Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real jakie dziady, chcą dać 20 mln za Trenta
1
@Cygan BRC w warszawie to już jesteśmy przyzwyczajeni
0
@takisobiektos no właśnie, klub na tym straci ale trochę nie rozumiem tej paniki
4
Ludzie tu srają po gaciach a Olmo ma chillku. To jest ten mental który w nim lubię
0
@Dieselzor za Fatiego łatwiej
5
@Pnog37 xDD w sumie byloby smiesznie jakby go dali. Troll roku
4
Szczęśliwego nowego roku Cules i nie tylko
0
Muzyka z Krola Lwa wow
0
Plus taki że te wszystkie Ferminy, Torre pokażą ile dla tej drużyny moga wnieść, ale z jednym juz sie uwiazali kolejnym długim kontraktem
0
@betonito ma to w pi i grubo imprezuje
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PIWOSZ89 Olmo byl w formie to mecze wygrywalismy, takie fakty
1
Nico sobie może szukać innego klubu. Z Barcą to sie nie wydarzy
1
@MesQueUnClub96 znam go z Twoja twarz brzmi znajomo
1
@MesQueUnClub96 Oskar Cyms
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Dani Olmo sie świetnie bawi na scenie Poslatu
0
@addept Balde nawet selekcjoner repry u siebie nie widzi, to coś znaczy
0
@addept Kounde sie tego nauczyl szybciej niz Balde i tyle
0
Pamiętam jak pod narodowym Big Cyc śpiewało piosenke z Kiepskich na Sylwestra. Co to byly za piękne czasy
1
@Who_you_mam kiedyś to było
0
Lubilem te miastowe imprezy na żywo jak jeszcze organizowali w Warszawie, teraz to bida i skandal od kilku lat
3
Kłopoty z rejestracja a oni wrzucaja brameczki Olmo z treningu, niesamowici
0
Może Olmo dzięki braku gry przez pòł sezonu sie zregeneruje i nie będzie juz taki szklany. Patrzmy na pozytywy
8
@draxidox efektem będzie masowa emigracja. Co jak ktoś nie ma z kim robic dzieci, albo jest bezplodny. Ma mieć je na siłe i wychowywać w nieszczęśliwym domu
1
@Filipem fakt, Raphinha powinien na LS grać a nie PS, ale.tez nie przypominam sobie jego super wspolpracy z Balde
0
@partymaker @Filipem wiadomo, że Fati i Ferran orłami nie są, ale to mi sie rzucilo w oczy jak grali na LS w tym sezonie. Balde 90% piłek wrzucal do środka albo pomijal skrzydlwoych i zbiegal z piłką do środka
1
Przede wszystkim to on nie ma pojęcia o grze kombinacyjnej ze skrzydłowym i wspolpracy. Xavi dawał mu cała flanke na lewej, przez co ten etap rozwoju pominął. Jak ma skrzydłowego to gra do środka, zamiast kombinować coś razem
0
Ogólnie z tym Olmo jak sie nie uda go zarejestrować to kazdy klub w la liga by go wziął na pol roku. Pytanie czy da sie podpisać kontrakt na pół roku
0
@BORO_12 źródło takie jak zawsze, notatnik. Nie biore info z kosmosu