0

Czyli będzie 30 minut więcej grania,albo i więcej :)

0

Alvaro Morata złapany na spalonym! Nowa nowość!

0

Ciekawe czy Maroko powtórzy taktykę spalonej ziemi Rosji z 2018 przeciwko Hiszpanom,i dociągną do rzutów karnych,Hiszpania tymczasem będzie klepała sobie w kółko...

0

@bartekvisca Mateusz Morawiecki okłamał prawie 40 mln Polaków.

0

Kibice Maroko-Siuuuuuuu robią?

0

Jeśli Hiszpania odpadnie z Maroko,to będzie dla mnie bardzo rozczarowujący występ.

1

@Fenyx Obstawiałem że USA wygra z Holandią,Australia z Argentyną,Polska z Francją,Korea z Brazylią i Maroko oraz Szwajcaria wygrają swoje mecze.A także Japonia miała pokonać Chorwację-nie pykło!

0

Gdziekolwiek do sportu wmieszają się politycy,tam zaczynają się kłopoty,w szczególności Politycy Polscy...

1

@Fenyx Ja kocham obstawiać na niespodzianki,więc jeśli nie siądzie,to będę miał 0/8 :)

2

Dzisiaj typuję że przejdzie Maroko i Szwajcaria.

0

Czy Polska piłka jest zacofana? Powiedzcie mi że tak nie jest...

0

@Janiama Chyba ma czas na kadrę aby zrobić ją ewentualnie po swojemu? Czy tylko w naszej Polskiej piłce jak zwykle nie ma na nic czasu?

1

@Emhyr Nikt nie da,ile On może obiecać!

0

Nie spodziewałem się że to będzie aż taki gorzki awans do fazy pucharowej pierwszy raz od upadku komunizmu w Polsce,i to nie z uwagi na piłkarzy a na sprawy pozaboiskowe i pieniądze...

0

Polska piłka,wychodzi na to że jest jak Polska polityka.

0

Brazylia jednak wygrała,dość niespodziewanie.

4

@Kuba_1 Można to stwierdzić z czystym spokojem.Wręcz,można uważać że On może pokusić się o nawet,2-3 mistrzostwa świata.

0

@mekston @Wowodstami Czyli będzie poczekać pewnie na stulecie mundialu,na 2030 rok na finał bez Europy.

0

@Patriskos Chyba nie będzie za prędko powtórki,bynajmniej nie na tym turnieju xd.

0

@mekston Europa,najlepszym regionem na świecie i historycznie.Czy był kiedyś rok bez Europy w finale mistrzostw?

0

Korea Południowa rozpoczyna remontadę.

3

Wybory Panie Darku są za rok dopiero :)

0

@Kapitan hawk Nie będzie,w razie czego na nich postawię,bo widzę że moje stawianie na słabsze drużyny póki co paraliżuje te drużyny,a Ja z chęcią je obstawie!

0

Jutro stawiam na Maroko i Szwajcarię,Myślicie że mam szansę na 0-8 w obstawieniach xD?

0

Neymar w tych włosach to wygląda jak siwy dziadek...a ma dopiero 30 lat :)

0

@tomek8756 Ja kibicuję oczywiście Anglii,potem Brazylii/Argentynie bo fajnie będzie ujrzeć jak nie Anglię mistrzowską to kogoś spoza Europy.

0

Oby taka Samba spotkała wyślizganą Chorwację...

0

Brazil! La La La La! Bawią się na boisku jak nikt dotąd.Hiszpania miała taki mecz z Kostaryką,ale później z Prusami troszkę się wystudzili.

1

Piękny ofensywny futbol grają Brazylijczycy.

1

Czyli w moich typowaniach będzie zatem 0/6.Ale spokojnie! W końcu się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?