1

@macio_944, Ronaldo lepszy, tylko akurat ma kontję

0

@SenseiFCB, w jakiej technologii programujesz? Długo już?

1

@DaPidejpi, dlaczego ten placek był gwiazdą w Valencii i radził sobie kiedy trenował go Guardiola?

3

Dla słabiaków to on se może strzelać, niech wygra coś na MŚ z Argentyną

0

@Piotr777, raczej nie o to chodziło, moim zdaniem to brak edukacji i wiedzy jak się w takiej sytuacji zachować. Trochę starsza kobieta, możliwe, że niewiele jeździła w życiu i do tego doszła panika. Najważniejsze, że bez tragedii

1

@Luciano99, masz co ugniatać

1

@AFA90, czasem jak się nachleje to lubi sobie pokręcić ;p

@Chada to kolejna patologia, że ludzie nie myślą, że w takich warunkach wypadałoby włączyć normalne światła i pozycyjne z tylu…

4

@Medium, normalnie jechała, ale wolniej XD około 60-70km/h miała. Jak dojeżdżałem to powiedziałem jej, że następnym razem od razu na pobocze jak tylko poczuje, że coś się dzieje :D

@AFA90 obawiam się, że tym razem to sam @Luciano99 zajmował się tym autem. Jak widać nadal ma głowę w chmurach…

@Klaudiaa8, dobrze, że nic się nie stało, bo przy dużej prędkości aut, które jechały na lewym pasie naprawdę mogło być różnie, no ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło :D

3

Komentarz usunięty

8

@Hosh, dokładnie to usłyszałem XD Pani powiedziała, ze wczoraj auto od mechanika odebrała/kupiła :D

49

Dziś dosyć niecodzienną sytuację miałem na autostradzie A4. Lecę sobie spokojnie lewym pasem, wyprzedzam auto, które porusza się po prawym i zerkając sobie na to auto zauważyłem dziwnie zachowujące się koło przednie. Zwróciło to moją uwagę, zjechałem zaraz przed tym autem i chwile poruszałem się przed nim obserwując to koło. Ewidentnie coś było nie tak, więc zrównałem się swoim autem z lewego pasa z tym, które jechało na prawym i opuściłem szybę prosząc żeby ta osoba zjechała na pas awaryjny. Wysiedliśmy oboje, poszedłem sprawdzić co się dzieje (kierowcą tamtego auta była kobieta, nie w jakimś tam zaawansowanym wieku, ale sama by raczej nie ogarnęła co się wyprawia) i podchodzę do tego koła, które zachowywało się dziwnie, a ono trzyma się już tylko na jednej z pięciu śrub! Wszystkie pozostałe zdążyły się odkręcić. Nie chce wiedzieć co by się wydarzyło gdyby koło zdążyło się dokręcić i ta Pani straciłaby panowanie nad kierownicą, a jeszcze była ulewa :/

14

Modrić to Pan piłkarz, niesamowity jest naprawdę, kariera godna podziwu

2

Na weekend chyba wszędzie się znajdzie coś co zwiedzenia, obejrzenia i zjedzenia

2

@barcanawieki, przecież ciągniecie na własna rękę przewodu 90m to bezsens. Nowa umowa i tyle

2

@barcanawieki, jeśli już w miejscowości przy Twoim domu będzie światłowód to raczej bez problemów będzie można założyć umowę w nowym domu

1

@kamyk_23, niezły z Ciebie tygrys

1

@FcPortoFan1999, Bayern będzie wolał stworzyć ZESPÓŁ, który będzie mógł wspólnymi siłami takiego jednego piłkarza zatrzymać, niż wydawać na niego tak duże pieniądze. W Bayernie nigdy nie było kogoś takiego jak Mbappe i raczej nigdy nie będzie

0

@Michael24, zajebiste priorytety XD

0

@Chucky, żadnych imigrantów, Polska dla Polaków

1

@bartekvisca , ostatnio w małym mieście płaciłem za przód + tył w 4x4 150zł, także większe miasto pewnie 200+

1

@szkudi7, oby niewielu masochistów tu było…

4

@quarto, chyba musisz być już naprawdę pijany

10

W tym roku Haaland będzie musiał się zadowolić jeszcze drugim miejscem w Złotej Piłce, ostatni raz w karierze Leo Messi ją zgarnia, śrubując rekord ;)

1

@Azi, tez właśnie chciałem o to zapytać. Każdy tylko pisze o tym, że oni wydają pieniądze, ale do cholery przecież tez sprzedają tych piłkarzy. To się już nie liczy?

1

@PatrykBarca, Busi by do niej nie dobiegł

1

Pepula żegna się z Gundoganem i Kevinem

0

@Tasde, wybacz, ale jak na razie to niepełnosprawność pokazałeś tylko Ty

2

Lukaku się bawi w Fatiego

2

@Chaoss, przecież to było z pola karnego XD

0

W końcu, brawo CITY!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?