FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marian_Pazdzioch, ciekawe czy go doczekasz na tym koncie
15
@demsi1707, przepraszam, ale napisałeś to tak chaotycznie, że nic nie rozumiem
0
Bolą oczy od patrzenia na to jak gra Real Madryt
2
@barcelonaLM, mówiłem o ludziach, którzy potrafią jeździć chociaż rowerem
@Krzysztof1987, ktoś pyta o auto, a Ty wyskakujesz z rowerem. Zimą w śniegu i mrozie też będzie rowerem do roboty jeździł?
1
@insp1re, taktyczny komentarz, chce poczytać co do powiedzenia mają eksperci.
5
@Pawel13sz, bo znając Jacka to dosyć prawdopodobny scenariusz, śmieszne
0
Oj Lando musi się jeszcze wiele nauczyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Arden, zaszczyt oglądać Polaka w FC Barcelonie, kolejnego szybko nie dożyjemy, o ile w ogóle. Nawet jeśli czasem się kopie po czole
7
@Derean, tak, zdecydowanie. Jeśli nie stać Barcelony na Nico to niech załatwia chociaż Chiese.
@FcPortoFan1999, nie należy słuchać, bo on najchętniej ogląda mecze kiedy na boisku jest bramkarz i dziesięciu obrońców, w obu drużynach
0
@Pnog37, jak stanie na kasie to nie będzie mógł pracować
1
@FcPortoFan1999, jak każdy w tej lidze
11
@mrboom, tak, niech sobie takie ograniczenia wprowadzi u siebie na podwórku, o ile je ma.
Typ, którego bardzo ciężko się czyta, od głoszenia tego, że nie chce mieć dzieci i cieszenia się, że mamy coraz większe problemy z tym u siebie w kraju - za co słusznie został zjechany i już tego tematu ostatnio nie porusza, do głoszenia hasła „szybko i bezpiecznie” i wrzucania tam wszystkich co popadnie. To jest choroba.
Tak jak mówię, nie zdziwię się jeśli był jednym z tych przyklejonych
17
@KamQiX, on jak się chwyci jakiegoś tematu to ciśnie jak najbardziej się tylko da, jeszcze trochę i będzie tutaj za zakazem jazdy samochodem xD
Wcale bym się nie zdziwił gdyby był jedną z osób z „ostatniego pokolenia”, która przykleja się do drogi i utrudnia życie normalnym ludziom.
Krowa, która najwięcej muczy najmniej mleka daje. Chciałbym zobaczyć to jak sam porusza się w życiu autem, o ile w ogóle to robi
21
@draxidox, bardzo bym chciał zobaczyć jak poruszasz się po drogach.
Autem, nie rowerem
17
@don'T.R.I.P.e, a Ferran jak Messi
0
@Messibestplayerintheworld, obyśmy się po nich przejechali przynajmniej 1:0
8
@Eto'o9 R10, czy w tej sytuacji są jakiekolwiek minusy?
12
@tristan87, przetłumaczę Ci „kocham Cię Lewandowski, jesteś najlepszym napastnikiem na świecie, a to co pisze na Ciebie jeden facet z La Rambli to nieprawda.
Niech się cmoknie w trąbę!”
1
Po prostu cieszy, że po dwóch meczach Barcelona ma sześć punktów. Oby tak dalej. Niech dadzą jak najwięcej radości w tym sezonie
11
Zaj*bał mu w nogi i on jeszcze ma pretensje?
0
Nico nie wracaj już do Bilbao
4
@regatta52, szuka sobie klubu na olx
1
Kabaret w wykonaniu sędziego, gość sam się przewraca i niby Yamal go fauluje? XD
0
@La Pulgaa, ale ja to wiem, nigdzie go nie obwiniam. Po prostu mam nadzieję, że wróci do lepszej formy
0
Cubarsi w niczym nie przypomina chłopaka z końcówki zeszłego sezonu, oby wrócił z formą do tego co pokazywał wtedy
0
Komentarz usunięty
0
@abram3k, tylko tam nikomu nic nie rób złego
0
FC Barcelona to najlepszy klub
0
A do Cubarsiego powiedział, że jeszcze jeden faul i kartka xd no nic nowego, przeciwnicy inaczej traktowani