- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1669 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
6
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
4
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1669 Culés
0
Czesławie Michniewiczu,mam nadzieję że Oglądałeś Ekwador i Iran-nie graj jutro na remis 0-0,bo właśnie tak kończy się granie w finałowej kolejce na 0-0.
0
@FcPortoFan1999 Potwierdzam niech się otworzą chce zobaczyć podobny wynik jak z Belgią 1:6
0
@FcPortoFan1999 ale Polska Czesia jak zaparkuje
0
@Emhyr Czy ktoś Ci mówi o otworzeniu się? Nie mogą chociaż spróbować zaskoczyć Argentyny próbą dwóch-trzech akcji w pierwszej połowie? @mekston Oby dobrze zaparkowali,bo Iran z Ekwadorem pokazały mi,że w 3 kolejce granie na 0-0,kończy się tak że obydwie odpadły już z mundialu.
0
@FcPortoFan1999 Szanujmy się Polska gra taką padakę że jak oddadzą celny strzał to będzie dobrze. Śmieszy mnie strasznie ta sztuczna bądź niesztuczna wiara. Po fatalnej grze wyrwali 4 pkt co jest już jakąś abstrakcją żeby grać tak słabo i ugrywać punkty wierzyć że z Argentyną mogą coś ugrać proszę cię.
0
@FcPortoFan1999 to będzie zaparkowany bus + laga na Robercika, a jeśli jakiś jakaś laga skończy się świetną okazją to kto wie.
0
@Emhyr Jesteśmy uzależnieni niestety mimo wszystko od meczu Arabskiego.Ja mam prawdziwą wiarę w ten zespół,bo jest w nim potencjał.
1
@FcPortoFan1999 A ja nie mam bo ten pseudo trener wszystko niszczy. Na papierze powinniśmy być na poziomie piłkarskim Danii a jesteśmy na poziomie Walii która jest zakałą Europy. Jak można mieć 29% posiadania piłki na Arabię która jest cała złożona z zawodników LIGI ARABSKIEJ?! Przecież to jest kompromitacja. Nie obchodzi mnie wynik tylko samo zarządzanie spotkaniem jak można się tak frajerzyć i oddawać totalnie piłkę na taki zespół?