FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gacper Też nie lubię takiej gry,ale w tym momencie Oni są bohaterami turnieju,niezależnie od tych półfinałów. @takisobiektos Portugalia w 1 połowie też dała im pograć piłeczką :)
0
Francja/Anglia wcale mogą nie mieć łatwego półfinału z Marokiem.Wbić gola Maroko to nic prostego.
1
Ja po prostu nie wiem jak Afrykanie to zrobili.Dojść do półfinału w tak trudnej drabince...Chorwacja i Belgia w grupie,później 120 minut biegania za tiki-taką Hiszpańską,i jeszcze w ćwierćfinale wysłanie CR7 na emeryturę.Historia niezwykła.
7
Maroko jest najlepszą reprezentacją drużyn z Afryki w historii piłki nożnej tego kontynentu,jeśli chodzi o obronę i o wynik na mundialu.
0
Według mnie,to jest praktycznie koniec kariery Cristiano Ronaldo.
0
@MesQueUnClub96 Ale chodzi mi o to,że potrafili być wyżej od nich w tabeli i nie przegrać z nimi.
3
Chorwacja,Belgia,Hiszpania i Portugalia przerzucona za plecy.Przecież to jest niewiarygodna historia,co tutaj się wydarzyło.Przepraszam potężne Maroko że w was nie wierzyłem!
0
@Zoker Wiem,dlatego od razu z wejścia usunąłem komentarz.
1
Bramkarz Portugalii? Widać Fc Porto.Ale spokojnie! Nie jest aż taki zły!
1
@takisobiektos Zdecydowanie +1.Chce dać szansę Afrykanom na medal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie pogardzę mundialem trzech kontynentów w półfinałach.
3
Serce mi się cieszy,że Maroko jest lepsze w 1 połowie,i jako ostatnia nadzieja Afryki nie pęka przed Europejczykami.Zasłużone prowadzenie.Diogo Costa z Portugalii,niezrozumiałe wyjście...Może już zatęsknił za Fc Porto xD?
3
@Przemek2323 Fajny awatar.Nie wiem co oznacza,ale fajny.
0
@talizmo Hah,bramkarz z Fc Porto.Wiadomo że lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Otavio,Diogo Costa i Pepe razem z Lizboniarzami muszą dzisiaj pokonać ostatnią Afrykańską nadzieję turniejową.
3
@Rust_Cohle Czasem te trash talki Koreańskie są lepsze niż te mecze playoffów.Pomysł bardzo dobry.
1
@Janiama Maroko wygra 0-0.Portugalia zaś wygra 2-0.
0
@Emhyr Pozostały te wszystkie Borki Worki...
1
@Emhyr Nosz kuźwa mać! Czemu nie mógł tego komentować Pełka...
0
@priest9999 Bo poza Livakoviciem to może by tak...Szczęsny by się skusił na wypożyczenie na pół roku?
0
Wychodzi na to,że Moje typowanie że z PołudniowoAmerykańskich drużyn to Brazylia zajdzie najdalej,poszło na łeb.
0
@Joe_Barbaro Tylko Anglicy,mecz Portugalii...oby był po prostu ciekawy a nie nuuudy.
0
@priest9999 Ja realnie się zastanawiam czy w przypadku niepowodzenia transferu Livakovicia,to nie spróbują wypożyczyć na pół roku...Keylora Navasa z PSG.Bo Chorwacki bramkarz to ktoś na kogo rzuci się nie tylko Bayern.
0
@cris2706 1/8 finału w tym przypadku ma małe znaczenie.
0
Strata Manuela Neuera dla Bayernu może się okazać bardzo kosztowna.Sven Ulreich jest dość niepewnym bramkarzem,tym bardziej że już w lutym i marcu grają z PSG.
2
Oby moje ciche kibicowanie Anglikom na coś się przydało,a nie tylko na odpadnięcie w ćwierćfinale.
0
@cris2706 Czemu obstawiają Francję? A no dlatego że Francja ma kadrę która zna już smak mistrzostwa świata i grają dużo pewniej na mundialu niż Anglicy którzy lubią robić wypuszczać wygrane mecze w decydujących fazach turnieju.
2
Dla mnie podczas tych ćwierćfinałów jedno jest ważne...Lets go England! Oby to Anglicy pokonali najlepszą reprezentację na świecie-Francję.
0
@MESSIah16 Oby tak było.Nie lubię takich ślizgawek które liczą tylko na rzuty karne,i nie próbują nawet troszkę pograć w piłkę.