- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1952 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1952 Culés
3
"W porównaniu z poprzednim meczem City jest aktualnie 7 zmian, ale to nie wpływa na jakość gry" - Twarowski
No i właśnie to jest klucz do sukcesu. O to trzeba walczyć w Barcelonie każdego lata.
18
@macio_944, w Barcelonie musza najpierw powalczyć żeby pierwsza jedenastka miała odpowiednia jakość
6
@macio_944 W City tak naprawde kogo nie wystawisz to kultura gry i system ciagle taki sam
2
@macio_944 W porównaniu z poprzednim meczem jest 7 zmian w Barcelonie, a gra wygląda jak w ekstraklasie xDD
1
@macio_944 obawiam się, że tak szeroka kadra to nie na nasza kieszeń. I jeszcze długo nie będzie. Tak naprawdę w najmocniejszym zestawieniu nie mamy nawet zbliżonej jakości jeszcze do city i trzeba się dalej rozwijać/wzmacniać na kluczowych pozycjach a dopiero potem myśleć o jakościowych zmiennikach.
0
@FCB_dimiC Tutaj nie trzeba zbytnio walczyć, gdyż moim zdaniem ma. Tutaj jest kwestia większego doświadczenia, dlatego co roku będzie lepiej pod tym względem, a kulminację obstawiam, gdy kręgosłup drużyny Araujo, Balde, Pedri i Gavi będą mieć po 24-25 lat.
0
@macio_944 Trzeba mieć też fundusze do tego. City sobie co okno dokupowało kogo chce
0
@macio_944 Nie wiem, czy w La Liga Tebasa jest możliwość posiadania/zabudowania tak mocnej kadry jak np. City. Nawet Real ma spore braki na bokach obrony, czy skrzydlach, a co dopiero reszta. U nas wypada Pedri i jest kaplica.
0
@macio_944, a ja jestem innego zdania Maćku, o ile bramkarz, obrona to duży plus, tak w pomocy i ataku są mankamenty w Barcelonie. Według mnie w linii pomocy Busquets już nie dojeżdża i nie ma skrzydeł w ataku. Formę Roberta na razie pomijam, bo mam nadzieje, że ten jeszcze się odbuduje i zacznie regularnie strzelać bramki. Mimo wszystko moim zdaniem trzy pozycje są do wzmocnienia w Barcelonie żeby uważać, że pierwszy skład jest na wysokim poziomie