Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos możliwe, większość to ma na jednej nodzy a niektórzy na dwóch
0
Leca jakieś skroty NBA, normalnie nie ogladam. O co chodzi z tymi getrami na jednej nodze? To cos na kontuzje? Bo polowa z nich ma coś takiego
0
@Herato mówi sie o kompromitacji Barcy, a o kompromitacji Liverpoolu cisza
0
@Gronek tak, obaj zagrają
0
@Gronek Szczęsny laga na Fatiego, ale to będzie chodzić
7
Z tego akurat śmiechłem
0
@Silencee09 pisalem o tym, wystarczy ze Olmo rozwiaze kontrakt i podpisze z Griona z klauzula odejścia po seoznie
0
@Herato przychody będą wieksze między innymi za LM
2
@DonCarletto w tym nie ma frajerstwa bo zyskuja pilkarza klasy światowej na pol roku za darmo. W rozliczeniu mamy Erica też
0
Niech Olmo podpisze kontrakt z Girona ze bedzie mogl za pół roku rozwiazac umowę. Im pomoże w rozgrywkach a Barca będzie mu płacić
0
@SigmaBoyEssaYamal jakby im nie dal to by musial kupić innych w ich miejsce
0
Gavi szalał z petardami?
2
@sergio5 i nie tylko jemu a tez piłkarzom co żądali po 40 mln pensji
0
@NeroTFP1 taki, że go śledzą polscy dziennikarze i ta beka idzie w świat
0
@Nightraider jakie zasięgi tu nie ma osoby ktora nie zna tego profilu
0
@Safrani niech sobie ma, ale robi trochę cyrk z Barcy
0
@MatBac1991 jakie sprzedaże, jak nie ma kim grać
2
On to chyba ma podniete, że tak sie dzieje bo ma co wrzucać na x, wszystko pod wyswietlenia
1
@Commando a jak
@Sinirsey pochlała na weselu
1
Co z tym fanem Porto?
0
Zabawne że kluby z la liga chca isc do sądu a sami maja problemy z rejestracjami, chyba że to jedyny słuszny klubik ze stolicy..
0
Pilkarze do wywalenia gniotą once de gala?
0
@wpwelement ale miejmy nadzieje że to tylko ban nauczka na 24 h
34
@wpwelement tupet niczym De Jong
4
Ale tupet, hahahaa. Może jest jedną z przyczyn tego stanu rzeczy
1
@macio_944 nie jestem na bieżąco. Zwykle odpalam stronke czy cos z filmami i większość to szmira, dlatego pytam. Poobczajam te tytuly
0
Czy jeszcze tworzą dobre filmy? Coś polecacie? Większość nowosci nie dorasta do pięt filmom z lat 80 - 2000
0
@ProMILs kasa za te operacje nie wpłynęła do klubu. Jak wplynie kasa za loże to wtedy zaakceptują
0
@Barcatroll Guile Fernandez za Olmo zastępstwo
0
@Patriskos to nawet nie wiedziałem