- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
3
Kylian Mbappe ma nie zagrac z Polska przez zlamany nos, to jest ogromne oslabienie dla reprezentacji Francji. Francja bez Mbappe w skladzie jest tak slaba, niczym Portugalia z Cristiano Ronaldo w skladzie.
0
@zodiak_10 A nie miał wypasc tylko na Holandie?
0
@Encore Nie mowi sie o 2 spotkaniach
0
@zodiak_10 Ja uważam że to jest nieironicznie wzmocnienie xd Żiru jako normalna 9 wchodzi do składu i Barcola w miejsce Mbappe. Nie tracisz wcale na jakości. Żółw nie jest aż tak dobry jak myślisz
1
@zodiak_10 Moze jak Francja wygra 2 mecze to zluzują i porotują i uda się ukąsic remis jakimś cudem
2
@Emhyr Nie no Barcola spoko pilkarz ale gdzie mu do Mbappe.Zolw powinien miec dublet w poprzednim meczu ale zmarnował okrutnie sety.
0
@Encore No to Coman. Mbappe nie potrafi grać przy pozycyjnym ataku. Przypominam że on ma okrągłe zero goli przez całą karierę na Euro xD 2020 i teraz
0
@Encore na razie nawet nie potwierdzono, że na pewno z Holką nie zagra.
Dopiero jutro będzie aktualizacja.
0
@Emhyr Ale jednak on samą swoją osobą skupia uwage kilku obrońców.Wątpie zeby Francja była lepsza bez niego.
0
@Encore Ja uważam że serio to się może wydarzyć. Francja męczy bułe oni są strasznie przewidywalni a jak ustawisz takiego Żiru czekającego na wrzuty od szybkich skrzydłowych to może wyjść. Z żółwiem tak nie zagrasz bo to nie jest dziewiątka i go o wiele łatwiej wyłączyć
0
@Emhyr nie no, Kyliana nie jest łatwiej wyłączyć niż Giroud
0
@mekston Na środku łatwiej bo to nie jest jego pozycja. Nie jestem fanem upychania najlepszych zawodników gdziekolwiek.
0
@Emhyr mimo wszystko to Mbappe - to jest inna klasa skilla