0

Nudna Holandia na szczęście w drodze do samolotu.

0

El Mano del dios tak?

2

Goooool! Argentyna 1:0!

0

Oo! Co za niespodzianka,chyba przewidziałem to że Tite po odpadnięciu Brazylii poda się do dymisji-Łatwo! Prawdziwa plaga zwolnień pomundialowych.

1

@Volk CzesioBall po prostu go zajechał.

0

Spokojnie chłopcy i dziewczynki,dajcie im się rozkręcić! Jeszcze 100 minut i karne!

0

Oby Argentyna przeszła,bo chciałbym aby nie było wewnątrzeuropejskich półfinałów.

0

@siuuu Ja się nie martwię,lubię takie niespodzianki,niemniej troszkę zazdroszczę Chorwacji,bo uświadamiam sobie że to My mogliśmy w ich stylu być w półfinale...

1

Jeszcze tylko 110 minut,Dawać Panowie kolejne karne! Chorwacja wygra...a nie wróć Oni już nie grają xd.

1

Oby był finał mistrzostw świata Chorwacja-Maroko.Ale to będzie pokaz piłki nożnej przez pełne 120 minut-już nie mogę się doczekać.

0

@Image Do czerwca może nie,ale jednak 37-latek będzie musiał troszkę do siebie dochodzić po takim turnieju.

0

Żałuję że nie postawiłem domu przed karnymi na Chorwację,bym miał może dwa domy już!

0

Dogrywkacja i Rzuty Karnicie są faworytami meczu z Holandią/Argentyną w rzutach karnych i dogrywce-pewniutkie info.

2

Brazylijczycy są sporymi dziadami tego turnieju.

2

Bój się cały świecie Dogrywkacjo i rzutów Karnićów!

0

Croatia! Lalalala! Lalalala! Samba! Croatia!

0

A może tak Brazylia wygra w karnych?

0

W karnych faworytem Dogrywkacja.Tite około 10 minut od pożegnania się z posadą.

2

Bronienie wyniku jak się okazuje poszło nie najlepiej,tym razem ze strony Brazoli.

0

Gol dla Chorwacji xdddd,co ta Brazylia odje....

0

Dla Luki Modricia za dobrą wiadomością te kolejne dogrywki to nie są,może się okazać że w Realu będzie dochodził do siebie do marca/kwietnia.

0

Brazylia ma dość skuteczną obronę na tym turnieju,ciężko im wbić gola.

1

Dobry ten młody 37-latek z Chorwacji :)

0

@Rust_Cohle Noriaki Kasai piłki nożnej.

0

Guardiola,Pedri,Rodri a to nawet nie gra Hiszpania!

0

Tak czasami kończy się granie na rzuty karne...

1

Dogrywkacja teraz niczym słabszy zespół ligowy tracący gola w 85 minucie meczu na 0:1.

0

Neymaaaar! Samba dla Brazylii! Lalalala!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To mógł być gol jego życia,Pana Brozovica,coś jak z Zielińskim :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?