La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

5

Co raz częściej pojawiają się filmiki z trudów gaszenia samochodów elektrycznych więc zastanawia mnie jedna rzecz. Czy nikt z mądrych głów co projektowali te samochody nie przewidział problemów z gaszeniem ich ? A po drugie czy tutaj nie obowiązują żadne normy i pojazdy które trzeba gasić tyle czasu mogą w ogóle być dopuszczone do jazdy ?

24

@bartekvisca , przecież ta cała ekologia jest zrobiona tylko po to żeby trzepać hajs :D

3

@bartekvisca pamiętaj, że ta cała ekologia jest dla plebsu, elity to nie dotyczy :D

0

@bartekvisca Pewnie przewidzieli ale na obecny czas nie mają nic lepszego do zaproponowania (albo bardziej nie opłaca im się na razie tego udoskonalać) zapewne w przyszłości nie będzie z tym problemu tylko to jest proces trzeba czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?