FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
@VegetaPolska, ja już się pogubiłem czy Ty jesteś za młodymi dziewczynami czy starszymi dziadkami
7
@shahman, piękny duet, nie wiem czy jeszcze kiedyś takie sceny zobaczymy w Barcelonie
0
@Borry, szybka reakcja, gratuluje
0
@Borry, takiego porzegnania nikt się nie spodziewał
1
@antymadridista100, widać, że dziś sobota
0
@BulaKG, wczoraj byłem w Legnicy, ale tych dobrych chłopaków nie widziałem. Za to masę dziur i remontów dróg
1
@jeyx77x, obrzydliwie duże podniesienie cen za chociażby produkty spożywcze. Nie powiesz mi chyba, że rząd nie ma wpływu na tego typu rzeczy?
2
@qbuteq, a na kogo zagłosujesz?
0
Jeśli finału nie poprowadzi Marciniak to niech zrobi to za niego Mentzen. Jeden i drugi na „M”
14
@lucas/catalan, w tej sytuacji ten donos powinien się zakończyć słowami „No i co z tego, że był na jakimś spotkaniu? Każdy ma swoje prywatne życie”. W taki sposób ta sytuacja powinna się zakończyć, a Marciniak powinien normalnie sędziować finał, bo na dzień dzisiejszy jest najlepszym sędzią. Porażka, dramat i naprawdę coś w aktualnym świecie poszło nie tak
1
@pt9, a to jest jakiś inny poza tym ChatGPT?
0
@ObiwanKenobi, 28…
1
@draxidox, a to zależy, którą Pan chce
0
@Bykunn, również chciałbym widzieć w jaki sposób rozwiązałbyś ten problem
3
@Objectivo, przecież tu już nie ma co badać
1
@BorzyKrzys, nie ma o czym rozmawiać, 800+ rozwiąże wszelkie problemy :)
2
@MesQueUnClub96, nie byłoby lepszej informacji dla La Rambli niż Twój transfer do madryckiej strony
4
@VegetaPolska, pies na baby nie może tak śmierdzieć
1
@VegetaPolska, jeśli swędzi, polecam się umyć
24
@bartekvisca , przecież ta cała ekologia jest zrobiona tylko po to żeby trzepać hajs :D
0
@Janas11224, po tym jak z Viniciusa zrobili największego męczennika w piłce nożnej już nic mnie nie zdziwi. Szkoda, bo Marciniak to aktualnie sędzia, który jest w najlepszej formie
0
@Worny, najbardziej mnie bawi w tym momencie reakcja Fatiego, Ferrana czy Garcii kiedy sobie pomyśle jaką formę prezentują :D
1
@LS, ja mam tez w rodzinie osoby, które tak pracują, z opowieści, które znam raczej bym nie polecił tam jechać dla młodego faceta. Jednak jak to w życiu bywa, czasem ludzie bardziej narzekają niż praca tego wymaga :)
1
@LS, możliwe, nie byłem nigdy opiekunką. Możesz mieć racje :)
1
@LS, oczywiście, ale do tego chyba trzeba znać Niemiecki dosyć solidnie, oprócz tego musisz być gotowy na to, że przy opiece nad taką osoba będziesz jej rękami, nogami i często głową. To nie jest łatwa praca jak dla kogoś kto myśli tylko o tym żeby się odrobić przez wakacje. Ja osobiście odradzam
1
@LS, nie pchaj go do pracy jako opiekunka kiedy jest młodym facetem…
1
@Emhyr, nie taki budżet jak tyle karmy potrzebuje :D
4
@IronSanHybrid, i interwencja po której sędzia nie przyznał rzutu rożnego z tego co pamiętam. Sędziowie w tym meczu byli katastrofalni
8
@Firestone, niemożliwe żeby @Lionel_Messi10 znowu się pomylił
1
Komentarz usunięty