Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB to czemu Raphinha nie próbował
13
Barca im dodała motywacji swoim frajerstwem
1
2 x odpalilem ten mecz Realu, 2 x w trakcie ich cieszynki
0
@Marcelinho99 zacznie mu sie dupa palić to szybko zmieni zdamie. On nie jest legenda i nie będzie tu chroniony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bartekvisca nie ma strzałów niemożliwych do obronienia co pokazywali topowi bramkarze od zawsze
1
@Kapitan hawk w 10 minucie karny
0
@Who_you_mam tylko że Lewego sie nie pozbędzisz a w pomocy sa Pedri, Gavi , Olmo i Casado
0
@Messibestplayerintheworld czesto podawal po ziemi z lewej strony pola karnego i to byly dokladne piłki, zamienione na asysty. Wczoraj z prawej wszystkie takie podania były słabe
0
@KamQiX nie przypominam sobie jego dobrego meczu na PS ani teraz, ani u Xaviego, wszystko co najwyżej przeciętne. Coś zrobi dobrze a potem popsuje
0
@TheNekro94 co ma do tego Fati jak to Raphinha ma grać na LS. Przeczytałeś to co napisalem?
1
Ogólnie odpisałem komuś w odpowiedzi, ale pewnie mało osób zobaczy. Większość tu pisze o braku LS, a wczoraj na PS Raphinha robil przewage dryblingiem, a jak przyszło oddać strzal czy podać to wszystko było niecelne lub słabe, bo miał to na swojej słabszej PRAWEJ nodze, czy naprawdę w sztabie tego nikt nie widzi? On nie korzysta z typowego dla PS zejścia na lewa noge i strzału z dystansu więc nie ma sensu by tam grał. Jego dobre mecze to te z Yamalem, bo wtedy to Yamal okupuje prawe skrzydło a Rapha porusza sie na lewej/środku i wtedy jest z niego korzyść
0
@Nightraider tak piłkarz co sie nie podnosi z ławki jest najbardziej winny. Na lewej powinien grac Raphinha, wszystko psul prawą nogą
13
Pewnie, że sie toczy zwłaszcza dla milionerów którzy mają co chca i sobie kopią balona. My wszyscy upadliśmy na łeb przejmując sie tym wszystkim. To tylko rozrywka jak bardzo byśmy sobie nie wkręcali różnych ideologii
1
@Stinger_ widocznie ogladaja tylko Barcelone i nie wiedzą o czym mowa
0
@Kuczek jego gra to nie klasa światowa. Nie twierdzę że zawala mecze, ale.tez ich nie ratuje. Taki przeciętny bramkarz jakich pełno
0
Niech ten klub zainwestuje w bramkarza klasy światowej, bez tego średniak to nasz szczyt możliwości
3
Gvi pokazal gotowość na pierwszy sklad dzisiejszym meczem
1
Najgorsze we Flicku, gra sie podoba ale deycjze personalne nie.
Na dzisiaj złe ustawienie Raphinhi i upartość przy Peni, który nie ma warunków fizycznych na topowy klub.
0
Pedei dzisiaj to czuje co Yamal w każdym meczu
0
Flick i jego Penia co wyciąga to co wleci w niego akurat. To nie jego wina, po prostu jest za niski
0
Wyjebane mam w to, tyle błędów glupiego sztabu, masakra
0
@Messi96_96 to Balde nie gra do Ferrana
1
Balde nigdy nie widzi skrzydlowego przed soba, w tym chlopie to tak irytuje. Yamala tam wystaw i on mu nie poda
1
Wszystkie te zajebiste asysty Raphinha dawal z lewej strony albo ze srodka, to samo gole
1
Raphinha nie strzelil bo mial pilke na prawej nodze, z lewej mogl tylko zewniakiem strzelic a ktos tu mi pisal że dobrze gra na tym skrzydle xD wszystko psuje
1
Pedri dzisiaj zamyka mi morde tymi podaniami, zawsze go krytykowalem za malo odważna gre
1
Zobaczcie współpracę Balde ze skrzydlowym, u niego ta forma taktyki nie istnieje
3
Olmo wygląda na takiego co sie chciał popisać na start, jaki jest dobry i uciszyc hejterów a teraz ma to w dupie bo go zaakceptowali
2
Usmieszek po takim kiksie lol