Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 raczej nie sądząc po jego wywiadach, podpala sie i tyle
6
Pomyśleć że Araujo sie rozwalil na Copa America i dopiero teraz wraca do gry. To tez jest szklanka niesamowita. Cały ten czas omija go rozwój
0
@gumaz naderwania więzadła po upadku na rowerze. Miałem tez kontuzje bez sportu
0
@Luciano99 najlepsze że Negreira już nie jest na tym stanowisku, ale nadal wpływa na wynik według ich naiwnych móżdżków
0
@Luciano99 za to każdy tu pormuje BI a wiec konkurencje i jest git xD
0
@MicWic6 na nich jak dmuchniesz to daje sie karne, więc w tym przypadku 2 x karne sie należały
0
Ja tylko przypomne, że karnego na Olmo tez nie odgwizdali nam z Rayo, ale jaki madryciak by to pamiętał
1
@kamiVeB jak Real zrobi cokolwiek to nie dają *
0
Znowu madryciaki narzekaja na sędziów a jak Rudiger drasnal kogoś w polu kanrym w 1 połowie to jest cisza. Jakby to byl Cubarsi to karny 100%
0
@sewciu50 nie ma takiego, który bylby godny marzeń
0
@pt9 no słaby jest, angielski jest ok tak mniej piskliwy dla tej postaci
0
Ten Endrick co sobie fryzure na Yamala robi xD
0
Obejrzalem te zwiastuny Widzmina po Polsku i po angielsku i tyko mnie ten Polski dubbing tak razil? Jakby nie by zsynchronizowany z poruszaniem ustami postaci i te głosy tez brzmią lepiej po angielsku
0
@michal26 inaczej to zapamiętałem, po prostu byłeś za tym żeby sprzedać bo można kupić w jego miejscu kilku innch, dobrych, ale niech Ci będzie
0
@michal26 a nadal byś sprzedał Yamala za 200 mln skoro tak go chwalisz?
0
@JordiAlbion pamiętam że on chyba CA 2021 komentowal, jaki to mialo klimat, co mecz beka z tego co gadali
0
Oglądałem to chwile ale tyle bylo gadania że nie obejrzalem meczu. Puyol wystąpił w meczu rush la liga ea sports
https://www.youtube.com/live/1ADYsvH92PU?si=YNsBQ31L_PbhHZ0N
0
@Katalończyk 99 raczej ja użyłem zakazanego słowa na m
0
@KamQiX to był potencjal na rekord w zielone
2
@Kgorecki2500 złota odpowiedź ale poleciało xd
0
@Popitek12 tyle co Mlukoko
0
@gumaz Helena Paździoch
0
Jego wybór, jak ktoś szuka szczęścia poza Barca to nie jest cule
0
@zodiak_10 akurat sie załapał na ten cudowny screenshot
0
Jak reklamy rozumiem, tak jakiś odtwarzacz z artykulami to dla mnie abstrakcja. O co w tym chodzi?
https://zapodaj.net/plik-N1jpmvqn8B
0
@AmigoBlancos wiemy, jest artykul na stronie. Swoja droga śmieszne, ze cala la bamba go chciała
0
Tyle pierdzielenia na temat gola xD
0
@Rewolucja123 wcale warunki fizyczne nie przeszkadzaja w bronieniu karnych, co widzieliśmy przy ostatnioch dwóch
0
@bartekvisca najlepsze że kobiety też w to graja i nie narzekaja na gre facetem. Tylko chłopy mają głupi problem xD
1
@macio_944 nawet w jedynke nie gralem do końca, ale to wygląda świetnie