Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Otóż nie
1
@KrychaFCB Czyli znowu autobus przeciwko Portugolom
1
@Popitek12 Jeden z najlepszych defensywnych pomocników w poprzednim sezonie w PL
3
@Popitek12 Ronaldo trzyma się jak kaloryfera
4
Ocena składu @Popitek12?
0
@mekston Dzisiaj powinno byc luzniej tzn Turcja zagra odwaznie raczej
0
@Khajio Aj myslalem ze ma kontrakt do 2025
1
@Joe_Barbaro Niemcy
2
@Khajio Musiala idzie do Barcelony za rok
3
Na obecny moment Olek to cień zawodnika z poprzedniego roku.Ciekawy skład w sumie.
4
Hurkacz dzis 17 asów w dwa sety.Servboty na trawie to prawdziwy koszmar aczkolwiek troche dzisiaj Hubert pokazal tenisa.
0
@adi7adi8 @michal26 Włoszki topowa druzyna wiec trzeba się liczyć z tym że możesz przegrac
4
Zawsze mnie to zastanawiało czemu Zverev jest tak mierny na trawie.Z jego wachlarzem umiejętności powinien być topką na trawie. @mekston @barcelonaLM
0
@takisobiektos Prąd wrócił więc mozna włączyc ale chyba ciezki początek
1
@PatrychoO Juz nie musimy liczyć XD
1
@Popitek12 Wygra Portugalia dzis z Turcją?
7
Piękny Kante.Przygotował forme na turniej. @mekston
0
@arasz1819 Zobaczysz ze ta Francja daleko zajdzie.Ja ci mówie.
0
@arasz1819 Podziękuj Griezmanowi Araszu.Moim zdaniem Francja juz spokojnie mogla miec z 5 bramek na tym Euro.Ich jakosc w ataku nie odpowiada liczbom w statach.
0
@arasz1819 Ja tam nic nie oczekiwałem na tym Euro i sie w sumie nie zawiodłem.Trenera tez bym aż tak nie winił.To co oni czasami robią indywidualnie to szkoda gadać.
0
Oficjalnie odpadamy z Euro 2024
2
@FabianekMrozek Ale to nie ma znaczenia
0
No zazwyczaj takie bramki anulują
0
Spalony ale sadeg xd
0
@mekston Jak Griezmann nie robi z tego bramek to ciężko o lepsze sytuacje
0
@mekston Piłka go totalnie nie słucha
0
Griezmann dzisiaj tragiczny
0
@JohnnyBarca Był na tak żenującym poziomie ze gorzej grac nie moze
0
@mekston Francje trzeba oceniac dopiero w play off
0
@Emhyr Szkoda ze Olise i Eze pewnie opuszczą CP