FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Jak widać jakiś Alcaraz nie jest tak romantyczny jak stalowy John!
1
@T^L Spodziewam się cudów.
3
@Adran360 Pytanie czy to nie ustawka?
2
@Marusek Nowa Zelandia zagrała na swoim poziomie ale to nie zmienia faktu że zawiódł mnie Iran.
2
@blakkudium To uderzy jakimś mocnym tekstem w szatni.
4
Zawiódł mnie Iran.
1
@blakkudium Lubią chaos.
1
@aspr1me U nas mecz z nożem przy gardle jest traktowany aż zbyt dosłownie.I nasi reprezentanci później tak grają pod wynik.
1
@Gibbon_FCB Mogłaby tak Europa nie zagrać w finale w sumie.
4
@blakkudium Dziwna interwencja Courtois.
0
@July_6_BcN To tak żeby unikać rasistowskich odzywek.
5
Ten Courtois to chyba jakaś podróbka chińska.Przynajmniej w tej wersji.
4
Ten mecz im dłuższy tym lepszy.
1
@MiloszFCB1899 Jedyny minus to te marnowanie okazji przez co mogą przegrać.
0
@July_6_BcN Co ci w sumie przeszkadza Piotruś?
0
@Katalończyk 99 Haaland zwykle gole zdobywa więc tutejsza wersja coś musi wpakować i stay humble do rywali.
0
Jeszcze dubletu brakuje dla Romelu.
4
Egipski Haaland-brzmi nieźle.
0
@July_6_BcN Co Ty powiesz Oski..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Katalończyk 99 A to trzymaj jak Ci brakuje
0
@Ojciec_Dyrektor Polska dałaby natchnienie Europie.
1
Lakaka-wejście Smoka.
2
@Ojciec_Dyrektor Widać brak Polski.
1
@blakkudium "Gol stadiony świata"
0
Belgowie troszkę rozbudzili się do walki.
0
@mekston Ameryka dzika.Dobrze że moja Anglia nie mierzy się w meczu otwarcia na Afrykę czy tam Azję.
1
@July_6_BcN Oski, Ja mam swoje nazewnictwo.
1
@blakkudium Również Jestem nieufny.
0
Żeby tylko Egipcjanie nie zapłacili za te marnowanie okazji jak Szwajcarzy.