FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten mecz to jest absolutna jazda bez trzymanki.
0
Druga Brazylia ta Argentyna chyba.
0
Dobra końcówka tej dogrywki,tak jak w 1 meczu.
1
Chorwacja=Holandia.
2
Kim jest ten Pezzella? Skąd On się pojawił,bo nie znam gościa totalnie.
0
@mekston Chorwacja miała taką przewagę psychologiczną przed karnymi.
0
W 2014 rzuty karne wygrała Argentyna,czyżby dziś powtórka?
1
Jedynym minusem tego meczu jest sędzia.
0
@_catalan I wejście Lautaro Martineza.
2
Obie drużyny wyglądają jak na chwilę obecną na zszokowane tym co stało się w doliczonym czasie II połowy.
1
@wasacz Będę surowy,bo muszę być lepszym pseudoekspertem od piłeczki :)
0
Zatem gramy dalej,kolejne 30 minut przed nami :)
1
Jeżeli Holandia to odwróci,to znaczy że Jestem dzbanem o tym że pisałem że Holendrzy po pierwsze nie strzelą na 2:2,a po drugie że nigdy nie będą mistrzem świata xd.
0
Ależ to trzeba mieć nerwy aby w ostatniej akcji,być może nawet turnieju tak krótko rozegrać i tak skutecznie.
0
Weghorst jak narazie Bohaterem narodowym Holendrów.
3
GOOOOLL!!! 2:2 Holandia xDDD.Gramy dalej!
0
Van Gaal coraz bliżej podania się do dymisji.
1
Oby to był ostatni mecz Pana Lahoza na tych mistrzostwach,o jeden mecz za dużo.
3
Na 2:1 pewnie się zakończy,Argentyna lepiej broni od Brazoli.
0
Holandia nigdy nie będzie mistrzem świata w piłce nożnej.
4
Ten Lahoz to taki pajac z gwizdkiem...więcej gwiżdż wiele to da :)
0
Nudna Holandia na szczęście w drodze do samolotu.
0
El Mano del dios tak?
2
Goooool! Argentyna 1:0!
0
Oo! Co za niespodzianka,chyba przewidziałem to że Tite po odpadnięciu Brazylii poda się do dymisji-Łatwo! Prawdziwa plaga zwolnień pomundialowych.
1
@Volk CzesioBall po prostu go zajechał.
0
Spokojnie chłopcy i dziewczynki,dajcie im się rozkręcić! Jeszcze 100 minut i karne!
0
Oby Argentyna przeszła,bo chciałbym aby nie było wewnątrzeuropejskich półfinałów.
0
@siuuu Ja się nie martwię,lubię takie niespodzianki,niemniej troszkę zazdroszczę Chorwacji,bo uświadamiam sobie że to My mogliśmy w ich stylu być w półfinale...
1
Jeszcze tylko 110 minut,Dawać Panowie kolejne karne! Chorwacja wygra...a nie wróć Oni już nie grają xd.