesławie,tym razem nie wpuszczaj już Karolka Świderskiego,tylko albo Pio Pio Pio,albo AreQ MiliQ!

4

Pora na pierwszą sensację w fazie pucharowej,po godzinie 16:00,bo to za ładnie wygląda aby wszyscy faworyci przeszli bez żadnych problemów.Dlatego pora nasi kochani Polacy pozbawić Francuzów tytułu aktualnych mistrzów świata!

2

@Atencjuszek W Argentynie futbol jest ponad wszystko.Ponad politykę i tam piłka nożna na 1 miejscu i dla nich liczy się tylko mistrzostwo,inaczej będzie żałoba narodowa na 2-3 dni w Buenos Aires i innych miastach z powodu braku mistrzostwa.Amerykanie Południowi są bardziej fanatycznymi kibicami niż Europejscy kibice.

0

Niezwyciężone! To barwy Biało-Czerwone! Tylko zwycięstwo! Dzisiaj tylko zwycięstwo! Niech odpalą sobie w szatni piosenkę Golców-Ściernisko i wyjdą na mecz lepiej nakręceni i do boju Polskooo!

0

Oby to był ten jeden dzień w roku,gdzie nasza reprezentacja nie zazna krytyki z powodu awansu do kolejnej rundy.

1

Mecz z Argentyną był zasłoną dymną.Mecz z Francją to będzie nasz najlepszy mecz na tym turnieju-Ja w to wierzę!

0

@AmigoBlancos Chciałbym drugą parę,Polska Anglia,a jak Polska odpadnie to szykuje się na święta.

0

Jeśli jutro Polska odpadnie z mundialu,to mistrzostwa nagle mi zobojętnieją.Będzie mi brakować naszych jak odpadną,czyli jutro muszą zrobić wszystko aby Francuzów pokonać!

0

Jutro na totalnym luzaczku obejrzy się meczyk z Francją.Spokój o wynik jak nigdy.

0

@Panda46 I oby tak było,widać że nie boi się zawodników i nie sypie jak jełop kartkami.

2

Bardzo dobry mecz Szymona Marciniaka,oby tak dalej!

1

Ten Lautaro Martinez to taki Arek Milik naszej kadry.Australia szacunek!

0

Jeśli nie Cristiano do Fc Porto,to powinno siąść od wakacji 2023.

0

@Emhyr Jeśli Fc Porto wygra taki finał 2:1 to nie ma problemu :)

0

@Emhyr Przynajmniej Polska odpadnie później niż Australia Panie Premierze.

1

Oby Szymon"Varciniak"Marciniak miał okazję sędziować finał mistrzostw świata 2022.

1

Skończy się pewnie jakimś 2:0,i Kangury wyKangurują do Australii z Kataru.

1

Polska przynajmniej nie straciła bramki w 1 połowie przeciwko Argentynie...

0

Szymon Marciniak bardzo dobrze sędziuje!

1

Troszkę przykry fakt,ale Australia już więcej zrobiła w tym meczu,raptem przed 30 minutą niż Polska przez cały mecz xd.

0

Ciekawe jak Szymon"Varciniak"Marciniak będzie sędziował.

0

Zapowiada się bardzo ciekawy meczyk.Z jednej strony Argentyna która nie może przegrać,a z drugiej Australia która stara się grać dość ciekawą piłkę.Chciałbym ujrzeć dogrywkę w tym meczyku,a jest pozytyw przed meczem,Polska będzie dłużej w turnieju niż któraś z tych dwóch drużyn xd.

0

@ChampionLW Bardzo dobry pomysł.Krzysztof Stanowski będzie dumny z powodu,kontynuacji pięknej Polskiej piłki.

1

@Janiama Australia 2:1 xd.

1

Jutro przynajmniej nasi mogą robić faule,a nie tak jak z Argentyną trzeba było nie dostać kartki,tutaj wszystkie chwyty dozwolone.

1

Jutro Rzeczpospolita Polska (Posterunek 2022) wygra z mistrzami świata Francuzami-2:0.

1

Goodbye United States of America-Im so proud!

0

@dawid16dkk Jak widać to jest dość skuteczna taktyka,może nie jest to dla oka miły widok takie granie,lecz liczy się wynik.

0

Czyli USA najpewniej odpadnie szybciej niż My.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?