Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Dramatem jest to co chcesz udowodnić czyli na siłe przpechnąc CA ponad EURO od wczoraj XD
0
@Bagsik88 No tak ale co w tym dziwnego?Na turnieju masz 6-7 meczy i nikogo tu nie obchodzi jak grasz w piłke.Cel jest jeden czyli wygrać obojętnie jakim kosztem.
2
@Pawel13sz Polska ma szanse tylko na wyjscie z 3 miejsca i Ukraina lepiej by miała 0 pkt
0
@Culer9002 Kiepski wynik dla nas
1
@FanBarcy22 Szkoda ze bez Urbańskiego
0
@Bagsik88 Na turniejach stawiam na wynik a w pilce klubowej gdzie grasz po 50-60 meczy w sezonie musi być styl gry i progres i Arsenal to ma
0
@Bagsik88 Hmm ze niby faworyzuje Garnacho?Czy ja wiem..lubie go ale bez przesady
0
@Bagsik88 Przeciez Arsenal zagrał znakomity sezon i był o krok od mistrzostwa.Urugwaj nie pamietam by był o krok od pucharu jakiegoś takze szach mat
0
@Bagsik88 Ale wyjasnij o co w tym chodzi XD
0
@Bagsik88 Bo nie wiem o co ci chodzi dlatego pytam xD
0
@tristan87 Jeszcze bardziej kusi Francja,Mbappe w koncu gra?
23
@Kuba_1 Jest czas Euro więc wszystko schodzi na drugi plan
2
@takisobiektos Ciekawy jestem jego gry na Wimbledonie.Dawno chyba nie było aż takiego hypu na Hurkacza na Wimbledonie.Dosyc duze oczekiwania.
0
@Bagsik88 Nie lubisz Garnacho?
37
@clyde Pewnie sobie wytatuowałaś Toniego Kroosa
13
Mariusz Pudzianowski.
2
@Emhyr Trzeba pamiętac ze on juz ma 37 lat
3
@TankerHunter To jak jest Lewy to musimy grac na niego lage?
0
@Kgorecki2500 Jak Lewy jest zdrowy to musi grac.
0
@Bagsik88 Pod jakim względem?
0
@mekston Garnacho time
5
@Comentateiro Dlatego jest GOATem
3
Wilfredo drugi mecz z rzędu.Oby znowu masakrował.
0
Pracować w telewizji i zarabiać po 20 baniek rocznie.Czyste szaleństwo.
0
@Don-Corleone Tez się dziwie ze nie chca grac z nominalnym LS
0
@MesQueUnClub96 @AFA Naszczęscie w futbolu boisko wszystko weryfikuje.Grupe mają łatwą ale play offy to bedzie inna bajka.
2
@AFA Futbol który zachęca ale futbol który nie wygrywa.Chociaz trudno wymagac punktów z Argentyną.Powinni raczej liczyc na Chile i Peru.
0
@Kuba_1 @PatrychoO Tego nie oceniam bo nie wiadomo jak bylo a to co Lapcio mówi to wiadomo ze trzeba brac poprawke
1
Brak silnej ligi i konkurencji też pewnie wpływa na poziom Messiego.W takim Miami raczej gra emerycka i nie jest to przygotowanie do takiego turnieju jak miał zawsze.
0
@Cukson Bo będzie dla nich bardzo tani albo za darmo go wezmą 2025