0

@Eklerek Jak widać jakiś Alcaraz nie jest tak romantyczny jak stalowy John!

1

@T^L Spodziewam się cudów.

3

@Adran360 Pytanie czy to nie ustawka?

2

@Marusek Nowa Zelandia zagrała na swoim poziomie ale to nie zmienia faktu że zawiódł mnie Iran.

2

@blakkudium To uderzy jakimś mocnym tekstem w szatni.

4

Zawiódł mnie Iran.

1

@blakkudium Lubią chaos.

1

@aspr1me U nas mecz z nożem przy gardle jest traktowany aż zbyt dosłownie.I nasi reprezentanci później tak grają pod wynik.

1

@Gibbon_FCB Mogłaby tak Europa nie zagrać w finale w sumie.

4

@blakkudium Dziwna interwencja Courtois.

0

@July_6_BcN To tak żeby unikać rasistowskich odzywek.

5

Ten Courtois to chyba jakaś podróbka chińska.Przynajmniej w tej wersji.

4

Ten mecz im dłuższy tym lepszy.

1

@MiloszFCB1899 Jedyny minus to te marnowanie okazji przez co mogą przegrać.

0

@July_6_BcN Co ci w sumie przeszkadza Piotruś?

0

@Katalończyk 99 Haaland zwykle gole zdobywa więc tutejsza wersja coś musi wpakować i stay humble do rywali.

0

Jeszcze dubletu brakuje dla Romelu.

4

Egipski Haaland-brzmi nieźle.

0

@July_6_BcN Co Ty powiesz Oski..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Katalończyk 99 A to trzymaj jak Ci brakuje

0

@Ojciec_Dyrektor Polska dałaby natchnienie Europie.

1

Lakaka-wejście Smoka.

2

@Ojciec_Dyrektor Widać brak Polski.

1

@blakkudium "Gol stadiony świata"

0

Belgowie troszkę rozbudzili się do walki.

0

@mekston Ameryka dzika.Dobrze że moja Anglia nie mierzy się w meczu otwarcia na Afrykę czy tam Azję.

1

@July_6_BcN Oski, Ja mam swoje nazewnictwo.

1

@blakkudium Również Jestem nieufny.

0

Żeby tylko Egipcjanie nie zapłacili za te marnowanie okazji jak Szwajcarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?