Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Ale jednak on samą swoją osobą skupia uwage kilku obrońców.Wątpie zeby Francja była lepsza bez niego.
2
@macio_944 Ten Jose po mega stypie zagranej z Juve i ta celebracja.Jedyny w swoim rodzaju.
2
@Emhyr Nie no Barcola spoko pilkarz ale gdzie mu do Mbappe.Zolw powinien miec dublet w poprzednim meczu ale zmarnował okrutnie sety.
1
@zodiak_10 Moze jak Francja wygra 2 mecze to zluzują i porotują i uda się ukąsic remis jakimś cudem
0
@zodiak_10 A nie miał wypasc tylko na Holandie?
11
Jeden z lepszych transferów PSG
2
@barcelonaLM Ogólnie Carlos w tym meczu grał jak weteran.Jak patrzysz na jego gre to wydaje się ze gra w tenisa juz z 15 lat.
2
@Sysia11 Portugalia napewno sie ucieszy ze ktos bedzie chcial z nimi w pilke grac a nie murowac przez 90minut
0
@barcelonaLM Pewnie będa to Węgry
0
@mekston Wazny mecz i wazne punkty
5
Dla nas dobrze ze Czechy dostały.Lepiej zeby te zespoły rangi średniak nie punktowały.Moze jakimś cudem sie uda to 3 miejsce zając.
0
@mekston To napewno.Czechy praktycznie wgl nie atakowali.
3
Dwie bramki z dvpy dla Portugalii ale w sumie nikogo to nie będzie obchodzić.Zwycięstwo to zwycięstwo.Czechy za bardzo defensywnie.
0
Portugalia idzie po 1 miejsce w grupie
5
Bernardo jest tak czerstwy w tym meczu i dobrze ze Barcelona nie ma siana.Skrzydłowo-pomocnik który nie chce grać 1vs1.
3
Zaliczone dla Ronaldo 1;1
3
Piękno futbolu xd
0
Gdyby Bernardo miał prawą noge
3
Czechy chyba najsłabszym zespolem w ataku na Euro.Totalnie nic.
0
@Destroyer_of_Worlds Frenkie ma kontrakt i nikt go nie sprzeda
1
@JimMorrisonFCB W fifie ale tez i na orliku
4
@macio_944 Piękne to było podanie Fernandesa.Sam kiedys takie grałem
1
@Popitek12 Bernardo ma mental Guardioli,nie moze zejsc
1
@Popitek12 Ronaldo do zmiany za Felixa
0
@MesQueUnClub96 Niemcy mieli swój czas w 2014 i od tamtego momentu stypa
1
@Comentateiro A był hype na Leao gdy kazdy go chciał w Barcelonie
1
Chyba Portugalia wolałaby grać z zespołem który chce grac w pilkę.Wiedza ze Czesi nie chcą atakowac i takie klepu,klepu po obwodzie.
0
W sumie Polska przy Czechach w ataku to Hiszpania w prime
0
Bruno to jest masterclass
0
Ciezko bedzie Czechom jesli nie wyjdą z tego busa