Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz ja bym sie nawet napił, ale jak miałem atak derealizacji po alko od tamtej pory nie pije nic
5
W sylwestra minie mi rok bez łyka alkoholu. Dziwne uczucie bo kiedyś waliłem browara po pracy codziennie. A u was jak?
1
@PatrykBarca jak to Gundogan najlepszy pomocnik Barcy
0
@Encore one season wonder
1
@MesQueUnClub_87 fajnie że zostali w klimacie gier, bo to uczyniło ten serial ciekawym
0
@MesQueUnClub_87 główny bohater raczej będzie co sugerowala końcówka. Troche nad tym pracowali.
Trailer 2
0
@MesQueUnClub_87 ja na żaden nie mialem, ale ten naprawdę mnie zaciekawił i co dalej wymyślą. Może jeszcze na ST tak czekam
0
Już niedlugo squid game 2, jaracie sie? Spoiler
0
Piękne te animacje
https://x.com/TopFootballNews/status/1870473857557307778
0
@Who_you_mam pierwsze słyszę. Jak oglądałem dokument na amazonie o City to mówili, że każdy może do niego przyjść z problemem po porade i same pochwały
0
I tak bym widzial Pepa w Barcy za Flicka
0
@BulaKG może kot a może baba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Może Pep ma jakieś problemy prywatnie i to sie przekłada na jego prace. Niemożliwe żeby taki top trener zaliczyl taki zjazd, jeszcze te zadrapania na twarzy
0
@Ricardinio14 a co Suareza kupili?
1
@Luciano99 ale Tevez zamiast pięknego Juliana? Popraw sie
2
@Arden ciekawe czy jakiś neutralny kibic by wolał Viniciusa od Yamala u siebie w zespole
0
@Marian_Pazdzioch patrząc na forme City, wątpię
0
@FcPortoFan1999 może naprawde sie skończył, nie fizycznie ale mentalnie
0
@Dejvo no kurde, wszystkie jego passy to prime Iniesta, super karta. Wlasnie takie chce dla naszych zawodników
1
@Who_you_mam po znajomości może być bez
2
@Who_you_mam pisz o tym jaki jest cudowny, tak unikniesz bana. 10 zl za porade sie należy
1
@Who_you_mam to pisz o Viniciusie i nie obrażaj, mam nadzieję że pomogłem
2
Wywalone w takich którym nie zależy na tym klubie. Będą następni z la masii.
Guiu odkąd odszedl stracil cała sympatie
15
@Luciano99 powinien być jakiś konkurs na legendarny komentarz
0
@Transu96 co? Ten co go dawali ostatnio z Bonmati jest świetny.
Ma zlote podania prostopadle i role z dwoma plusami
1
Ostatnio taki artykul jak to go Flick nie powolal, a on nie mial zielonego światła. Brawo redakcja
2
Wam kradną buty a mi sąsiad kolega kiedyś zajumał nóżkę od roweru
0
@gumaz nie, nie moje rejony i tam nie bywam
0
@gumaz akurat jak szedłem to jechal samochód policyjny na sygnale. Możliwe ze do tego przypadku