1

@Comentateiro, dzięki Tobie Mingueza strzela na 1:1

0

@Kondziubarca, w wywiadzie, który wrzuciła FCBarca jest napisane inaczej, przeczytaj. Może to inni powielają głupoty?

1

@Arden, ale wiesz, że jeśli ktoś się cieszy z wyboru Laporty i po kilku latach na niego i jego wybory narzeka nie oznacza, że robi coś źle?

Jeśli wybierzesz kogoś i ten ktoś zaczyna popełniać błędy to masz iść w zaparte i wciąż go bronić lub zamiatać sprawę pod dywan? Co to za zabawne rozumowanie?

3

@Danny Gaucho, zdymisjowane

2

@Sulimo, wszystkich obcokrajowców, którzy nie potrafią dopasować się do tego jakie zasady panują w społeczeństwie i w Polsce powinniśmy w taki sposób traktować. Nie potrafi się zachować i jest zagrożeniem dla innych ludzi, którzy chcą spokojnie żyć to do widzenia i brak możliwości powrotu. Nawet jeśli to @Kessie

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14687489#comment-14687489

Gdyby ktoś miał doświadczenie w temacie szkód komunikacyjnych i sposobach rozwiązywania tego typu problemów to bardzo proszę o pomoc

0

@escarabajo, @Tusiek27, narzeczona zgłosiła sprawę do ubezpieczalni, ubezpieczalnia przyjęła, dostała odpowiedź od policji, że sprawca nie przyznał się do winy i sprawa zostanie skierowana do sądu. Pani z ubezpieczalni zadzwoniła i powiedziała, że próbowała się skontaktować ze sprawcą, ale on odmawia rozmowy, nie przyznaje się do winy i cały czas oddaje telefon żonie XD (po wjechaniu w auto narzeczonej pierwsze co zrobił to zadzwonił do żony), oprócz tego Pani z ubezpieczalni prosi o przesłanie filmiku, który ma narzeczona z wideorejestratora. Można taki filmik wysłać dla ubezpieczalni przed przesłuchaniem na policji, przed rozprawą sądową? Ma ktoś może z was doświadczenia w takim temacie?

0

@FcPortoFan1999, LPG i benzyna to normalna rodzina

1

@Ziemny, duże sprzedaże albo bardzo dobre wyniki sportowe. Ciężko inaczej wyjść z bagna, zwłaszcza jeśli w ostatnich latach kolejne duże pieniądze zostały zainwestowane, a z tych zawodników niewiele dobrego jest.

1

@draxidox, w Niemczech ludzie potrafią używać autostrad zdecydowanie lepiej niż w Polsce ;) Zawsze będę przeciwny tego typu zachowaniom jak to co zrobił typ ze Skody, bo to realnie wpływa na bezpieczeństwo i zagraża życiu wielu ludziom, więc NAWET jeśli ktoś blokuje lewy pas to czegoś takiego być nie powinno, bo to kretynizm, głupota i brak wyobraźni.

Jednak w Polsce ludzie autostradami jeździć nie potrafią i w Niemczech działa to zdecydowanie lepiej.

Poza tym to, że ten Pan, który nagrał wideo i je pociął przed montażem również jest dla mnie brzydkim zachowaniem. Wolałbym zobaczyć całość, co nie usprawiedliwia tego, że można komuś hamować przed maską

3

Olmo po EURO i wakacjach nadal nie jest gotowy do gry? (͡• ͜ʖ ͡•)

0

@cinero1996, na tle Europy jesteśmy dnem jeśli chodzi o klubową piłkę. Z reprezentacji wielu pozytywów również wyciągnąć nie można

23

@kanver_, Joan Laporta ma dwa tygodnie żeby dorównać forma oraz umiejętnościami do Nico

2

Kluby z Polski cudownie zaprezentowały się na Europejskiej scenie, świetne spotkania dziś rozegrali

0

@LjakRoberciik, 0:5 Ajax

18

@Fenelon, aktualizacja: jak się okazało do Q7 Laporta się nie zmieści

5

Tymczasem Robert Lewandowski za podrapanie się po nosie ile dostał zawieszenia? :D

Nie ma się czym przejmować, przecież mógł mu tylko zrobić krzywdę :)

0

@FcPortoFan1999, zaślepiony jesteś tą beznadziejnością

0

@FcPortoFan1999, biorąc pod uwagę to jak beznadziejne są zespoły z Polski może lepiej żeby w ogóle nie grały w Europie?

3

@FcPortoFan1999, przecież i tak przegra

0

Ależ tutaj będą emocje w ostatni dzień okienka

0

@Mitch_Atleta, chociażby po tym, że przyszedł akurat do Barcelony, a przez wiele miesięcy powtarzał wraz z żoną, że nie zamierzają z miasta wyjeżdżać i chcą tu zostać. Po tym wnioskuje, że może czuć złość i być niezadowolonym z sytuacji ;)

2

@AlwaysBlaugrana, przynajmniej mam dobre oponki, które posłużą jeszcze minimum dziesięć lat. W tym zakładzie i tak nie było przyszłości, bo cała załoga była dosyć ograniczona

0

@Mitch_Atleta, patrzymy na sytuację w inny sposób. To, że ma kupę siana nie oznacza, że nie musi przewrócić życia swojego i rodziny

Skąd Ty możesz wiedzieć gdzie on się czuje najlepiej? XD

1

@Mitch_Atleta, myślę, że gdybyśmy nie patrzyli tylko na to, że to piłkarz i w sumie zarabia kupę siana, więc można z nim robić co chce to doszlibyśmy do porozumienia. To, że osiągnął wszystko i ma kupę siana nie zmienia faktu, że mógł w Barcelonie planować dłuższy pobyt, ma rodzinę, która również była w Barcelonie szczęśliwa i nie chciała z niej wyjeżdżać. Poza tym, że ma dużo kasy i osiągnięć jest również człowiekiem, który teraz przez niekompetentny zarząd musi w życiu zmieniać wszystko - dosłownie

@Luciano99, żądam adwokata

0

Wcale się nie zdziwię jeśli Gundogan będzie nerwowy i czuje złość. Niedawno też miałem sytuację, że w jeden firmie mi obiecywali pozostanie w niej ile tylko będę chciał, nawet do emerytury. Po siedmiu miesiącach powiedzieli, że muszę wyjechać. Tak właśnie bywa z niekompetentnym zarządem

2

@tomek8756, o, jakaś dobra morda ze Złotoryi o siebie chciała zadbać

0

@PatrykBarca, nie ma to znaczenia, decydując się na to żeby go odsunąć od drużyny powinien odejść za jakąś kwotę jeśli ma ważny kontakt.

0

@Aragorn33, szkoda, że za darmo. No ale jesteśmy przyzwyczajeni

1

@Rust_Cohle, szkoda, mnie rozśmieszyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?