0

Meksyk miał na pustą ehh...

0

Idę do internetu obejrzeć,może tutaj będzie lepiej...

1

Pomóżcie Szczęsnemu Polacy,bo sam to On tego nie dowiezie!

6

Dziwię się że czerwonej kartki nie wyjął za ten brutalny,zabójczy atak Szczęsnego na Leo Messim :)

0

Tak to My nie dowieziemy tego 0-0.Tutaj jest Szczęsny i 10 innych,ale z drugiej strony nic prostego grać gdy sędzia sprzyja Argentynie.

0

#SzukamPunktówZArgentyną

1

Ten bramkarz Australii,jak pamiętam te karne z Peru w czerwcu 2022 to był niezły kocurek,niczym Jurek Dudek potańcował sobie w jedenastkach.

3

Dania na mundialu 2022,to taka Turcja z Euro 2021,niby czarny konik nawet z perspektywą półfinału,a jednak jedna z najsłabszych reprezentacji na turnieju.

2

@Patryczek1426 W przypadku wygranej grupy,gramy w sobotę 3 grudnia o 20:00 przeciwko Australii,w przypadku 2 miejsca w grupie,gramy w niedzielę 4 grudnia o 16:00 przeciwko Francji.

1

@Barca_Big_Moment Argentyna nie ma po co przed czarnym konikiem wychodzić na boisko.

2

Ja już nie mogę się doczekać tego pojedynku,w 1/8 finału pomiędzy Argentyną i Danią-ale to będzie meczycho! I jeszcze Dania-czarny konik wygra! Pewne info!

0

Dania czy Australia,Dania czy Australia do fazy pucharowej hmmm...a może Tunezja?

1

@Criss18Barca W przypadku remisu w meczu Dania-Australia,Tunezja w przypadku wygranej przechodzi do fazy pucharowej.

0

Oby Dania dowiozła ten korzystny remis.

0

W grupie D,stawiam że z 1 miejsca wyjdzie Francja,a z drugiego miejsca wyjdzie...Dania.

2

@FabianMrozek Ja biorę jakikolwiek awans z grupy,bo faza pucharowa mundialu to jest niespełnione Polskie marzenie od upadku komuny,mam szczerze w 4 literach na kogo tam trafimy.

1

@Deviler Najlepiej jakby Polska wygrała po golu Arkadiusza Milika z główki jak trafił osiem lat temu z Prusami w Warszawie.

0

Byle te pieprzone Arabusy w turbanach nie wyszły z grupy,które pokrzyżowały plany w tej grupie.

3

@macio_944 Robert Lewandowski,sprawia wrażenie jakby myślał o czymś innym...

0

Jeśli Cristiano Ronaldo przejdzie do jakieś Al Nasser,to całe moje marzenie o Cristiano w Porto legnie w gruzach :C

0

A może by tak lagę na...Messiego?

0

@Faro Ma jakiś sens dla Raphinhi zmienianie obywatelstwa z pewnego 1 składu Brazylijskiego na...Polskie?

0

Rozdarte serca część druga,oby z podobnym wynikiem po 90 minutach gry jak w części pierwszej.

2

Do boju Polskooo! Niezwyciężone! To nasze barwy biało czerwone!

1

@Faro Dlaczego? Jak nie lubią Polski i kochają Argentynę z Messim na czele,to niech sobie kibicują z czystym sercem Argentyńczykom.

0

@barcelonaLM W jakim celu,Nasza partia rządząca chce zmienić konstytucję?

0

@Emhyr Jesteśmy uzależnieni niestety mimo wszystko od meczu Arabskiego.Ja mam prawdziwą wiarę w ten zespół,bo jest w nim potencjał.

1

@wasacz Będzie dobrze,przed meczem jest ściernisko ale po meczu...oby było san francisco! hurra!

2

Wszystkim Andrzejom-wszystkiego najlepszego,i oby Polska jutro wygrała!

1

@JohnA Dla mnie tak jak Mówię przed turniejem,spełnieniem marzeniem,będzie wreszcie wyjście z grupy po tylu latach i oglądanie naszych w fazie pucharowej.Odpadnięcie z grupy,nawet z 4 punktami dla mnie będzie rozczarowaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?