La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

61

Klękaj przed czarnymi, bo jak nie to jesteś rasistą. Noś tęczową opaskę, bo jak nie to ława i klub ukarze cię finansowo...a teraz można dodać - nie występuj u Mentzena, bo odsuniemy cię od sędziowania.
Sytuacja z sędzią Marciniakiem pokazuje jak świat jest powalony. Trzeba się tłumaczyć że było się na spotkaniu biznesowym. Jak UEFA odsunie Marciniaka to się zbłaźni. Narzucając jedną linię ideologiczną to czysty bolszewizm XXI w. Gdyby nie donos tej pseudo organizacji to nawet by nikt nie zauważył że miał spotkanie. Jak odsuną Marciniaka to najprawdopodobniej odpuszczam sobie ten finał LM. Śmieszą mnie ludzie którzy popierają odsunięcie sędziego Marciniaka od finału.

14

@lucas/catalan, w tej sytuacji ten donos powinien się zakończyć słowami „No i co z tego, że był na jakimś spotkaniu? Każdy ma swoje prywatne życie”. W taki sposób ta sytuacja powinna się zakończyć, a Marciniak powinien normalnie sędziować finał, bo na dzień dzisiejszy jest najlepszym sędzią. Porażka, dramat i naprawdę coś w aktualnym świecie poszło nie tak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?