FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama I tak nie wejdzie,ale Japonia 1:1 Chorwacja i rzuty karne 5:4 dla Azjatów.
0
@Janiama Niech biorą przykład z Fc Porto! Tutaj jest jeden trener od lipca 2017! Legenda klubu,ale przetrwali póki co trudne okresy i od pięciu lat bez zmian na stanowisku trenera.Tak na poważnie...co roku nowy selekcjoner brzmi jak jakiś klub piłkarski a nie reprezentacja.
1
@AmigoBlancos Tomasz Hajto był niezłym piłkarzem i obrońcą,ale jest niepoważnym ekspertem.
0
Wojciech Szczęsny był najlepszym piłkarzem Rzeczpospolitej Polski na mundialu 2022.
0
Boję się mundialu Politycznego Polski 2023,to będzie gorsze niż mundial piłkarski,bo ten w wykonaniu Polski był na plus.
0
Cristiano Ronaldo nie zostanie piłkarzem Fc Porto :( a jakiegoś Arabskiego klubu :(
0
@Zoker Znakomita końcówka roku,cieszy mnie to bardzo że Benfica wyprzedziła Mój klub i mistrzostwo jest już przegrane :C Nikt mi nie zabierze przy okazji,mistrzostwa Portugalii 2022 i celebrowania na stadionie Benfici mistrzostwa!
1
Robert Lewandowski przegrał wczoraj również sportowca roku 2022,na rzecz Igi Świątek.
1
Póki co nudna faza pucharowa,nic ciekawego nie ma.
0
Lets go England! Lets Go!
0
Jedenasty gol Anglików na mundialu,przy tylko dwóch straconych.Robi wrażenie.Jeśli Francja utrzyma podobny współczynnik goli,to legendarna bitwa Anglii z Francją może obfitować w ogromną ilość goli.
1
Francja-Anglia.Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie,już nie mogę się doczekać.
1
Z Anglikami żartów nie ma,Senegal chyba do widzenia.Chciałbym,i mówię to od początku turnieju że Anglicy,a w szczególności Harry Maguire byli mistrzem świata,jeśli nam się nie udało :)
1
Oby Anglicy wygrali,i pomścili Polskę w ćwierćfinałach przeciwko Francuzom!
3
Gdzieś to już widziałem,słabsza drużyna zaczyna lepiej spotkanie,atakuje ma stuprocentową okazję a następnie! rywal zdobywa bramkę.
3
Nie wiem czy ktoś zauważył,ale w meczu Anglia-Senegal,meczyk ogląda legendarny golfista-Tiger Woods.
0
@Janiama Przegrają,bo Usa,Australia i Polska dostały gola w końcówce 1 połowy praktycznie z niczego,więc i tutaj może być powtórka z rozrywki.
0
@jareksk100 Raków Częstochowa,nie ma żadnego powodu aby wypuszczać Marka Papszuna przed końcem tego sezonu,kolejny zagraniczny trener to będzie to samo z Sousą.Wszyscy będą chcieli go wyrzucić,a dziennikarze będą po nim jechali jak po...nie będę mówił czym.
6
Z kadrą,na dobre i na złe.Awans na Euro 2024 w Prusach jest absolutnie obowiązkowy.
0
@BorzyKrzys Kogo zatem zatrudnić? Kolejnego Paulo Sousę?
1
Ja podsumowuję mistrzostwa świata Biało-Czerwonych na plus.Niemniej nie będę za długo wspominał meczu z Francją,bo jednak porażka to porażka.
0
@AFA90 Lepiej aby został,Ja uważam że w ciągu raptem 12 miesięcy,przy tym że My równie dobrze mogliśmy wcale nie pojechać na ten mundial gdybyśmy w normalnych warunkach mieli podejmować Rosję w Moskwie,21 marca 2022.Dla Michniewicza to dopiero 12 mecz w kadrze narodowej.Ja dałbym mu szansę.
2
Mam nadzieję że Nasi na Euro 2024 w Prusach,zakończą turniej najwcześniej w ćwierćfinale.Uważam że Nasi reprezentanci powinni stawiać sobie takie wymagania,bo awans na powiększone Euro,przy takiej śmiesznej grupie to żaden sukces.Wyjście z grupy przy trzech drużynach które wychodzą,to też obowiązek wyjścia.1/8 finału mistrzostw Europy jest jak najbardziej osiągalna albo jeszcze wyżej.
0
@Emhyr Ja pompowałem nadzieję,dlatego że naszej kadrze po prostu trzeba stawiać wyższe wymagania,i starałem się bronić naszą reprezentację przed falą krytyki,cóż...1/8 finału to zawsze lepsze niż odpadnięcie z grupy.
0
Mam złamane serce po tym meczu.
8
Przykra porażka,Ja bym jednak dał szansę chociaż do Euro 2024 selekcjonerowi Michniewiczowi.Bo jak My co rok Będziemy mieli nowego selekcjonera,to nigdy niczego nie zbudujemy.
0
Będzie dobrze,oby było dobrze,do boju Polsko!
0
Pora strzelić wyrównującego gola,2:0 to chyba już pograne...
2
Nasi rzucą się w pogoń za remisem? To będzie dość zabawne xd.
0
Gramy najlepszy mecz tych mistrzostw świata,troszkę przykre ale powinien być remis 1:1 :C