3

@Arkon Lech to chociaż żeby do tej ligi europejskiej się dostał i coś tam sensownego pokazał.Górnik skoro został już sprywatyzowany to zakładam że mają już następcę.

2

@Safrani Klasyczna jazda bez trzymanki.

2

@Kgorecki2500 Oby Irak wziął i wygrał bo Iran mnie o poranku rozczarował.

1

@mekston Doktor Kongo(Piotrusie) ma zamiar właśnie to zrobić i wystawić diagnozę głównego problemu Portugalii.

0

Jorge Salinas...kiedyś w Legii sobie pykał.Co prawda to był Paragwajczyk.

2

@Safrani Po to żeby polała się krew?

2

@Safrani Ostatnio polubiłem.

3

@mekston Kłopot dla Krzysztofa czy tam Krystiana jest taki że przeciwko jest Doktor Kongo z Afryki a Europie coś niezbyt leżą pojedynki na inne kontynenty.

0

@Bartosz85 Od sezonu 27/28 Mistrz Polski będzie startował od IV rundy eliminacji...ligi "mistrzów" także może być jeszcze łatwiej.

0

@AmigoBlancos Czarno to widzę.

3

@NeroTFP1 Czarny Koń!

2

Kurczę, 1 runda eliminacji ligi europejskiej i tam już gra Dynamo Kijów.Jak to dobrze że ekipy z Polski dopiero jutro będą miały losowanie i start od 2 rundy.

9

@Luciano99 Każde pokolenie ma własny czas.

3

@Marusek Skoro 100 lat temu się dało to i obecnie można to wykonać.

1

@Vegeta88 Argentyna jak Hiszpania 2010 potrzebowała tamtej porażki.Tutaj jakby Hiszpanie polegli to o kurka jego wodna..

3

@mekston Byle na Copa America 2028 był gotowy!

0

@Herato W niedzielę poprawią ten dorobek o Arabów.

0

@mekston To niech wygra 2-1 Oski.

0

@Kgorecki2500 Śmieszek z Pana Marszałka.

1

@gumaz Już zasuwam.

1

@macio_944 Oby Donkey i Shrek pokazali złoczyńcom kto tutaj rządzi!

0

@AmigoBlancos Oby Senegal wziął i wygrał 2:0.

1

Dziwne rozstanie Mariusza Misiury z Wisłą Płock.Zapewne na rzecz Motoru Lublin ale co najmniej nienormalne po tym jak pod koniec maja przedłużył jeszcze kontrakt z Płockiem.

0

@Czajka90 To jeszcze Płock w następnym sezonie spadnie.. @mekston Misja wykonana.Niech wraca.

1

@Adran360 Tylko Polska mam wrażenie że stanęła w czasie.

4

@FCBparasiempre Może to zapowiedź meczu Wieczystej z Legią? :)

1

@Safrani Cześć Oski.Musiałby do stolicy jechać a to daleko!

1

@Popitek12 Czyli problem.

6

@Popitek12 Wracaj do Polski!

0

@Fog_W_1899 Byłbym dość dziwny gdybym tak zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?