1

Mozecie nazywac fanbojem ale nie rozumiem co ten fermin takiego robi ze daje mu tyle szans przed Fatim. Tamten jak gral to do jakichs sytuacji dochodzil przynajmniej. Flick nie majac napastnikow powinien tych zmiennikow chociaz trochę starac sie odbudować

0

@zazaraza a wystarczylo ogladac Barce B

1

@zadafcb a to lipa. Pewnie nadajnik, sprawdze na drugim tele

0

@Filipem tego nie przewidzisz. Ansu tez by bylo szkoda jakby sie nie polamal i tam ladowal po 40 goli na sezon

0

Ma ktoś sieć tmobile? Od wczoraj rozlacza mnie na sekunde jakby z nadajnikiem znika napis lte/5g w telefonie. Coś z telefonem czy u nich wg was?

0

@Filipem pisałeś o Yamalu

4

Victor grający w każdym meczu po 90 min zwłaszcza

0

@Filipem to lepiej było go sprzedać i nie ryzykowac, że sie odbije. Logika kibica Barcelony. Sprzedajmy Pedriego, Gaviego, Balde bo nam sie odbiją czkawką

0

@Derean nick na E

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BORO_12 może, ale przejeli klub w tragicznej sytuacji finansowej i ciekawe jak ludzie tu licza na spokojne zarządzanie

1

@turhiay ja tak wrogo nie jestem nastawiony do zarządu, bo niewiadomo czy inny bylby lepszy a moze bylby gorszy

10

Flick jaki przekot


1

@Luciano99 właśnie znalazlem, ale sam fakt, tutaj coś popsuli
@marcin62 na operze działało do tej pory

0

Kto popsul LR, na telefonie zjechać do gorących jest niemożliwe

1

@D10SLEO jak Rudiger wszystkich szczypie i popycha to powinni go lać po mordzie bez czerwa

2

I gitara marudy jak zwykle nie mieli racji a Laporta dwoil sie i troil by to rozwiązać

0

Tyle srania na zarząd a oni znowu wygrali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzban w końcu komus przypierdzielil? Dziwne że dopiero teraz

1

Nie ogladam drugiej polowy ale znowu dostali karnego? Może niech zaczynaja mecz od karnego

3

Dlaczego real przegrywa?
Odpowiedź ponizej
https://zapodaj.net/plik-AexpaKQEbd

0

Bellingham nawet grając na kobiecy team by sie wywracał jak @Luciano99 po 3 browarach

2

@mekston Inaki Pena

2

Podobno Vinicius dyskutuje z sędzia nawet jak gra w Fife

0

Aż mi sie przypomnial słynny karny Ramosa xD

0

@TR3YWAY myślał że jest spalony

0

Bellingham już gleba w pobliżu pola karnego, ściąga ich tam jak magnes xD

4

@Batys bardziej nienormalne jest liczenie ich

1

Vinicius dredziarz danza kuduro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?