2

@Jersi1 nic, byl zarejestrowany w miejsce Christensena. Latem cała Saga od nowa z rejestracją

1

@Nightraider jakby istaniala ta Superliga to by sobie mógł grać, ale Uefa i ligi sa powiązane tak jak piszesz

0

@LukaszFan ma kontrakt ale formalnie nie jest wedlug la ligi naszym piłkarzem. A czemu to już pewnie jakies kwestie z uefa

2

@DonCarletto nie znam sie na przepisach, ale z Lengletem, Roque mieliśmy ta sama sytuacje. Najpierw ich rejestrowali

3

@Jersi1 nie traci waznosci, ma prawo rozwiązać umowe ale nie musi

1

@DonCarletto nie może zostać wypożyczony nie będąc zarejestrowanym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Wojciech123 ogólnie większość ról super zagrana, ale ona to zrobila to tak przerysowanie że beka xD

7

Komentarz usunięty

1

@RoberDzik i strzelić kilka swojaków

11

Najlepsza rola drugoplanowa w Kevinie? Baba co wali bandytów na pasach w gębę

0

@PanMietek mi sie fajnie gra

0

@elcaminodelsol z długów klubu

0

Kiepscy w squid game xD


0

@MatBac1991 co wy ludzie piszecie, jest naszym piłkarzem, ma kontrakt i pobiera pensje

0

@Traba727 nie siedzimy w glowach tych pilkarzy, ale my za bardzo dramatyzujemy. Wyobraz sobie, ze jesteś takim Olmo. Uciekal bys od razu do innego klubu?

0

Jak któryś z naszych wypadnie na dłużej to zrobia znowu transfer medyczny dla Olmo

0

@Traba727 przez to, że tyle opuszcza przez kontuzje moze to na nim nie robić wrażenia

0

@A4ron nie wiem, nie jeden chcial sobie grzać dupe na plaży w Barcelonie, a tym bardziej to Hiszpan
@Traba727 bardziej mlodziakowi by to zaszkodzilo, on już skilla ma, trenowal bedzie a może mu sie mięśnie zregenerują

0

@Fantastyczny Chłopiec jak będzie chcial to zostanie tylko nie będzie grał

0

@MessiSuarezNeymar @RoberDzik gdzieś czytałem że do 23 lat może grać w rezerwach, ale mógłby ktoś z redakcji potwierdzić

3

@Lionel_Messi10 Piwo taki sportowiec, nie wierze

0

@Deviler po północy piosenka z Króla Lwa. Nie wiem kto to na polsacie

0

@Tarins Szczęśliwego

3

@Lionel_Messi10 fajny masz kubek.
Szczęśliwego roku

0

Niezła kontra


4

@Jonyx a co on takiego robil. Tez kupowal za sporą kase pilkarzy

0

@pero1983 jest i może normalnie trenować, nie ma tylko prawa do gry

0

@tbas co z tego, mają puchary do wygrania i kim będą grać na PO

0

@BulaKG dla Liverpoolu to grosiaki. Trzeba patrzeć pod kątem jego klubu i ich bogactwa. Na pewno wola go niz 20 mln xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?