FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944, Ronaldo lepszy, tylko akurat ma kontję
0
@SenseiFCB, w jakiej technologii programujesz? Długo już?
1
@DaPidejpi, dlaczego ten placek był gwiazdą w Valencii i radził sobie kiedy trenował go Guardiola?
3
Dla słabiaków to on se może strzelać, niech wygra coś na MŚ z Argentyną
0
@Piotr777, raczej nie o to chodziło, moim zdaniem to brak edukacji i wiedzy jak się w takiej sytuacji zachować. Trochę starsza kobieta, możliwe, że niewiele jeździła w życiu i do tego doszła panika. Najważniejsze, że bez tragedii
1
@Luciano99, masz co ugniatać
1
@AFA90, czasem jak się nachleje to lubi sobie pokręcić ;p
@Chada to kolejna patologia, że ludzie nie myślą, że w takich warunkach wypadałoby włączyć normalne światła i pozycyjne z tylu…
4
@Medium, normalnie jechała, ale wolniej XD około 60-70km/h miała. Jak dojeżdżałem to powiedziałem jej, że następnym razem od razu na pobocze jak tylko poczuje, że coś się dzieje :D
@AFA90 obawiam się, że tym razem to sam @Luciano99 zajmował się tym autem. Jak widać nadal ma głowę w chmurach…
@Klaudiaa8, dobrze, że nic się nie stało, bo przy dużej prędkości aut, które jechały na lewym pasie naprawdę mogło być różnie, no ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło :D
3
Komentarz usunięty
8
@Hosh, dokładnie to usłyszałem XD Pani powiedziała, ze wczoraj auto od mechanika odebrała/kupiła :D
49
Dziś dosyć niecodzienną sytuację miałem na autostradzie A4. Lecę sobie spokojnie lewym pasem, wyprzedzam auto, które porusza się po prawym i zerkając sobie na to auto zauważyłem dziwnie zachowujące się koło przednie. Zwróciło to moją uwagę, zjechałem zaraz przed tym autem i chwile poruszałem się przed nim obserwując to koło. Ewidentnie coś było nie tak, więc zrównałem się swoim autem z lewego pasa z tym, które jechało na prawym i opuściłem szybę prosząc żeby ta osoba zjechała na pas awaryjny. Wysiedliśmy oboje, poszedłem sprawdzić co się dzieje (kierowcą tamtego auta była kobieta, nie w jakimś tam zaawansowanym wieku, ale sama by raczej nie ogarnęła co się wyprawia) i podchodzę do tego koła, które zachowywało się dziwnie, a ono trzyma się już tylko na jednej z pięciu śrub! Wszystkie pozostałe zdążyły się odkręcić. Nie chce wiedzieć co by się wydarzyło gdyby koło zdążyło się dokręcić i ta Pani straciłaby panowanie nad kierownicą, a jeszcze była ulewa :/
14
Modrić to Pan piłkarz, niesamowity jest naprawdę, kariera godna podziwu
2
Na weekend chyba wszędzie się znajdzie coś co zwiedzenia, obejrzenia i zjedzenia
2
@barcanawieki, przecież ciągniecie na własna rękę przewodu 90m to bezsens. Nowa umowa i tyle
2
@barcanawieki, jeśli już w miejscowości przy Twoim domu będzie światłowód to raczej bez problemów będzie można założyć umowę w nowym domu
1
@kamyk_23, niezły z Ciebie tygrys
1
@FcPortoFan1999, Bayern będzie wolał stworzyć ZESPÓŁ, który będzie mógł wspólnymi siłami takiego jednego piłkarza zatrzymać, niż wydawać na niego tak duże pieniądze. W Bayernie nigdy nie było kogoś takiego jak Mbappe i raczej nigdy nie będzie
0
@Michael24, zajebiste priorytety XD
0
@Chucky, żadnych imigrantów, Polska dla Polaków
1
@bartekvisca , ostatnio w małym mieście płaciłem za przód + tył w 4x4 150zł, także większe miasto pewnie 200+
1
@szkudi7, oby niewielu masochistów tu było…
4
@quarto, chyba musisz być już naprawdę pijany
10
W tym roku Haaland będzie musiał się zadowolić jeszcze drugim miejscem w Złotej Piłce, ostatni raz w karierze Leo Messi ją zgarnia, śrubując rekord ;)
1
@Azi, tez właśnie chciałem o to zapytać. Każdy tylko pisze o tym, że oni wydają pieniądze, ale do cholery przecież tez sprzedają tych piłkarzy. To się już nie liczy?
1
@PatrykBarca, Busi by do niej nie dobiegł
1
Pepula żegna się z Gundoganem i Kevinem
0
@Tasde, wybacz, ale jak na razie to niepełnosprawność pokazałeś tylko Ty
2
Lukaku się bawi w Fatiego
2
@Chaoss, przecież to było z pola karnego XD
0
W końcu, brawo CITY!