0

Ten mecz to jest absolutna jazda bez trzymanki.

0

Druga Brazylia ta Argentyna chyba.

0

Dobra końcówka tej dogrywki,tak jak w 1 meczu.

1

Chorwacja=Holandia.

2

Kim jest ten Pezzella? Skąd On się pojawił,bo nie znam gościa totalnie.

0

@mekston Chorwacja miała taką przewagę psychologiczną przed karnymi.

0

W 2014 rzuty karne wygrała Argentyna,czyżby dziś powtórka?

1

Jedynym minusem tego meczu jest sędzia.

0

@_catalan I wejście Lautaro Martineza.

2

Obie drużyny wyglądają jak na chwilę obecną na zszokowane tym co stało się w doliczonym czasie II połowy.

1

@wasacz Będę surowy,bo muszę być lepszym pseudoekspertem od piłeczki :)

0

Zatem gramy dalej,kolejne 30 minut przed nami :)

1

Jeżeli Holandia to odwróci,to znaczy że Jestem dzbanem o tym że pisałem że Holendrzy po pierwsze nie strzelą na 2:2,a po drugie że nigdy nie będą mistrzem świata xd.

0

Ależ to trzeba mieć nerwy aby w ostatniej akcji,być może nawet turnieju tak krótko rozegrać i tak skutecznie.

0

Weghorst jak narazie Bohaterem narodowym Holendrów.

3

GOOOOLL!!! 2:2 Holandia xDDD.Gramy dalej!

0

Van Gaal coraz bliżej podania się do dymisji.

1

Oby to był ostatni mecz Pana Lahoza na tych mistrzostwach,o jeden mecz za dużo.

3

Na 2:1 pewnie się zakończy,Argentyna lepiej broni od Brazoli.

0

Holandia nigdy nie będzie mistrzem świata w piłce nożnej.

4

Ten Lahoz to taki pajac z gwizdkiem...więcej gwiżdż wiele to da :)

0

Nudna Holandia na szczęście w drodze do samolotu.

0

El Mano del dios tak?

2

Goooool! Argentyna 1:0!

0

Oo! Co za niespodzianka,chyba przewidziałem to że Tite po odpadnięciu Brazylii poda się do dymisji-Łatwo! Prawdziwa plaga zwolnień pomundialowych.

1

@Volk CzesioBall po prostu go zajechał.

0

Spokojnie chłopcy i dziewczynki,dajcie im się rozkręcić! Jeszcze 100 minut i karne!

0

Oby Argentyna przeszła,bo chciałbym aby nie było wewnątrzeuropejskich półfinałów.

0

@siuuu Ja się nie martwię,lubię takie niespodzianki,niemniej troszkę zazdroszczę Chorwacji,bo uświadamiam sobie że to My mogliśmy w ich stylu być w półfinale...

1

Jeszcze tylko 110 minut,Dawać Panowie kolejne karne! Chorwacja wygra...a nie wróć Oni już nie grają xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?