39

@VegetaPolska, ja już się pogubiłem czy Ty jesteś za młodymi dziewczynami czy starszymi dziadkami

7

@shahman, piękny duet, nie wiem czy jeszcze kiedyś takie sceny zobaczymy w Barcelonie

0

@Borry, szybka reakcja, gratuluje

0

@Borry, takiego porzegnania nikt się nie spodziewał

1

@antymadridista100, widać, że dziś sobota

0

@BulaKG, wczoraj byłem w Legnicy, ale tych dobrych chłopaków nie widziałem. Za to masę dziur i remontów dróg

1

@jeyx77x, obrzydliwie duże podniesienie cen za chociażby produkty spożywcze. Nie powiesz mi chyba, że rząd nie ma wpływu na tego typu rzeczy?

2

@qbuteq, a na kogo zagłosujesz?

0

Jeśli finału nie poprowadzi Marciniak to niech zrobi to za niego Mentzen. Jeden i drugi na „M”

14

@lucas/catalan, w tej sytuacji ten donos powinien się zakończyć słowami „No i co z tego, że był na jakimś spotkaniu? Każdy ma swoje prywatne życie”. W taki sposób ta sytuacja powinna się zakończyć, a Marciniak powinien normalnie sędziować finał, bo na dzień dzisiejszy jest najlepszym sędzią. Porażka, dramat i naprawdę coś w aktualnym świecie poszło nie tak

1

@pt9, a to jest jakiś inny poza tym ChatGPT?

0

@ObiwanKenobi, 28…

1

@draxidox, a to zależy, którą Pan chce

0

@Bykunn, również chciałbym widzieć w jaki sposób rozwiązałbyś ten problem

3

@Objectivo, przecież tu już nie ma co badać

1

@BorzyKrzys, nie ma o czym rozmawiać, 800+ rozwiąże wszelkie problemy :)

2

@MesQueUnClub96, nie byłoby lepszej informacji dla La Rambli niż Twój transfer do madryckiej strony

4

@VegetaPolska, pies na baby nie może tak śmierdzieć

1

@VegetaPolska, jeśli swędzi, polecam się umyć

24

@bartekvisca , przecież ta cała ekologia jest zrobiona tylko po to żeby trzepać hajs :D

0

@Janas11224, po tym jak z Viniciusa zrobili największego męczennika w piłce nożnej już nic mnie nie zdziwi. Szkoda, bo Marciniak to aktualnie sędzia, który jest w najlepszej formie

0

@Worny, najbardziej mnie bawi w tym momencie reakcja Fatiego, Ferrana czy Garcii kiedy sobie pomyśle jaką formę prezentują :D

1

@LS, ja mam tez w rodzinie osoby, które tak pracują, z opowieści, które znam raczej bym nie polecił tam jechać dla młodego faceta. Jednak jak to w życiu bywa, czasem ludzie bardziej narzekają niż praca tego wymaga :)

1

@LS, możliwe, nie byłem nigdy opiekunką. Możesz mieć racje :)

1

@LS, oczywiście, ale do tego chyba trzeba znać Niemiecki dosyć solidnie, oprócz tego musisz być gotowy na to, że przy opiece nad taką osoba będziesz jej rękami, nogami i często głową. To nie jest łatwa praca jak dla kogoś kto myśli tylko o tym żeby się odrobić przez wakacje. Ja osobiście odradzam

1

@LS, nie pchaj go do pracy jako opiekunka kiedy jest młodym facetem…

1

@Emhyr, nie taki budżet jak tyle karmy potrzebuje :D

4

@IronSanHybrid, i interwencja po której sędzia nie przyznał rzutu rożnego z tego co pamiętam. Sędziowie w tym meczu byli katastrofalni

8

@Firestone, niemożliwe żeby @Lionel_Messi10 znowu się pomylił

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?