0

@4drian0 raczej nie sądząc po jego wywiadach, podpala sie i tyle

6

Pomyśleć że Araujo sie rozwalil na Copa America i dopiero teraz wraca do gry. To tez jest szklanka niesamowita. Cały ten czas omija go rozwój

0

@gumaz naderwania więzadła po upadku na rowerze. Miałem tez kontuzje bez sportu

0

@Luciano99 najlepsze że Negreira już nie jest na tym stanowisku, ale nadal wpływa na wynik według ich naiwnych móżdżków

0

@Luciano99 za to każdy tu pormuje BI a wiec konkurencje i jest git xD

0

@MicWic6 na nich jak dmuchniesz to daje sie karne, więc w tym przypadku 2 x karne sie należały

0

Ja tylko przypomne, że karnego na Olmo tez nie odgwizdali nam z Rayo, ale jaki madryciak by to pamiętał

1

@kamiVeB jak Real zrobi cokolwiek to nie dają *

0

Znowu madryciaki narzekaja na sędziów a jak Rudiger drasnal kogoś w polu kanrym w 1 połowie to jest cisza. Jakby to byl Cubarsi to karny 100%

0

@sewciu50 nie ma takiego, który bylby godny marzeń

0

@pt9 no słaby jest, angielski jest ok tak mniej piskliwy dla tej postaci

0

Ten Endrick co sobie fryzure na Yamala robi xD


0

Obejrzalem te zwiastuny Widzmina po Polsku i po angielsku i tyko mnie ten Polski dubbing tak razil? Jakby nie by zsynchronizowany z poruszaniem ustami postaci i te głosy tez brzmią lepiej po angielsku

0

@michal26 inaczej to zapamiętałem, po prostu byłeś za tym żeby sprzedać bo można kupić w jego miejscu kilku innch, dobrych, ale niech Ci będzie

0

@michal26 a nadal byś sprzedał Yamala za 200 mln skoro tak go chwalisz?

0

@JordiAlbion pamiętam że on chyba CA 2021 komentowal, jaki to mialo klimat, co mecz beka z tego co gadali

0

Oglądałem to chwile ale tyle bylo gadania że nie obejrzalem meczu. Puyol wystąpił w meczu rush la liga ea sports
https://www.youtube.com/live/1ADYsvH92PU?si=YNsBQ31L_PbhHZ0N

0

@Katalończyk 99 raczej ja użyłem zakazanego słowa na m

0

@KamQiX to był potencjal na rekord w zielone

2

@Kgorecki2500 złota odpowiedź ale poleciało xd

0

@Popitek12 tyle co Mlukoko

0

@gumaz Helena Paździoch

0

Jego wybór, jak ktoś szuka szczęścia poza Barca to nie jest cule

0

@zodiak_10 akurat sie załapał na ten cudowny screenshot

0

Jak reklamy rozumiem, tak jakiś odtwarzacz z artykulami to dla mnie abstrakcja. O co w tym chodzi?
https://zapodaj.net/plik-N1jpmvqn8B

0

@AmigoBlancos wiemy, jest artykul na stronie. Swoja droga śmieszne, ze cala la bamba go chciała

0

Tyle pierdzielenia na temat gola xD


0

@Rewolucja123 wcale warunki fizyczne nie przeszkadzaja w bronieniu karnych, co widzieliśmy przy ostatnioch dwóch

0

@bartekvisca najlepsze że kobiety też w to graja i nie narzekaja na gre facetem. Tylko chłopy mają głupi problem xD

1

@macio_944 nawet w jedynke nie gralem do końca, ale to wygląda świetnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?