FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arkon Lech to chociaż żeby do tej ligi europejskiej się dostał i coś tam sensownego pokazał.Górnik skoro został już sprywatyzowany to zakładam że mają już następcę.
2
@Safrani Klasyczna jazda bez trzymanki.
2
@Kgorecki2500 Oby Irak wziął i wygrał bo Iran mnie o poranku rozczarował.
1
@mekston Doktor Kongo(Piotrusie) ma zamiar właśnie to zrobić i wystawić diagnozę głównego problemu Portugalii.
0
Jorge Salinas...kiedyś w Legii sobie pykał.Co prawda to był Paragwajczyk.
2
@Safrani Po to żeby polała się krew?
2
@Safrani Ostatnio polubiłem.
3
@mekston Kłopot dla Krzysztofa czy tam Krystiana jest taki że przeciwko jest Doktor Kongo z Afryki a Europie coś niezbyt leżą pojedynki na inne kontynenty.
0
@Bartosz85 Od sezonu 27/28 Mistrz Polski będzie startował od IV rundy eliminacji...ligi "mistrzów" także może być jeszcze łatwiej.
0
@AmigoBlancos Czarno to widzę.
3
@NeroTFP1 Czarny Koń!
2
Kurczę, 1 runda eliminacji ligi europejskiej i tam już gra Dynamo Kijów.Jak to dobrze że ekipy z Polski dopiero jutro będą miały losowanie i start od 2 rundy.
9
@Luciano99 Każde pokolenie ma własny czas.
3
@Marusek Skoro 100 lat temu się dało to i obecnie można to wykonać.
1
@Vegeta88 Argentyna jak Hiszpania 2010 potrzebowała tamtej porażki.Tutaj jakby Hiszpanie polegli to o kurka jego wodna..
3
@mekston Byle na Copa America 2028 był gotowy!
0
@Herato W niedzielę poprawią ten dorobek o Arabów.
0
@mekston To niech wygra 2-1 Oski.
0
@Kgorecki2500 Śmieszek z Pana Marszałka.
1
@gumaz Już zasuwam.
1
@macio_944 Oby Donkey i Shrek pokazali złoczyńcom kto tutaj rządzi!
0
@AmigoBlancos Oby Senegal wziął i wygrał 2:0.
1
Dziwne rozstanie Mariusza Misiury z Wisłą Płock.Zapewne na rzecz Motoru Lublin ale co najmniej nienormalne po tym jak pod koniec maja przedłużył jeszcze kontrakt z Płockiem.
0
@Czajka90 To jeszcze Płock w następnym sezonie spadnie.. @mekston Misja wykonana.Niech wraca.
1
@Adran360 Tylko Polska mam wrażenie że stanęła w czasie.
4
@FCBparasiempre Może to zapowiedź meczu Wieczystej z Legią? :)
1
@Safrani Cześć Oski.Musiałby do stolicy jechać a to daleko!
1
@Popitek12 Czyli problem.
6
@Popitek12 Wracaj do Polski!
0
@Fog_W_1899 Byłbym dość dziwny gdybym tak zrobił.