FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aro1, hmmm, ciekawe Flashscore tego nie pokazuje. Myśle, że ktoś tu klamie
0
@AmigoBlancos, w sumie wszystko jest możliwe. Inter to bardzo konsekwentna ekipa i chłopcami do bicia nie będą. Mają wielu doświadczonych zawodników, poukładanych taktycznie. To zaprocentowało z Milanem, może z City czy Realem
0
@sebo939, znając życie obaj by kręcili z tego bekę, jak już w wielu sytuacjach bywało miedzy piłkarzami
5
@arasz1819, przerażajace jest to ile herbów pod tymi negatywnymi wpisami o Laporcie mają niektórzy ludzie :D bo to, że zawsze znajda się Ci, którzy będą pisać głupoty to niestety norma
1
@Emhyr, mógłby jeszcze mi odpalić jakąś furę
0
Jeszcze trochę i 20 fauli w ciągu tylko pierwszej połowy, żadnej kartki. Sędziowie w pełnej okazałości
0
@VegetaPolska, przecież Francuz nigdy nie osiągnie takiego poziomu jak Marcelo. Skąd Ty w ogóle wziąłeś taki pomysł
0
@Tomo1989, nie wszystko co się widzi w internecie to prawda i ja chyba średnio w to wierzę
0
@michal26, mogłoby tak być, jeśli nie odejdzie to mogą spróbować go tam ustawiać, chociażby w presezonie. Teraz raczej do samego końca Busquets będzie grał w pomocy :)
1
@michal26, Eric powinien odejść jeśli tylko pojawi się oferta za niego. Nigdy nie będzie obrońca na miarę Barcelony :/
0
@VegetaPolska, milczenie jest złotem
7
@hayek, w naszym kraju to by się przydał chyba całkowity reset. Podatków, zasad, społeczeństwa…
2
@AlexDark00, wszystko byłoby dobrze gdyby nie te kontuzje. W tym sezonie wypadł w kluczowym momencie niestety. Szkoda, że go te kontuzje tak męczą, bo gdyby nie to byłby z niego ogromny pożytek
0
@Transu96, a co Ty taki opryskliwy?
1
Dzień dobry, 8 dni bez możliwości napisania czegokolwiek na La Rambli to jak wieczność. Dobrze, że już dziś się to zakończyło :)
0
Komentarz usunięty
6
@MesQueUnClub96, akurat Ty nie jesteś żadnym wyznacznikiem
0
@Herato, zdecydowanie ten ciemniejszy
2
Cieszą się z tej bramki, a przecież to tylko puchar, który nic nie znaczy
4
@FcPortoFan1999, przecież różnica miedzy tym czy wygra Lens czy Marsylia to tylko jeden punkt. Gdyby wygrała Marsylia i miała 73pkt, a nie 72pkt Lens to już PSG by nie mogło się opierdzielac?
1
@maciar, nie wiedziałem właśnie czego, bo ja tego nie oglądam zazwyczaj
0
@maciar, no ale tam Zagłębie tez nie pokazuje żeby im zależało
1
Włączyłem na kilka minut Lechię z Zagłębiem. Tam w ogóle nie czuć żeby to był mecz o utrzymanie, jakby im wszystko jedno było
3
@tristan87, już się nie zmiesci
10
@masq, generalizujesz, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :P
2
@misteriosoVEB, jajco
2
@misteriosoVEB, a Ty jaki miałeś wcześniej nick?
0
@macio_944, a ja jestem innego zdania Maćku, o ile bramkarz, obrona to duży plus, tak w pomocy i ataku są mankamenty w Barcelonie. Według mnie w linii pomocy Busquets już nie dojeżdża i nie ma skrzydeł w ataku. Formę Roberta na razie pomijam, bo mam nadzieje, że ten jeszcze się odbuduje i zacznie regularnie strzelać bramki. Mimo wszystko moim zdaniem trzy pozycje są do wzmocnienia w Barcelonie żeby uważać, że pierwszy skład jest na wysokim poziomie
18
@macio_944, w Barcelonie musza najpierw powalczyć żeby pierwsza jedenastka miała odpowiednia jakość
1
@blakkudium, kluczowe podanie