1

@budel17, nie no ja chciałem tak rekreacyjnie bardziej, a nie jakieś plemiona…

0

Dobry wieczór, witam wszystkich specjalistów, ekspertów, znawców.

Czy według was FM to gra, w która warto zainwestować swój czas?

1

@Rust_Cohle, w końcu

0

@Emhyr, zgadza się, oby takie wypożyczenie doszło skutku

0

@Emhyr, bardzo dobra decyzja i klub również odpowiedni. Betis się super ogląda i gdyby Nico wywalczył tam pierwszy skład to mógłby się dużo nauczyć

1

@Kessie, masz iść tam gdzie my kibice Barcelony chcemy, a nie tam gdzie Ty masz ochotę

0

@Rust_Cohle, wiem, jeszcze wczoraj byłem u barbera to w ogóle szał

0

@Kessie, dobrze, że Ty i tak już praktycznie jedna nogą w Arabii

4

Kocham PiS ponad wszystko

0

@tomek8756, usiadła podobnie do tej z telewizji

0

@tristan87, nie no ale tak to nie mów

2

@HarveySpecter, nie trzeba prowadzić biznesu żeby niektóre rzeczy rozumieć, ale to przykre, że zamiast się rozwijać będziemy się cofać. Ciekawe dokąd to wszystko zmierza i czym to się dla nas wszystkich zakończy. Nie wyglada to dobrze na dzień dzisiejszy. Aktualnie nie mam umowy w Polsce, ale jeszcze niedawno zarabiając 5-6k (całość na konto) pracodawca musiał odprowadzać kosmiczną kwotę, a teraz ma być jeszcze gorzej?

0

@Emial22, FC Barcelona oczywiście, chcieli mnie włączyć do rywalizacji o prawe skrzydło z Messim, no ale niestety nie powiodło się

5

@shahman, to tester obciążenia

7

@marcin62, patrząc na to jak jeżdżą u nas ludzie to wcale się nie dziwię takiemu zachowaniu. Tez wolałbym nie zginać przez żadnego debila

1

@sokot, tak, powinien. Beznadziejny piłkarz, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Wyglada dobrze tylko wtedy kiedy reszta kolegów na boisku wykona za niego całą robotę

0

@takisobiektos, nie wiem jaką technologię muszą mieć sędziowie żeby zacząć w końcu ogarniać

2

@Ziemny, w przypadku Guardioli to ciężko o jakiekolwiek przewidywania :D

0

@Bogan, abonament w Play wszystko nielimitowane + 30GB internetu za 30zł

0

@draxidox, to ten sam co był przy wyjeździe z parkingu po prawej stronie?

4

@bartekvisca , Ty sam jesteś jak ten Vidal

0

@Emial22, szanse na transfer do wielkiego klubu były szacowane na 50%, ja chciałem, oni nie

0

@Nazio87, w menadżerze urządzeń touchpad wyświetlany jest prawidłowo? Może tam coś się przestawiło?

0

@lucas/catalan, przegub jest słyszany przy skrętach, ale podczas jazdy. Przy postoju nie pracuje

0

@bartekvisca , sprawdź czy to nie jest przypadkiem z okolic mocowania amortyzatorów, bo jeśli to przy skręcie w miejscu to również to można obstawiać. Otworzyć maskę i dźwięki powinny myć słyszalne po bokach gdzie są mocowania amorów

3

@barcelonaLM, San Domierz XD dobre

1

@SteuerFreiMoney, w Polsce kontrole są niezapowiedziane, w Niemczech dzwonią i ustalają termin takiej kontroli. Podobnie w Holandii, ale to wiem również od znajomych czy rodziny, wiec nie 100% pewne info

1

@AFA90, żadnego psa bym z dzieckiem nie zostawił bezpośrednio, te małe sukinsyny tez potrafią być wredne

2

@TylkoBarca7273, nie była u mnie, ale znam kogoś u kogo była

0

@Rust_Cohle, tak, on jest po prostu zazdrosny. Dupa go boli, a nie jakaś tam suchość w ustach. Pozdrowienia dla tych co rozumieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?