La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 873 Culés

9

Wszyscy skupiają sięna Ansu Torresie i Kessiem a tym czasem taki Eric Garcia który wręcz przeszkadza bardziej niż pomaga siedzi cicho i pewnie zostanie na następny sezon. Dla mnie największa porażka ten grajek i powinien jako pierwszy szukać nowego klubu.

0

@sokot Xavi wie lepiej

1

@sokot, tak, powinien. Beznadziejny piłkarz, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Wyglada dobrze tylko wtedy kiedy reszta kolegów na boisku wykona za niego całą robotę

0

@kulek22 według mnie ma do niego jakąś słabość. nie sprawdził się na obronie to na siłe go pchał na DPM'a gdzie wypadł jeszcze gorzej.

0

@sokot być może na treningach wygląda.dobrze ale to że na mecze nie dojeżdża to już powinien być powód żeby go odpalić bo to nie są pojedyncze spotkania

1

@kulek22 problem z nim jest taki że zawala nam mecze po prostu. Ansu Torres czy Kessie nie wnoszą nic na plus ale przez Erica my po prostu tracimy punkty i jeszcze takiego trzeba opłacać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?