1

@gacper Też nie lubię takiej gry,ale w tym momencie Oni są bohaterami turnieju,niezależnie od tych półfinałów. @takisobiektos Portugalia w 1 połowie też dała im pograć piłeczką :)

0

Francja/Anglia wcale mogą nie mieć łatwego półfinału z Marokiem.Wbić gola Maroko to nic prostego.

1

Ja po prostu nie wiem jak Afrykanie to zrobili.Dojść do półfinału w tak trudnej drabince...Chorwacja i Belgia w grupie,później 120 minut biegania za tiki-taką Hiszpańską,i jeszcze w ćwierćfinale wysłanie CR7 na emeryturę.Historia niezwykła.

7

Maroko jest najlepszą reprezentacją drużyn z Afryki w historii piłki nożnej tego kontynentu,jeśli chodzi o obronę i o wynik na mundialu.

0

Według mnie,to jest praktycznie koniec kariery Cristiano Ronaldo.

0

@MesQueUnClub96 Ale chodzi mi o to,że potrafili być wyżej od nich w tabeli i nie przegrać z nimi.

3

Chorwacja,Belgia,Hiszpania i Portugalia przerzucona za plecy.Przecież to jest niewiarygodna historia,co tutaj się wydarzyło.Przepraszam potężne Maroko że w was nie wierzyłem!

0

@Zoker Wiem,dlatego od razu z wejścia usunąłem komentarz.

1

Bramkarz Portugalii? Widać Fc Porto.Ale spokojnie! Nie jest aż taki zły!

1

@takisobiektos Zdecydowanie +1.Chce dać szansę Afrykanom na medal.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie pogardzę mundialem trzech kontynentów w półfinałach.

3

Serce mi się cieszy,że Maroko jest lepsze w 1 połowie,i jako ostatnia nadzieja Afryki nie pęka przed Europejczykami.Zasłużone prowadzenie.Diogo Costa z Portugalii,niezrozumiałe wyjście...Może już zatęsknił za Fc Porto xD?

3

@Przemek2323 Fajny awatar.Nie wiem co oznacza,ale fajny.

0

@talizmo Hah,bramkarz z Fc Porto.Wiadomo że lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Otavio,Diogo Costa i Pepe razem z Lizboniarzami muszą dzisiaj pokonać ostatnią Afrykańską nadzieję turniejową.

3

@Rust_Cohle Czasem te trash talki Koreańskie są lepsze niż te mecze playoffów.Pomysł bardzo dobry.

1

@Janiama Maroko wygra 0-0.Portugalia zaś wygra 2-0.

0

@Emhyr Pozostały te wszystkie Borki Worki...

1

@Emhyr Nosz kuźwa mać! Czemu nie mógł tego komentować Pełka...

0

@priest9999 Bo poza Livakoviciem to może by tak...Szczęsny by się skusił na wypożyczenie na pół roku?

0

Wychodzi na to,że Moje typowanie że z PołudniowoAmerykańskich drużyn to Brazylia zajdzie najdalej,poszło na łeb.

0

@Joe_Barbaro Tylko Anglicy,mecz Portugalii...oby był po prostu ciekawy a nie nuuudy.

0

@priest9999 Ja realnie się zastanawiam czy w przypadku niepowodzenia transferu Livakovicia,to nie spróbują wypożyczyć na pół roku...Keylora Navasa z PSG.Bo Chorwacki bramkarz to ktoś na kogo rzuci się nie tylko Bayern.

0

@cris2706 1/8 finału w tym przypadku ma małe znaczenie.

0

Strata Manuela Neuera dla Bayernu może się okazać bardzo kosztowna.Sven Ulreich jest dość niepewnym bramkarzem,tym bardziej że już w lutym i marcu grają z PSG.

2

Oby moje ciche kibicowanie Anglikom na coś się przydało,a nie tylko na odpadnięcie w ćwierćfinale.

0

@cris2706 Czemu obstawiają Francję? A no dlatego że Francja ma kadrę która zna już smak mistrzostwa świata i grają dużo pewniej na mundialu niż Anglicy którzy lubią robić wypuszczać wygrane mecze w decydujących fazach turnieju.

2

Dla mnie podczas tych ćwierćfinałów jedno jest ważne...Lets go England! Oby to Anglicy pokonali najlepszą reprezentację na świecie-Francję.

0

@MESSIah16 Oby tak było.Nie lubię takich ślizgawek które liczą tylko na rzuty karne,i nie próbują nawet troszkę pograć w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?