FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bulbulator, najpierw niech on wyzdrowieje. To jakiś żart, że zawodnik od 21 kwietnia jest kontuzjowany i w sumie nie wiadomo kiedy wróci XD
4
@Lucho_Juchacho, ja wierzę, że Flick to osoba na odpowiednim miejscu i nie wyjdzie na Real tak żeby dać im przestrzenie do takiej gry jaką lubią najbardziej ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucyfffer, a Mbappe by powiedział, że widocznie Reale mu się pomyliły
4
W sprawie kontuzji de Jonga:
Data odniesienia kontuzji: 21.04.2024
Przewidywany czas powrotu: Na presezon
Zapomnieli chyba dodać, że na presezon 2025/2026
0
@Prorokk, może wspomina, bo chciał być
Nigdy nie wiadomo
2
@ArcziArtt, po kontach? Boże
1
@Marian_Pazdzioch, heheheh tik tak tik tak :)
Kwestia czasu
1
@Marian_Pazdzioch, dużo zaobserwowałeś już przez ten tydzień
1
@MesQueUnClub96, kij z liderem, Barcelona jest pewna mistrzostwa
0
@FcPortoFan1999, to za to, że lubisz Ekstraklasę
0
@Profesorek, zapłać tej patologii jak chcesz to oglądać
0
@FcPortoFan1999, życzę Ci żeby Porto nie strzeliło bramki przez najbliższe dziesięć meczów i żebyś mógł sobie oglądać świetną taktykę obu drużyn :)
1
Bilbao z Atletico oddali aż jeden celny strzał na bramkę w trakcie całego meczu?
2
Gdzie mogę obejrzeć przejazd autokarem z trofeum za Mistrzostwo Hiszpanii FC Barcelony? Jest jakaś transmisja już?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak jak mówiłem, mistrzostwo w rękach Barcelony. Pięknie podsumowali ten sezon.
Raphinha trzy bramki i dwie asysty XD
0
Typ powinien wylecieć z czerwoną to nauczyłby się myśleć
0
@pato1234, za dwa miesiące, plus minus pół roku
0
Yamal potrafi złamać schemat prowadzenia akcji jak niegdyś pewien Argentyńczyk. Messiego kojarzę z tego typu rozprowadzania akcji :D
1
RAPHINHAAAAAA! Co za piłkę podał Yamal!!!
1
Ja nie wiem już, czy to naprawdę Barcelona?
0
Ten na stadionie krzyczał „SIUUUUUUUU”?
1
Nie przejmujcie się tym, że Barcelona ma krótką kadrę, bo dziś sezon w La Liga się kończy i mistrzostwo trafia do Dumy Katalonii
5
Bardzo dobry wynik Maxa
0
@mekston, popatrz na Pereza i Maxa oraz Sainza i Leclerca :D
1
@MesQueUnClub96, Ty to masz życie
0
@PatrykBarca XD ok
1
Liczę na słaby wynik Maxa w kwalifikacjach, a bardzo dobry Lando. Fajnie byłoby gdyby się do siebie zbliżyli przed ostatnim wyścigiem, a potem niech się dzieje co chce
5
@Transu96, trzecia kolejka i 7/9 to rzeczywiście zły wynik