FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Była jeszcze chwila oczekiwania przed gwizdkiem, ponieważ sprawdzali jeszcze czy aby na pewno Olmo niezarejestrowany
17
Ilkay Gundogan mógłby już dziś zagrać w meczu City, ale po wizycie w Barcelonie będzie potrzebował jeszcze miesiąca przygotowań, aby wrócić do pełni formy fizycznej
2
Po co Olmo jak Nico będzie na boisku?
2
@Transu96, Rodri już leci do Barcelony po przyjściu Gundo do City
1
Mogli ich nie drażnić, bo ich zgniotą dziś
0
@sergio5, tylko, że Norris ma starty zdecydowanie gorsze niż Max. W wyścigu może być już różnie
15
@AlexDark00, o widzę zaczynasz się odpalać już weekendowo
3
@Pawel13sz, to @Comentateiro za 250 lat
0
@Suus, a może to po prostu problem z korkiem czy uszczelka wokół niego? Może z jakimś osprzętem silnika, a nie od razu z samym silnikiem?
0
@Comentateiro, przechodzimy powoli do mentalności żeby porównywać się do słabszych i pisać czy mówić co mamy lepszego zamiast się poprawiać i być lepszym
2
Ponad 30 stopni, a praży jakby było z 40
0
@Bernard777, może i nie mamy się z czego cieszyć, ale za to możemy się śmiać z innych
0
@Arkon, United ma fanów?
0
@vangoor, masz wykupioną zagraniczną telewizję?
0
@July_6_BcN, będziesz świętować wygraną Barcelony nad Bilbao?
2
@BulaKG, z opisu pasuje idealnie do ekipy
0
@Trojanek23, zgadzam się, Polska piłka to dno, wystarczy spojrzeć chociażby na naszych sąsiadów
0
@Coutinho007, to uwierz, bo Barcelona jest biedna
0
@Coutinho007, za Nico trzeba wpłacić kasę od razu, za Olmo płatność może być rozłożona ;)
1
@marcin62, Nico by przyszedł gdyby Barcelona miała na niego pieniądze :) Również tak uważam, że w aktualnej sytuacji sam zawodnik jest również poszkodowany
1
@Jonyx, jak już zdadzą sobie sprawę, że znowu nie można zarejestrować Olmo
1
@Comentateiro, a może nie zagra wcale, bo Laporta go przetrąci swoim wielkim brzuchem
2
@Transu96, dobrze się uzależniłeś od tej gry i od zbierania kart, oni właśnie takich jak Ty potrzebują
5
@pioz123, oj nie byłbym taki pewny
0
@michal26, Czechy, Słowacja, UKRAINA, Azerbejdżan, Serbia, Dania. W LE są jeszcze ciekawsze kraje. Z Polską piłka zamiast isc w stronę Czech to Ty wolisz się kierować w stronę Estonii?
0
@michal26, nie kompromitujemy się? Popatrz sobie jakie kraje będą występować w LM czy LE, potem porozmawiajmy o kompromitacji
0
@michal26, aktualnie Raków i Lech są w zupełnie innym miejscu, więc niech się nauczą grać w piłkę zanim pomyślą znowu o Europie. W zeszłym sezonie ich poziom był taki cudowny, że nawet w beznadziejnej Ekstraklasie nie byli na najwyższych miejscach
7
@Herato, nie, absolutnie
0
@michal26, w piłkę niech się najpierw nauczą grać, potem myśleć o tym ile będzie miejsc do kwalifikacji w Europie
2
@okiemtypera_lucaxx95, niepotrzebnie w ogóle zaczynasz dyskusję. Nikt nie pytał