2

@Karol145 A Ten.Myślałem że może jakiś mniej znany.

0

@Karol145 Który Trzaskowski?

1

@MessiForeverTheBest Tak się zastanawiam teraz.Co by było gdyby akurat Joao się nie zagapił? może Jezus Maria byłoby w drugą stronę i Krychowiak zdobyłby gola z 30 metrów?

2

Senegal zawsze i wszędzie będzie mi się kojarzył z golem na 2-0 przeciwko Polsce.Joao Bednarek musiał akurat się zagapić.

5

@vangoor Za dużo piłki klubowej.

0

Senegal-koszmar młodych Polaków.

0

@Encore Reprezentacja zbudowana jak solidny klub.Praktycznie żadnego słabego punktu.

0

@Faro Pomoże bo reprezentacja i stały selekcjoner mu leżą.

2

@misterio Dobre te Geje.

0

@Faro Akurat w reprezentacji inaczej niż w klubie może pomóc.Klub to jest zupełnie inna historia.

5

@PatrychoO Japonia-wiadomo kultura.

1

@LAMC_10 Do mnie również podobnie piszesz.

0

@NeroTFP1 Wygląda na miłość.Kłopot w tym że zajęty jest.

0

@Cule1234 To byłaby dobra szansa dla Alvaro Arbeloi.

0

@Karol145 Do 2029 będzie problem się utrzymać.

0

@LAMC_10 Grupę by wygrali i tutaj nie ma co bardzo gdybać.

1

@Arkon Dla Lecha najważniejsze że utrzymali Palmę jednak przewiduję problemy przy braku Golizadeha bo to On był ich napędową na wiosnę w drodze po tytuł.Bez niego zeszłą jesień mieli ciężką.

1

@Bartosz85 To teraz już wiesz.Zbieranie punkcików ma swoje profity.

0

@wojopancer Proste że środek obrony.

0

@gumaz Proszę bardzo.Mogę zbojkotować.

3

@Arkon Lech to chociaż żeby do tej ligi europejskiej się dostał i coś tam sensownego pokazał.Górnik skoro został już sprywatyzowany to zakładam że mają już następcę.

2

@Safrani Klasyczna jazda bez trzymanki.

2

@Kgorecki2500 Oby Irak wziął i wygrał bo Iran mnie o poranku rozczarował.

1

@mekston Doktor Kongo(Piotrusie) ma zamiar właśnie to zrobić i wystawić diagnozę głównego problemu Portugalii.

0

Jorge Salinas...kiedyś w Legii sobie pykał.Co prawda to był Paragwajczyk.

2

@Safrani Po to żeby polała się krew?

2

@Safrani Ostatnio polubiłem.

3

@mekston Kłopot dla Krzysztofa czy tam Krystiana jest taki że przeciwko jest Doktor Kongo z Afryki a Europie coś niezbyt leżą pojedynki na inne kontynenty.

0

@Bartosz85 Od sezonu 27/28 Mistrz Polski będzie startował od IV rundy eliminacji...ligi "mistrzów" także może być jeszcze łatwiej.

0

@AmigoBlancos Czarno to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?