0

@tristan87, porarzka

2

@SenseiFCB, widzisz, wcale Cię nie oszukuje, @Kessie potwierdzil

1

@SenseiFCB, chodzi lisek koło drogi nie ma ręki ani nogi hehe

1

@SenseiFCB, ku*wa ja nie żartuje

17

@SenseiFCB, stary Ty wziąłeś lisa

2

@takisobiektos, Ramos, czy to Ty?

0

@Death_voice, jak w tym klubie miało być dobrze jak piłkarze przychodzili i mieli gwarancje wzrostu pensji niezależnie od wyników XD

0

@barcelonaLM, a i tak miliony ludzi gra i zarabiają krocie :D

0

@Malibu, Panie nie da się tak żyć, bo tutaj jest masa informacji na ten temat. Chyba musiałbym mieć wyłączony internet, a tego nie chce ;)

0

@Transu96, Lapcio będzie zmotywowany jak nigdy wcześniej hehe

2

@RoberDzik, no to pod stołem trzeba

3

@Firestone, lepiej żeby klub popadał w długi i nie mógł robić transferów czy rejestrować graczy?

2

@Danny Gaucho, Meksykanie niezbyt inteligentni, że go w taki sposób zaczęli prowokować. Piłkarze to czasem banda głupków

0

@Emhyr, w porządku, nie zaprzeczam. Oby tak było, bo Gundogan bardzo by się przydał ;)

@Malibu, również możliwe, ale ja wole poczekać na oficjalne informacje

3

@HighestInTheRoom, wszystko jest do ogarnięcia. Z narzeczoną mamy nasze domy rodzinne oddalone od siebie o 500km, ale mimo wszystko po jakimś czasie udało się ze sobą zamieszkać i żyć na co dzień. Także mimo wszystko da się, a takich historii jest masa

7

@Luciano99, @jowita on sobie chyba jaja robi?

1

@AFA90, ja tylko over 400km akceptuje

0

@Gaucho, powiem Ci szczerze, że ja już dawno przestałem wierzyć w te słowa dziennikarzy ;) Ostatnio to Messi na 85% był w Barcelonie

0

@Emhyr, żegna się, ale gdzie tam info, że idzie do Barcelony?

1

4 minuty doliczył, komedia XD

0

Fati sobie z koszulka nawet nie radzi, drugi Balotelli

0

Morata weź zejdź już z boiska

5

@VegetaPolska, przecież nawet w latach świetności Hiszpanii zawodnicy, którzy grali w tej reprezentacji byli głównie z Barcelony XD

4

@VegetaPolska, jego tak samo bawiłyby Twoje miłosne podboje :D

0

@mekston, niech no tylko wróci do Barcy hehe

0

Komentarz usunięty

0

@SenseiFCB, za to, że udzielasz odpowiedzi na me pytania ;p

0

@SenseiFCB, dziękuje Ci bardzo :)

0

@SenseiFCB, czyli w samym zawodzie jak długo pracujesz już?

W jaki sposób się uczyłeś?

3

No cóż, wystarczy mieć inny kolor skóry i w wielu miejscach będziesz traktowany jako ten pokrzywdzony nawet jeśli wcześniej to Ty byłeś głównym prowodyrem czy kupą chama wobec przeciwników, ich kibiców czy sędziów. Przerażajace.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?