FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Meksyk miał na pustą ehh...
0
Idę do internetu obejrzeć,może tutaj będzie lepiej...
1
Pomóżcie Szczęsnemu Polacy,bo sam to On tego nie dowiezie!
6
Dziwię się że czerwonej kartki nie wyjął za ten brutalny,zabójczy atak Szczęsnego na Leo Messim :)
0
Tak to My nie dowieziemy tego 0-0.Tutaj jest Szczęsny i 10 innych,ale z drugiej strony nic prostego grać gdy sędzia sprzyja Argentynie.
0
#SzukamPunktówZArgentyną
1
Ten bramkarz Australii,jak pamiętam te karne z Peru w czerwcu 2022 to był niezły kocurek,niczym Jurek Dudek potańcował sobie w jedenastkach.
3
Dania na mundialu 2022,to taka Turcja z Euro 2021,niby czarny konik nawet z perspektywą półfinału,a jednak jedna z najsłabszych reprezentacji na turnieju.
2
@Patryczek1426 W przypadku wygranej grupy,gramy w sobotę 3 grudnia o 20:00 przeciwko Australii,w przypadku 2 miejsca w grupie,gramy w niedzielę 4 grudnia o 16:00 przeciwko Francji.
1
@Barca_Big_Moment Argentyna nie ma po co przed czarnym konikiem wychodzić na boisko.
2
Ja już nie mogę się doczekać tego pojedynku,w 1/8 finału pomiędzy Argentyną i Danią-ale to będzie meczycho! I jeszcze Dania-czarny konik wygra! Pewne info!
0
Dania czy Australia,Dania czy Australia do fazy pucharowej hmmm...a może Tunezja?
1
@Criss18Barca W przypadku remisu w meczu Dania-Australia,Tunezja w przypadku wygranej przechodzi do fazy pucharowej.
0
Oby Dania dowiozła ten korzystny remis.
0
W grupie D,stawiam że z 1 miejsca wyjdzie Francja,a z drugiego miejsca wyjdzie...Dania.
2
@FabianMrozek Ja biorę jakikolwiek awans z grupy,bo faza pucharowa mundialu to jest niespełnione Polskie marzenie od upadku komuny,mam szczerze w 4 literach na kogo tam trafimy.
1
@Deviler Najlepiej jakby Polska wygrała po golu Arkadiusza Milika z główki jak trafił osiem lat temu z Prusami w Warszawie.
0
Byle te pieprzone Arabusy w turbanach nie wyszły z grupy,które pokrzyżowały plany w tej grupie.
3
@macio_944 Robert Lewandowski,sprawia wrażenie jakby myślał o czymś innym...
0
Jeśli Cristiano Ronaldo przejdzie do jakieś Al Nasser,to całe moje marzenie o Cristiano w Porto legnie w gruzach :C
0
A może by tak lagę na...Messiego?
0
@Faro Ma jakiś sens dla Raphinhi zmienianie obywatelstwa z pewnego 1 składu Brazylijskiego na...Polskie?
0
Rozdarte serca część druga,oby z podobnym wynikiem po 90 minutach gry jak w części pierwszej.
2
Do boju Polskooo! Niezwyciężone! To nasze barwy biało czerwone!
1
@Faro Dlaczego? Jak nie lubią Polski i kochają Argentynę z Messim na czele,to niech sobie kibicują z czystym sercem Argentyńczykom.
0
@barcelonaLM W jakim celu,Nasza partia rządząca chce zmienić konstytucję?
0
@Emhyr Jesteśmy uzależnieni niestety mimo wszystko od meczu Arabskiego.Ja mam prawdziwą wiarę w ten zespół,bo jest w nim potencjał.
1
@wasacz Będzie dobrze,przed meczem jest ściernisko ale po meczu...oby było san francisco! hurra!
2
Wszystkim Andrzejom-wszystkiego najlepszego,i oby Polska jutro wygrała!
1
@JohnA Dla mnie tak jak Mówię przed turniejem,spełnieniem marzeniem,będzie wreszcie wyjście z grupy po tylu latach i oglądanie naszych w fazie pucharowej.Odpadnięcie z grupy,nawet z 4 punktami dla mnie będzie rozczarowaniem.