0

@Reviven a co ma zrobic? Sprzedaje aktywa źle, nie sprzedaje źle. My jesteśmy w finansowej dupie

5

@barcelonaLM kroos

0

@barteq no zmarnowal strzaly, ale poza tym nie oceniam tego wystepu źle.
@Technik teraz gra Fermin który tez jest tragiczny

0

@tbas bez Olmo, Yamal, Fati skrzydlo, Spo Raphinha i wtedy sie określić co z nim dalej

0

Fati powinien odstać ostatni sprawdzian, 5 meczów w podstawie w dobrym składzie, aby sie psychicznie odbudowal i jak to nie pomoże to wtedy faktycznie ciężko będzie mu wrócić. Od czasow Xaviego nie mial takiej ani jednej szansy, w Brighton tez. Fermin, Ferran i inne gałgany mieli taką szanse

0

Toni kolejny talent, tego Fermina przedłużyli i beda go pchać do skladu a są lepsi od niego

0

@Ptasior ale pisac ze nie walczyl to odklejka, walczyl o glowki, zastawial sie, oddal strzaly, biegał . Jakby jeden strzal wykorzystal to bylaby tu podnieta

0

@Ptasior Fati tez walczyl ale wy hejtujecie z zasady

0

@Ptasior biega bo chujowo gral caly mecz

0

Fati odzyska skuteczność i jeszcze będzie pożytek z niego. Potrzebuje minut

0

Toni dobre wejście

1

Fati od miesięcy poza gra a ludzie oczekuja ze wykorzysta każda setke. Jest pod gra i znajduje sytuacje i to na plus. Psycha zjechana u niego przez takich kibiców

0

Kurde szkoda, ale nienwyglada zle, 3 strzaky w 15 minut

0

Fati fajnie gra, możecie hejtowac, przynajmniej pewniejszy siebie niz zwykle

0

Ale trick Fatiego, ma jeszcze przeblyski talentu

0

@HypeR Fermin mu strzal blokowal

2

Fermin sie plata pod nogami i jeszcze przeszkadza, co za drewno

5

Jak Flick dalej będzie w hierachii przed Torre widzial Fermina to znaczy że ma pupilków

2

Torre to potwór

0

Torre zajebisty mecz dzisiaj

0

Nie wiem czy to madre Gavi na tej murawie xd

1

@tbas możesz pomarzyc, dwukrotnie z nim kontrakt przedłużyli

2

Torre 3 gole, 2 asysty w 300 minut

19

Jakby Torre byl w rytmie meczowym i mial minuty do rozwoju to bylby kawał grajka. Ma podanie, strzal, drybling, szybkość

1

Toree kolejna dobra akcja, ale po sezonie pewnie go sprzedadzą i bedą grac Ferminem na skrzydle

0

@4drian0 na tle calego tego seoznu

1

@PaPo bo Flick ma swoich pupilków. Penia jest gorszy a gra

4

Pisalem przed sezonem, ze Torre talentem to wciaga Lopeza to sie ze mnie śmiali

1

Ma ktos linka do obrony Szczesnego?

2

Torre zjada tego Ferminka Gwiazdorka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?