0

@Rust_Cohle, nie pisz mu tak, bo jeszcze sam ją weźmie

U nas w domu był kiedyś taki pies, który jak widział jedzenie to nie obchodziło go nic dookoła. Podejrzewam, że każdy złodziej mógłby go przekupić żarciem. Chcieliśmy go kiedyś wykąpać, ja wziąłem smycz, wsadziłem ją do rury metalowej żeby mieć pewny uchwyt i móc go trzymać w jednym miejscu, druga osoba go karmiła, a trzecia myła xD Dopóki nie skończyła się kiełbasa to nie ruszył się o krok i woda z szamponem nie była mu straszna

0

@FcPortoFan1999, hahahahhah, wystarczyło, że się jakaś dziewczyna na hali pojawiła i Ty już się zakochałeś!!!

0

@Janas11224, czyli jak oni się tym nie zajmą to naprawa spocznie na Tobie jak już będzie to wyglądać tak, że nie będzie się dało na to patrzeć :D

Cudowna jakość

5

@Comentateiro, weszłem, bo miałeś blisko. Nie zapomnij tego dodać, bo Cię nie zrozumieją na La Bambli

44

Może i Barcelona jest bankrutem, ale za to nie bierze pieniędzy od innych klubów za swoich zawodników

0

@Janas11224, chyba za mało zapłacone zostało :D Masz jakieś foty jak to wygląda?

1

@FcPortoFan1999, Ty miałeś nigdy nie być w związku. Nowa koleżanka zaczęła coś zmieniać w życiu? ;)

0

@Janas11224, dużo osób ma problemy z RS3 nowym po zakupie? Co tam się takiego dzieje?

0

@Janas11224, z RS3 wszystko dobrze?

0

Od ostatniego meczu minęło już kilka dni, a my wciąż jesteśmy mistrzem Hiszpanii. Każdy będzie chciał przyjść do FC Barcelony

0

@ranger3120, żyć się nie chce

0

@draxidox, ale czekaj to nie o to chodziło żeby było gorzej

16

@Ojciec5tkidzieci, żeby tylko element się nie pomylił jak te wszystkie dzieci zaczną zakładać tu konta z tego samego IP...

3

@agaFCB, wyobraź sobie, że w kuchni czeka na Ciebie @VegetaPolska z kawusią

1

@Ojciec5tkidzieci, a masz jakieś inne?

1

@Ojciec5tkidzieci, 800zł x 7? Nieźle

11

@Danny Gaucho, Ty w sprawie statystyk nawet do domów i łóżka zacząłeś ludziom zaglądać?

0

@DLFCB, to już wiem na co chory jest Vinicius

2

@BulaKG, Sterling założył konto na La Bambie?

3

@Ojciec5tkidzieci, Ty naprawdę masz piątkę dzieci czy to tylko taki nick?

0

@Ojciec5tkidzieci, ciekawe za co te FIFA punky on wykupił, chyba za to co miało iść na Nico

1

@Kidd, może założy buty z wkładką.

Ewentualnie będzie grał na szczudłach.

3

@Kidd, on na ostatnim turnieju Euro wyglądał jakby chciał być koszykarzem, więc może w tym kierunku chce iść

4

@mekston, a co Bebech odpalił Fifę?

17

@don'T.R.I.P.e, chyba podałeś gówniany przykład

0

Mam nadzieję, że w tym sezonie moje marzenia się spełnią i Real Madryt oraz wszyscy ich beznadziejni kibice zostaną wysłani w kosmos

1

@tristan87, jesteśmy mistrzami, trzeba sobie to jasno powiedzieć

0

@ikar34, standard? Jesteś pewny? Strona nie była dostępna kilka godzin

1

@wpwelement co Ty dziś tu naklikałeś, że na La Ramble nie można było wejść przez kilka godzin?

1

@Gaz, jeśli on rzeczywiście odejdzie to jemu się zwyczajnie nie chce szarpać na stare lata już. Wygrał w piłce klubowej wszystko, a jak zwraca szatni uwagę, że coś złego się dzieje to nagonka jest na niego, a zmian brak. Tacy zawodnicy jak on nie powinni odchodzić, bo będzie się kończyć kolejny raz na wyciąganiu wniosków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?