0

@Rust_Cohle, tak, on jest po prostu zazdrosny. Dupa go boli, a nie jakaś tam suchość w ustach. Pozdrowienia dla tych co rozumieją

1

@!34RC3!_0N4, w dupie to mam co gdzie masz od czego, rozumiesz?

2

@Rust_Cohle, nie mogłem się doczekać aż coś w końcu napiszesz, nigdy więcej nie chce na to tak długo czekać.

Pozdrawiam

2

@Rust_Cohle? Top, zgadzam się

3

@kamyk_23, wytrzymałem z nią niecałą minutę, dłużej nie byłem w stanie jej słuchać

2

@Luciano99, i przez resztę kontraktu Barcelona opłaca 50% pensji

0

@Deeespacito, na pewno masz racje

0

@Deeespacito, wszyscy powiadasz?

0

@Esteban_, w tej drużynie jest potrzebny charakter, a Brozović to gwarantuje

1

@MOLESTA, co by nie było to oby udało się tam dostać, zawsze to dodatkowy zastrzyk gotówki

0

@MOLESTA, a wiadomo jak aktualnie wyglada lista klubów, które się tam dostaną?

1

@Deviler, Circle K lub Orlen, w zależności od tego którą akurat mam po drodze. Ewentualnie Moya

0

@hayek, jeśli ktoś nie używa laptopa, zegarka, a na co dzień jest mu potrzebny tylko telefon to ten od Apple odpada? Co za bzdury

0

@kuz, niepotrzebnie się doszukujesz znaczenia w każdym tatuażu. Niektórzy po prostu robią sobie coś co im się podoba. Nie każdy podchodzi do tatuażu tak poważnie

0

@koziar, a wytłumaczysz mi gdzie ja sobie zaprzeczyłem?

1

@koziar, od teraz każdą głupotę pokazywaną w internecie będziemy tłumaczyć tym, że to po prostu internet, a jak ktoś zwraca uwagę na te głupotę to ma ból dupy?

1

@koziar, tylko się potwierdza, że gdyby doszło do jakiegokolwiek spotkania organizowanego przez FCBarca to wielu ludzi, którzy by tam przyszli nie mieliby odwagi pokazać z jakiego konta piszą na co dzień :D

1

@KlonaZepan, ale z czego mają mieć bekę? Wygląda jak wielu normalnych ludzi, których na co dzień widuje się na ulicach. Jak przechodzisz ulicami swojej miejscowości to również masz bekę z ludzi czy tam brakuje jaj żeby cokolwiek się odezwać, bo tu jesteśmy w internecie?

Ja rozumiem, że La Rambla to zlepka anonimowych użytkowników, ale odrobina kultury mimo wszystko mogłaby tutaj być. @Moderacja, @wpwelement może zamiast usuwać coś czego nikt nie rozumie zajmiecie się bardziej użytkownikami, którzy są tu tylko po to żeby robić z siebie błaznów?

0

4

@MesQueUnClub96, Twoich głupich komentarzy jest tak dużo, że chyba nie ma teczki, która by to pomieściła

2

@budel17, dolnośląskie w okolicach Lwówka Śląskiego daje dzisiaj solidnie od około 20. Deszcz i burze na dobrym poziomie

0

@Rust_Cohle, hahahahahahahha

0

@Rust_Cohle, jesteś jedynym, który robi z siebie błazna każdego dnia, a potem komentuje to tak, że kogoś na coś łapie :D

1

Komentarz usunięty

1

@Damian11, bo szukają zastępcy Busquetsa, a takowego w kadrze aktualnie nie ma. Ponadto nawet jeśli w klubie jest kilku pomocników na światowym poziomie to jak pokazuje poprzedni sezon, warto jest mieć ich za dużo niż za mało, bo w kluczowym momencie z LM Barcelona odpadła głównie przez kontuzje.

0

@katalonczyk987, przy wymianie tego czujnika chyba cały olej trzeba spuścić, bo on jest na samym dole miski? Jak dawno nie wymieniałeś to będziesz miał okazje ;p

1

@BordowyPtak, jeśli czujnik jest uszkodzony również w wielu przypadkach będzie waliło takim błędem. Nie wprowadzaj w błąd

0

@MarianoItalianoVero, sprawdzał stan oleju, bo jeśli nie ma oleju nie ma również ciśnienia oleju. Nie wróż mu już remontu silnika :D

0

@katalonczyk987, nie jestem mechanikiem, ale jeśli masz pewność, że to tylko czujnik to możesz jeździć. Ostatnio brat u swojej dziewczyny tez z tym walczył i sporo czasu jeździła z uszkodzonym czujnikiem. Gorzej jeśli to nie czujnik jest niesprawny, a naprawdę nie ma ciśnienia oleju

1

@kuz, dzięki, jak zwykle pomocny jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?