0

@Marian_Pazdzioch, ciekawe czy go doczekasz na tym koncie

15

@demsi1707, przepraszam, ale napisałeś to tak chaotycznie, że nic nie rozumiem

0

Bolą oczy od patrzenia na to jak gra Real Madryt

2

@barcelonaLM, mówiłem o ludziach, którzy potrafią jeździć chociaż rowerem

@Krzysztof1987, ktoś pyta o auto, a Ty wyskakujesz z rowerem. Zimą w śniegu i mrozie też będzie rowerem do roboty jeździł?

1

@insp1re, taktyczny komentarz, chce poczytać co do powiedzenia mają eksperci.

5

@Pawel13sz, bo znając Jacka to dosyć prawdopodobny scenariusz, śmieszne

0

Oj Lando musi się jeszcze wiele nauczyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Arden, zaszczyt oglądać Polaka w FC Barcelonie, kolejnego szybko nie dożyjemy, o ile w ogóle. Nawet jeśli czasem się kopie po czole

7

@Derean, tak, zdecydowanie. Jeśli nie stać Barcelony na Nico to niech załatwia chociaż Chiese.

@FcPortoFan1999, nie należy słuchać, bo on najchętniej ogląda mecze kiedy na boisku jest bramkarz i dziesięciu obrońców, w obu drużynach

0

@Pnog37, jak stanie na kasie to nie będzie mógł pracować

1

@FcPortoFan1999, jak każdy w tej lidze

11

@mrboom, tak, niech sobie takie ograniczenia wprowadzi u siebie na podwórku, o ile je ma.

Typ, którego bardzo ciężko się czyta, od głoszenia tego, że nie chce mieć dzieci i cieszenia się, że mamy coraz większe problemy z tym u siebie w kraju - za co słusznie został zjechany i już tego tematu ostatnio nie porusza, do głoszenia hasła „szybko i bezpiecznie” i wrzucania tam wszystkich co popadnie. To jest choroba.

Tak jak mówię, nie zdziwię się jeśli był jednym z tych przyklejonych

17

@KamQiX, on jak się chwyci jakiegoś tematu to ciśnie jak najbardziej się tylko da, jeszcze trochę i będzie tutaj za zakazem jazdy samochodem xD

Wcale bym się nie zdziwił gdyby był jedną z osób z „ostatniego pokolenia”, która przykleja się do drogi i utrudnia życie normalnym ludziom.

Krowa, która najwięcej muczy najmniej mleka daje. Chciałbym zobaczyć to jak sam porusza się w życiu autem, o ile w ogóle to robi

21

@draxidox, bardzo bym chciał zobaczyć jak poruszasz się po drogach.


Autem, nie rowerem

17

@don'T.R.I.P.e, a Ferran jak Messi

0

@Messibestplayerintheworld, obyśmy się po nich przejechali przynajmniej 1:0

8

@Eto'o9 R10, czy w tej sytuacji są jakiekolwiek minusy?

12

@tristan87, przetłumaczę Ci „kocham Cię Lewandowski, jesteś najlepszym napastnikiem na świecie, a to co pisze na Ciebie jeden facet z La Rambli to nieprawda.

Niech się cmoknie w trąbę!”

1

Po prostu cieszy, że po dwóch meczach Barcelona ma sześć punktów. Oby tak dalej. Niech dadzą jak najwięcej radości w tym sezonie

11

Zaj*bał mu w nogi i on jeszcze ma pretensje?

0

Nico nie wracaj już do Bilbao

4

@regatta52, szuka sobie klubu na olx

1

Kabaret w wykonaniu sędziego, gość sam się przewraca i niby Yamal go fauluje? XD

0

@La Pulgaa, ale ja to wiem, nigdzie go nie obwiniam. Po prostu mam nadzieję, że wróci do lepszej formy

0

Cubarsi w niczym nie przypomina chłopaka z końcówki zeszłego sezonu, oby wrócił z formą do tego co pokazywał wtedy

0

Komentarz usunięty

0

@abram3k, tylko tam nikomu nic nie rób złego

0

FC Barcelona to najlepszy klub

0

A do Cubarsiego powiedział, że jeszcze jeden faul i kartka xd no nic nowego, przeciwnicy inaczej traktowani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?