FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepe z Fc Porto,prawie lat 40 a gra praktycznie pełne 90 minut bez ustanku
0
Prezydent Fifa na meczu Portugalii dostaje pewnie jakieś złowrogie smsy na które nie odpisuje.
1
Dlaczemu Portugalia przegra z Koreańczykami 1:2?
0
@Cotutajsiedzieje Fc Porto go bierze w styczniu 2023!
0
@Janiama Ja typuję 3:2 dla Urugwaju.
0
@iniesta44 Jak nie wyjdą z grupy,to wychodzi na to że będę czuł się oszukany.
0
Urugwaj-czarny koń mistrzostw świata.Ja uważam że mają potencjał kadrowy nawet na finał mistrzostw świata.
0
@Bartula Mam obawy że albo Mbappe,albo Lewandowski nie wytrzyma presji i zamknie oczy a bramkarz obroni :C
0
Dlaczego w meczu Polska Francja będzie kolejny rzut karny,i kolejny karny zostanie obroniony przez bramkarza?
0
Oby Urugwaj zagrał na korzystny remis 1:1 z Ghaną.
1
Krzysztof Stanowski Najmanuje w dziennikarstwie.
0
@MesQueUnClub_87 @Ptasior Ja może nie Jestem w stanie jakiejś euforii po awansie,ale troszkę mnie bolą takie najazdy na naszą reprezentację,w zasadzie cały czas,już nawet przed mundialem Ruski powiedziały że trzymają kciuki abyśmy szybko polecieli :C
0
Czy to jest dobre,że staram się bronić naszej kochanej Rzeczpospolitej Polskiej reprezentacji w piłce nożnej za wszelką cenę? Nawet pomimo brzydkiej gry,tak jak za Brzęczka?
1
@barcelonaLM Ja Jestem pewien żebyśmy wyszli!
1
@TheNekro94 Oraz w Kobiecym tenisie ziemnym.
0
@TheNekro94 Gdzie w tych Europejskich potęgach jest Polska?!
0
@Foton Przecież On będzie miał raptem 33 lata na mundialu 2026,po co ma już kończyć karierę reprezentacyjną? Lewy swój prime osiągnął właśnie po trzydziestce.
1
@Comentateiro Trzeba było tam zatrudnić Czesława Michniewicza! On ze swoją magią 711 byłby jak Harry Potter i wyczarował by awans! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Przed meczem z Argentyną było ściernisko...po meczu było również jedno wielkie ściernisko,przed meczem jest ogromne ściernisko,ale po meczu będzie San Francisco!
1
Papapapapapapa! Z Kopyta Polska rwie!
0
@wasacz Ja zauważyłem że cały świat krytykuje nas zdrowo od początku turnieju.Awansowaliśmy w typowo Polski sposób,czyli kalkulacyjnie.Ciekawe czy jak przejdziemy cudem Francuzów po jakimś 0-0 i rzutach karnych,to dalej będzie jazda po naszych.Stawiam że pewnie tak.
0
Belgia,Dania i Prusy już w drodze na samolot,czy jutro Urugwaj i Serbia załapią się na gapę xD?
4
@Bartula Będą chcieli nawiązać do Euro 2012 w Polsce i jako gospodarz po trzech meczach już się pożegnać z turniejem xd?
4
Manuel Neuer powinien zakończyć karierę reprezentacyjną i dać miejsca numer jeden na Euro 2024 Marcowi-Andre Ter Stegenowi.
0
@P33ck W 2024 Niemcy u siebie wygrają Euro,a w 2026 może nie pojadą na mundial :)
0
Mecz Kostaryka-Niemcy to mecz dwóch przegranych,ale i dwóch sąsiadów z samolotu.
0
Fakty są takie,że na 2 ostatnich mundialach to Polska raz wyszła z grupy,a Prusy ani razu.
0
Zwycięstwo nic nie zmienia,Prusy do widzenia!
1
Hiszpania w stylu Czesia Michniewicza,kibicuje Niemcom xd.
0
Japonia jest bardzo nieprzewidywalnym zespołem.