FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Karol145 A Ten.Myślałem że może jakiś mniej znany.
0
@Karol145 Który Trzaskowski?
1
@MessiForeverTheBest Tak się zastanawiam teraz.Co by było gdyby akurat Joao się nie zagapił? może Jezus Maria byłoby w drugą stronę i Krychowiak zdobyłby gola z 30 metrów?
2
Senegal zawsze i wszędzie będzie mi się kojarzył z golem na 2-0 przeciwko Polsce.Joao Bednarek musiał akurat się zagapić.
5
@vangoor Za dużo piłki klubowej.
0
Senegal-koszmar młodych Polaków.
0
@Encore Reprezentacja zbudowana jak solidny klub.Praktycznie żadnego słabego punktu.
0
@Faro Pomoże bo reprezentacja i stały selekcjoner mu leżą.
2
@misterio Dobre te Geje.
0
@Faro Akurat w reprezentacji inaczej niż w klubie może pomóc.Klub to jest zupełnie inna historia.
5
@PatrychoO Japonia-wiadomo kultura.
1
@LAMC_10 Do mnie również podobnie piszesz.
0
@NeroTFP1 Wygląda na miłość.Kłopot w tym że zajęty jest.
0
@Cule1234 To byłaby dobra szansa dla Alvaro Arbeloi.
0
@Karol145 Do 2029 będzie problem się utrzymać.
0
@LAMC_10 Grupę by wygrali i tutaj nie ma co bardzo gdybać.
1
@Arkon Dla Lecha najważniejsze że utrzymali Palmę jednak przewiduję problemy przy braku Golizadeha bo to On był ich napędową na wiosnę w drodze po tytuł.Bez niego zeszłą jesień mieli ciężką.
1
@Bartosz85 To teraz już wiesz.Zbieranie punkcików ma swoje profity.
0
@wojopancer Proste że środek obrony.
0
@gumaz Proszę bardzo.Mogę zbojkotować.
3
@Arkon Lech to chociaż żeby do tej ligi europejskiej się dostał i coś tam sensownego pokazał.Górnik skoro został już sprywatyzowany to zakładam że mają już następcę.
2
@Safrani Klasyczna jazda bez trzymanki.
2
@Kgorecki2500 Oby Irak wziął i wygrał bo Iran mnie o poranku rozczarował.
1
@mekston Doktor Kongo(Piotrusie) ma zamiar właśnie to zrobić i wystawić diagnozę głównego problemu Portugalii.
0
Jorge Salinas...kiedyś w Legii sobie pykał.Co prawda to był Paragwajczyk.
2
@Safrani Po to żeby polała się krew?
2
@Safrani Ostatnio polubiłem.
3
@mekston Kłopot dla Krzysztofa czy tam Krystiana jest taki że przeciwko jest Doktor Kongo z Afryki a Europie coś niezbyt leżą pojedynki na inne kontynenty.
0
@Bartosz85 Od sezonu 27/28 Mistrz Polski będzie startował od IV rundy eliminacji...ligi "mistrzów" także może być jeszcze łatwiej.
0
@AmigoBlancos Czarno to widzę.