Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Reviven a co ma zrobic? Sprzedaje aktywa źle, nie sprzedaje źle. My jesteśmy w finansowej dupie
5
@barcelonaLM kroos
0
@barteq no zmarnowal strzaly, ale poza tym nie oceniam tego wystepu źle.
@Technik teraz gra Fermin który tez jest tragiczny
0
@tbas bez Olmo, Yamal, Fati skrzydlo, Spo Raphinha i wtedy sie określić co z nim dalej
0
Fati powinien odstać ostatni sprawdzian, 5 meczów w podstawie w dobrym składzie, aby sie psychicznie odbudowal i jak to nie pomoże to wtedy faktycznie ciężko będzie mu wrócić. Od czasow Xaviego nie mial takiej ani jednej szansy, w Brighton tez. Fermin, Ferran i inne gałgany mieli taką szanse
0
Toni kolejny talent, tego Fermina przedłużyli i beda go pchać do skladu a są lepsi od niego
0
@Ptasior ale pisac ze nie walczyl to odklejka, walczyl o glowki, zastawial sie, oddal strzaly, biegał . Jakby jeden strzal wykorzystal to bylaby tu podnieta
0
@Ptasior Fati tez walczyl ale wy hejtujecie z zasady
0
@Ptasior biega bo chujowo gral caly mecz
0
Fati odzyska skuteczność i jeszcze będzie pożytek z niego. Potrzebuje minut
0
Toni dobre wejście
1
Fati od miesięcy poza gra a ludzie oczekuja ze wykorzysta każda setke. Jest pod gra i znajduje sytuacje i to na plus. Psycha zjechana u niego przez takich kibiców
0
Kurde szkoda, ale nienwyglada zle, 3 strzaky w 15 minut
0
Fati fajnie gra, możecie hejtowac, przynajmniej pewniejszy siebie niz zwykle
0
Ale trick Fatiego, ma jeszcze przeblyski talentu
0
@HypeR Fermin mu strzal blokowal
2
Fermin sie plata pod nogami i jeszcze przeszkadza, co za drewno
5
Jak Flick dalej będzie w hierachii przed Torre widzial Fermina to znaczy że ma pupilków
2
Torre to potwór
0
Torre zajebisty mecz dzisiaj
0
Nie wiem czy to madre Gavi na tej murawie xd
1
@tbas możesz pomarzyc, dwukrotnie z nim kontrakt przedłużyli
2
Torre 3 gole, 2 asysty w 300 minut
19
Jakby Torre byl w rytmie meczowym i mial minuty do rozwoju to bylby kawał grajka. Ma podanie, strzal, drybling, szybkość
1
Toree kolejna dobra akcja, ale po sezonie pewnie go sprzedadzą i bedą grac Ferminem na skrzydle
0
@4drian0 na tle calego tego seoznu
1
@PaPo bo Flick ma swoich pupilków. Penia jest gorszy a gra
4
Pisalem przed sezonem, ze Torre talentem to wciaga Lopeza to sie ze mnie śmiali
1
Ma ktos linka do obrony Szczesnego?
2
Torre zjada tego Ferminka Gwiazdorka