Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Feddek jaki ekspert
3
@MesQueUnClub96 Ale mamy ciebie
0
Szkoda bo ten remis mógł być na wage złoto przy ewentualnym zwyciestwie z Austrią.
1
Z nami wygrają ale taka Francja,Anglia czy Portugalia powinna ich posprzątać.
1
Ładnie wyszkolil Weghorsta Erik Ten Hag.Kapitalnie go przygotował do Euro 2024.
@Popitek12
9
@MesQueUnClub96 Lewy w Barcelonie w 2024
1
@Popitek12 Ten Hag z Holandią by wygrał Euro
0
@MesQueUnClub96 Dzisiaj tak bo powinno prowadzić tutaj w opór
0
@MesQueUnClub96 Lepsza druzyna dzis nam ładuje piątaka dodi
0
Więcej szczęścia niz rozumu w tej 1 połowie.Bardziej jakościowi pilkarze w Holandii i robią nas 3:1 albo 4:1 w połowe.
0
I tak duzo farta mielismy wczesniej
0
Urbański największym wygranym tego ojro.Kto by pomyślał ze on wgl pojedzie na turniej a tu cyk 1 skład.
0
@Lionel_Messi10 Mysle ze tak czy siak Francja,Portugalia czy inna Anglia byłaby topką w eliminacjach w Ameryce.Ogólnie nie ma sensu tego porównywać.Tu i tu sa wady i zalety.
0
@FcPortoFan1999 A czemu tak
0
@FcPortoFan1999 Choker a nie Struff
4
Trudna drabika w sumie a przynajmniej wymagająca.
1
@michal26 Magda i tak trzyma ta kadre od lat
0
@AFA Dlatego do oglądania stawiam ciut wyżej piłke Europejską
6
Ajaj.
2
@MesQueUnClub96 Czyli napewno przegramy jak piszesz ze ich niszczymy
2
Lamine Yamal
0
@Bagsik88 Kolejny którego boli że ktoś śmie wgl porównac Yamala do Messiego
xd.
ps wciaz uwazam ze Arsenal jest lepszą druzyna niz Barcelona a ty porównujesz drugie miejsce w La Lidze do Premier League gdzie Barcelona nie byłaby w top4 xd
2
@Comentateiro Pierwszy turniej w roli kapitana podczas tego Euro więc może tu szarpnie coś więcej.
5
@Arys Trochę tak bo najpierw Maradona,Messi i teraz Garnacho
1
@Comentateiro Mbappe moim zdaniem za długo w tym PSG.Juz 2 lata temu powinien odejść i troche zmarnował się tam.
5
Ah te wyspy...zawsze deszcz. @mekston
2
@MesQueUnClub96 Czego się spodziewales
2
@Lionel_Messi10 No dokładnie dlatego daje mu na to czas i nie mówie ze tego nie zrobi.
2
@Kubsoleon Zawsze młodzi i utalentowani beda porównywani do Messiego i Ronaldo.Tego nie da się ominąć.
1
@Kubsoleon Kończąć po prostu daje mu szanse.Nie mówie ze przeskoczy Messiego ale nie mówie ze tez tego nie zrobi.Kariery piłkarzy ciezko jest przewidziec ze względu na x okolicznosci niesprzyjających.Niech się rozwija tak jak teraz i byle go omijały kontuzje.