0

Pepe z Fc Porto,prawie lat 40 a gra praktycznie pełne 90 minut bez ustanku

0

Prezydent Fifa na meczu Portugalii dostaje pewnie jakieś złowrogie smsy na które nie odpisuje.

1

Dlaczemu Portugalia przegra z Koreańczykami 1:2?

0

@Cotutajsiedzieje Fc Porto go bierze w styczniu 2023!

0

@Janiama Ja typuję 3:2 dla Urugwaju.

0

@iniesta44 Jak nie wyjdą z grupy,to wychodzi na to że będę czuł się oszukany.

0

Urugwaj-czarny koń mistrzostw świata.Ja uważam że mają potencjał kadrowy nawet na finał mistrzostw świata.

0

@Bartula Mam obawy że albo Mbappe,albo Lewandowski nie wytrzyma presji i zamknie oczy a bramkarz obroni :C

0

Dlaczego w meczu Polska Francja będzie kolejny rzut karny,i kolejny karny zostanie obroniony przez bramkarza?

0

Oby Urugwaj zagrał na korzystny remis 1:1 z Ghaną.

1

Krzysztof Stanowski Najmanuje w dziennikarstwie.

0

@MesQueUnClub_87 @Ptasior Ja może nie Jestem w stanie jakiejś euforii po awansie,ale troszkę mnie bolą takie najazdy na naszą reprezentację,w zasadzie cały czas,już nawet przed mundialem Ruski powiedziały że trzymają kciuki abyśmy szybko polecieli :C

0

Czy to jest dobre,że staram się bronić naszej kochanej Rzeczpospolitej Polskiej reprezentacji w piłce nożnej za wszelką cenę? Nawet pomimo brzydkiej gry,tak jak za Brzęczka?

1

@barcelonaLM Ja Jestem pewien żebyśmy wyszli!

1

@TheNekro94 Oraz w Kobiecym tenisie ziemnym.

0

@TheNekro94 Gdzie w tych Europejskich potęgach jest Polska?!

0

@Foton Przecież On będzie miał raptem 33 lata na mundialu 2026,po co ma już kończyć karierę reprezentacyjną? Lewy swój prime osiągnął właśnie po trzydziestce.

1

@Comentateiro Trzeba było tam zatrudnić Czesława Michniewicza! On ze swoją magią 711 byłby jak Harry Potter i wyczarował by awans! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Przed meczem z Argentyną było ściernisko...po meczu było również jedno wielkie ściernisko,przed meczem jest ogromne ściernisko,ale po meczu będzie San Francisco!

1

Papapapapapapa! Z Kopyta Polska rwie!

0

@wasacz Ja zauważyłem że cały świat krytykuje nas zdrowo od początku turnieju.Awansowaliśmy w typowo Polski sposób,czyli kalkulacyjnie.Ciekawe czy jak przejdziemy cudem Francuzów po jakimś 0-0 i rzutach karnych,to dalej będzie jazda po naszych.Stawiam że pewnie tak.

0

Belgia,Dania i Prusy już w drodze na samolot,czy jutro Urugwaj i Serbia załapią się na gapę xD?

4

@Bartula Będą chcieli nawiązać do Euro 2012 w Polsce i jako gospodarz po trzech meczach już się pożegnać z turniejem xd?

4

Manuel Neuer powinien zakończyć karierę reprezentacyjną i dać miejsca numer jeden na Euro 2024 Marcowi-Andre Ter Stegenowi.

0

@P33ck W 2024 Niemcy u siebie wygrają Euro,a w 2026 może nie pojadą na mundial :)

0

Mecz Kostaryka-Niemcy to mecz dwóch przegranych,ale i dwóch sąsiadów z samolotu.

0

Fakty są takie,że na 2 ostatnich mundialach to Polska raz wyszła z grupy,a Prusy ani razu.

0

Zwycięstwo nic nie zmienia,Prusy do widzenia!

1

Hiszpania w stylu Czesia Michniewicza,kibicuje Niemcom xd.

0

Japonia jest bardzo nieprzewidywalnym zespołem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?