FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla Argentyny,teraz dopiero zaczyna się poważny turniej.Arabia,Meksyk,Polska,Australia...szanujmy się...teraz zaczynają się prawdziwe wyzwania,jeśli je przejdą to Leo Messi będzie niepodważalnym Goatem piłki nożnej.
1
1:0,gol Arkadiusz Milik.Selekcjonerze Czesławie,tym razem nie wpuszczaj już Karolka Świderskiego,tylko albo Pio Pio Pio,albo AreQ MiliQ!
4
Pora na pierwszą sensację w fazie pucharowej,po godzinie 16:00,bo to za ładnie wygląda aby wszyscy faworyci przeszli bez żadnych problemów.Dlatego pora nasi kochani Polacy pozbawić Francuzów tytułu aktualnych mistrzów świata!
2
@Atencjuszek W Argentynie futbol jest ponad wszystko.Ponad politykę i tam piłka nożna na 1 miejscu i dla nich liczy się tylko mistrzostwo,inaczej będzie żałoba narodowa na 2-3 dni w Buenos Aires i innych miastach z powodu braku mistrzostwa.Amerykanie Południowi są bardziej fanatycznymi kibicami niż Europejscy kibice.
0
Niezwyciężone! To barwy Biało-Czerwone! Tylko zwycięstwo! Dzisiaj tylko zwycięstwo! Niech odpalą sobie w szatni piosenkę Golców-Ściernisko i wyjdą na mecz lepiej nakręceni i do boju Polskooo!
0
Oby to był ten jeden dzień w roku,gdzie nasza reprezentacja nie zazna krytyki z powodu awansu do kolejnej rundy.
1
Mecz z Argentyną był zasłoną dymną.Mecz z Francją to będzie nasz najlepszy mecz na tym turnieju-Ja w to wierzę!
0
@AmigoBlancos Chciałbym drugą parę,Polska Anglia,a jak Polska odpadnie to szykuje się na święta.
0
Jeśli jutro Polska odpadnie z mundialu,to mistrzostwa nagle mi zobojętnieją.Będzie mi brakować naszych jak odpadną,czyli jutro muszą zrobić wszystko aby Francuzów pokonać!
0
Jutro na totalnym luzaczku obejrzy się meczyk z Francją.Spokój o wynik jak nigdy.
0
@Panda46 I oby tak było,widać że nie boi się zawodników i nie sypie jak jełop kartkami.
2
Bardzo dobry mecz Szymona Marciniaka,oby tak dalej!
1
Ten Lautaro Martinez to taki Arek Milik naszej kadry.Australia szacunek!
0
Jeśli nie Cristiano do Fc Porto,to powinno siąść od wakacji 2023.
0
@Emhyr Jeśli Fc Porto wygra taki finał 2:1 to nie ma problemu :)
0
@Emhyr Przynajmniej Polska odpadnie później niż Australia Panie Premierze.
1
Oby Szymon"Varciniak"Marciniak miał okazję sędziować finał mistrzostw świata 2022.
1
Skończy się pewnie jakimś 2:0,i Kangury wyKangurują do Australii z Kataru.
1
Polska przynajmniej nie straciła bramki w 1 połowie przeciwko Argentynie...
0
Szymon Marciniak bardzo dobrze sędziuje!
1
Troszkę przykry fakt,ale Australia już więcej zrobiła w tym meczu,raptem przed 30 minutą niż Polska przez cały mecz xd.
0
Ciekawe jak Szymon"Varciniak"Marciniak będzie sędziował.
0
Zapowiada się bardzo ciekawy meczyk.Z jednej strony Argentyna która nie może przegrać,a z drugiej Australia która stara się grać dość ciekawą piłkę.Chciałbym ujrzeć dogrywkę w tym meczyku,a jest pozytyw przed meczem,Polska będzie dłużej w turnieju niż któraś z tych dwóch drużyn xd.
0
@ChampionLW Bardzo dobry pomysł.Krzysztof Stanowski będzie dumny z powodu,kontynuacji pięknej Polskiej piłki.
1
@Janiama Australia 2:1 xd.
1
Jutro przynajmniej nasi mogą robić faule,a nie tak jak z Argentyną trzeba było nie dostać kartki,tutaj wszystkie chwyty dozwolone.
1
Jutro Rzeczpospolita Polska (Posterunek 2022) wygra z mistrzami świata Francuzami-2:0.
1
Goodbye United States of America-Im so proud!
0
@dawid16dkk Jak widać to jest dość skuteczna taktyka,może nie jest to dla oka miły widok takie granie,lecz liczy się wynik.
0
Czyli USA najpewniej odpadnie szybciej niż My.