FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17, nie no ja chciałem tak rekreacyjnie bardziej, a nie jakieś plemiona…
0
Dobry wieczór, witam wszystkich specjalistów, ekspertów, znawców.
Czy według was FM to gra, w która warto zainwestować swój czas?
1
@Rust_Cohle, w końcu
0
@Emhyr, zgadza się, oby takie wypożyczenie doszło skutku
0
@Emhyr, bardzo dobra decyzja i klub również odpowiedni. Betis się super ogląda i gdyby Nico wywalczył tam pierwszy skład to mógłby się dużo nauczyć
1
@Kessie, masz iść tam gdzie my kibice Barcelony chcemy, a nie tam gdzie Ty masz ochotę
0
@Rust_Cohle, wiem, jeszcze wczoraj byłem u barbera to w ogóle szał
0
@Kessie, dobrze, że Ty i tak już praktycznie jedna nogą w Arabii
4
Kocham PiS ponad wszystko
0
@tomek8756, usiadła podobnie do tej z telewizji
0
@tristan87, nie no ale tak to nie mów
2
@HarveySpecter, nie trzeba prowadzić biznesu żeby niektóre rzeczy rozumieć, ale to przykre, że zamiast się rozwijać będziemy się cofać. Ciekawe dokąd to wszystko zmierza i czym to się dla nas wszystkich zakończy. Nie wyglada to dobrze na dzień dzisiejszy. Aktualnie nie mam umowy w Polsce, ale jeszcze niedawno zarabiając 5-6k (całość na konto) pracodawca musiał odprowadzać kosmiczną kwotę, a teraz ma być jeszcze gorzej?
0
@Emial22, FC Barcelona oczywiście, chcieli mnie włączyć do rywalizacji o prawe skrzydło z Messim, no ale niestety nie powiodło się
5
@shahman, to tester obciążenia
7
@marcin62, patrząc na to jak jeżdżą u nas ludzie to wcale się nie dziwię takiemu zachowaniu. Tez wolałbym nie zginać przez żadnego debila
1
@sokot, tak, powinien. Beznadziejny piłkarz, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Wyglada dobrze tylko wtedy kiedy reszta kolegów na boisku wykona za niego całą robotę
0
@takisobiektos, nie wiem jaką technologię muszą mieć sędziowie żeby zacząć w końcu ogarniać
2
@Ziemny, w przypadku Guardioli to ciężko o jakiekolwiek przewidywania :D
0
@Bogan, abonament w Play wszystko nielimitowane + 30GB internetu za 30zł
0
@draxidox, to ten sam co był przy wyjeździe z parkingu po prawej stronie?
4
@bartekvisca , Ty sam jesteś jak ten Vidal
0
@Emial22, szanse na transfer do wielkiego klubu były szacowane na 50%, ja chciałem, oni nie
0
@Nazio87, w menadżerze urządzeń touchpad wyświetlany jest prawidłowo? Może tam coś się przestawiło?
0
@lucas/catalan, przegub jest słyszany przy skrętach, ale podczas jazdy. Przy postoju nie pracuje
0
@bartekvisca , sprawdź czy to nie jest przypadkiem z okolic mocowania amortyzatorów, bo jeśli to przy skręcie w miejscu to również to można obstawiać. Otworzyć maskę i dźwięki powinny myć słyszalne po bokach gdzie są mocowania amorów
3
@barcelonaLM, San Domierz XD dobre
1
@SteuerFreiMoney, w Polsce kontrole są niezapowiedziane, w Niemczech dzwonią i ustalają termin takiej kontroli. Podobnie w Holandii, ale to wiem również od znajomych czy rodziny, wiec nie 100% pewne info
1
@AFA90, żadnego psa bym z dzieckiem nie zostawił bezpośrednio, te małe sukinsyny tez potrafią być wredne
2
@TylkoBarca7273, nie była u mnie, ale znam kogoś u kogo była
0
@Rust_Cohle, tak, on jest po prostu zazdrosny. Dupa go boli, a nie jakaś tam suchość w ustach. Pozdrowienia dla tych co rozumieją