FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli będzie 30 minut więcej grania,albo i więcej :)
0
Alvaro Morata złapany na spalonym! Nowa nowość!
0
Ciekawe czy Maroko powtórzy taktykę spalonej ziemi Rosji z 2018 przeciwko Hiszpanom,i dociągną do rzutów karnych,Hiszpania tymczasem będzie klepała sobie w kółko...
0
@bartekvisca Mateusz Morawiecki okłamał prawie 40 mln Polaków.
0
Kibice Maroko-Siuuuuuuu robią?
0
Jeśli Hiszpania odpadnie z Maroko,to będzie dla mnie bardzo rozczarowujący występ.
1
@Fenyx Obstawiałem że USA wygra z Holandią,Australia z Argentyną,Polska z Francją,Korea z Brazylią i Maroko oraz Szwajcaria wygrają swoje mecze.A także Japonia miała pokonać Chorwację-nie pykło!
0
Gdziekolwiek do sportu wmieszają się politycy,tam zaczynają się kłopoty,w szczególności Politycy Polscy...
1
@Fenyx Ja kocham obstawiać na niespodzianki,więc jeśli nie siądzie,to będę miał 0/8 :)
2
Dzisiaj typuję że przejdzie Maroko i Szwajcaria.
0
Czy Polska piłka jest zacofana? Powiedzcie mi że tak nie jest...
0
@Janiama Chyba ma czas na kadrę aby zrobić ją ewentualnie po swojemu? Czy tylko w naszej Polskiej piłce jak zwykle nie ma na nic czasu?
1
@Emhyr Nikt nie da,ile On może obiecać!
0
Nie spodziewałem się że to będzie aż taki gorzki awans do fazy pucharowej pierwszy raz od upadku komunizmu w Polsce,i to nie z uwagi na piłkarzy a na sprawy pozaboiskowe i pieniądze...
0
Polska piłka,wychodzi na to że jest jak Polska polityka.
0
Brazylia jednak wygrała,dość niespodziewanie.
4
@Kuba_1 Można to stwierdzić z czystym spokojem.Wręcz,można uważać że On może pokusić się o nawet,2-3 mistrzostwa świata.
0
@mekston @Wowodstami Czyli będzie poczekać pewnie na stulecie mundialu,na 2030 rok na finał bez Europy.
0
@Patriskos Chyba nie będzie za prędko powtórki,bynajmniej nie na tym turnieju xd.
0
@mekston Europa,najlepszym regionem na świecie i historycznie.Czy był kiedyś rok bez Europy w finale mistrzostw?
0
Korea Południowa rozpoczyna remontadę.
3
Wybory Panie Darku są za rok dopiero :)
0
@Kapitan hawk Nie będzie,w razie czego na nich postawię,bo widzę że moje stawianie na słabsze drużyny póki co paraliżuje te drużyny,a Ja z chęcią je obstawie!
0
Jutro stawiam na Maroko i Szwajcarię,Myślicie że mam szansę na 0-8 w obstawieniach xD?
0
Neymar w tych włosach to wygląda jak siwy dziadek...a ma dopiero 30 lat :)
0
@tomek8756 Ja kibicuję oczywiście Anglii,potem Brazylii/Argentynie bo fajnie będzie ujrzeć jak nie Anglię mistrzowską to kogoś spoza Europy.
0
Oby taka Samba spotkała wyślizganą Chorwację...
0
Brazil! La La La La! Bawią się na boisku jak nikt dotąd.Hiszpania miała taki mecz z Kostaryką,ale później z Prusami troszkę się wystudzili.
1
Piękny ofensywny futbol grają Brazylijczycy.
1
Czyli w moich typowaniach będzie zatem 0/6.Ale spokojnie! W końcu się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)